gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

klim istemez

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

burayı tıklayınız

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: klim istemez
    oynadım canım saol güzelmiş

3. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: klim istemez

:n028:kim istemez yazcagıma klim istemez yazmısım :D:D:D:D: pardon arkadaslar:D:D:D:D

klim istemez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler niçin evlenmek istemez

Erkekler niçin evlenmek istemez

Erkekler niçin evlenmek istemez Her zaman çok cesur olmakla övünen erkekleri, evlilik deyince korkudan tir tir titreten ne olabilir...Erkek için evlilik, bilgiye dayalı bir tahminler dizisidir. Öte yandan, hepsi olmasa da bazı kadınlar için ise hayat sezgiden ibarettir. Durumun erkekler için böylesine korkutucu olmasının nedeni de budur. Kadınlar durgun akan nehirde...
  2. Sezen Aksu - Tanrı İstemezse

Sezen Aksu - Tanrı İstemezse

tanrı istemezse yaprak düşmezmiş Tanrı istemezse insan ölmezmiş Sen Tanrı mısın beni öldürdün Eşime dostuma beni güldürdün Vicdanının sesini dinle bak ne diyor Senin için bir can gidiyor Vicdanının sesini dinle bak ne diyor Senin için bir can ölüyor Allah öldürür dünyadan alır Sen beni öldürdün hayatta bıraktın Cehennem ateşi ahirette olur Sen beni dünyada ateşe attın Senin için...
  3. Güzel olmayı kim istemez!

Güzel olmayı kim istemez!

Saç ve cilt bakımı ile makyaj yapımının incelikleri konusunda söylenen her şeyi unutun. Bütün kadınların ihtiyacı olan basit ama çözüme ulaştıran bu güzellik tüyoları ile bakımlı ve etkileyici bir görünüme kavuşmanız hiç de zor değil! Güzellik ve bakım üzerine çok şey yazılıp çiziliyor... Eğer siz de bu kadar öneriden hangisini değerlendirmem gerekiyor diyenlerdenseniz, tüm zamanların en...
  4. Mahidevran'ın Yerinde Olmak İstemezdim

Mahidevran'ın Yerinde Olmak İstemezdim

mahidevranın hayatı mahidevranın resmi mahidevran resmi resimleri mahidevran sultan ın gerçek Önce onu Aşk-ı Memnu'da Bihter'in kardeşi rolündeki Peyker olarak izledik şimdide karşımızda Muhteşem Yüzyıl'da Kanuni Sultan Süleyman'ın ilk karısı Hürrem'in kıyasıya rakibi Mahidevran Sultan olarak çıktı... Güzel oyuncu Nur Aysan Muhteşem Yüzyıl'daki rolü ile ilgili konuşmuş kızlar...Bakalım neler...
  5. hiç evlenmek istemezdim

hiç evlenmek istemezdim

şuanki hayatımdanda mutluyum.çok şükür. bence beni bağlı olmadan yaşayacağım bir hayat.sadece yemek yiyebileceğim kadar çalışıp ülke ülke dolaşmak isterdim.kimse bağlı olmak istemezdim.

Sayfayı Paylaş