gebe
  1. bekleyiş

bekleyiş Forum Okuru

Klomen bitince ilişki hakkında bilgi istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında bekleyiş tarafından paylaşıldı.

selam melekler ben siteye çoktandır giriyordum.sekiz aylık evliyim.Bu ay dr a gittik.Ultrasonla bakarak polikistik over olduğunu söyledi.Klomen verdi.Üç gün oldu kullanmaya başlayalı bitince gideceğiz.Klomenin bana yan etkisi olmadı.Her zamanki gibiyim.İnşallah alllah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eylesin.Mutlu haberlerimi paylaşırım sizlerle

2. CADOLOOZ

CADOLOOZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum. bendede pko var. 8 aylık evliyim bebek istiyoruz ama olmuyor. doktorum bana duphaston verdi. duphaston kullanıp hamile kalan varmı bana yrdmcı olun lütfen

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Konuda düzenlemeler yapılmış ve güncellenmiştir.

Klomen bitince ilişki hakkında bilgi istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Halkla İlişkiler nedir hakkında bilgiler

Halkla İlişkiler nedir hakkında bilgiler

Programın Amacı: Halkla ilişkiler ve tanıtım programının amacı, gerek kamu, gerekse özel sektör kuruluşlarının halkla ilişkiler, reklam ve tanıtım birimlerinde çalışacak nitelikli elemanları yetiştirmek ve bu alanda araştırma yapmaktır. Programda Okutulan Belli Başlı Dersler: Halkla ilişkiler programının 4 yıllık eğitim süresinin ilk iki yılında sosyoloji, psikoloji, siyaset bilimleri,...
  2. Sac Biti  gebelikte bit ilacı kullanımı hakkında bilgiler

Sac Biti gebelikte bit ilacı kullanımı hakkında bilgiler

metrin bit ilacı hamilelikte bit tedavisi hamilelikte gebelikte ilacı kullanımı kullanımı SAC BITI Genel Bilgiler|Saç bitleri saçlarda çogalip yaSayan, kafa derisindeki kandan beslenen kuçuk böceklerdir. Bitlerin buyuklugu susam tanesi kadar olup, 6 bacaklari vardir ve renkleri bronzdan grimsi beyaza kadar degiSmektedir. omurleri 30 gundur ve kafa derisinden uzakta sadece 2 gun...
  3. Klomen  Nedir? Klomen Hakkında Genel Bilgiler

Klomen Nedir? Klomen Hakkında Genel Bilgiler

bu konu;klomen nedir,klomenle hamile kalmak hakkında bilgiler vermektedir Klomen tedavisi bir nevi yumurtalıklarınızın uyarılması tedavisidir. Kısırlık yani diğer ismi ile infertilite durumlarında anne adaylarının yumurtlama problemlerinin tedavi edilmesi ve giderilmesi için klomifen sitrat kullanılır.Kısırlık (infertilite) vakalarında, kadınlardaki yumurtlama problemlerinin giderilmesi için...
  4. Çanakkale hakkında bilgi istiyorum

Çanakkale hakkında bilgi istiyorum

çanakkale nin tarihi ve doğal özelikleri hakkında bana kısa bilgiler gerekmekte veren olursa minnettar kalıcam teşekkürler.
  5. Paranit Bit İlacı Hakkın da Bilgiler

Paranit Bit İlacı Hakkın da Bilgiler

bit nasıl temizlenir, en iyi bit ilacı, saçtaki bitler nasıl temizlenir, bitlere kesin çözüm Okulların açılması ile birlikte özellikle kız çocuklarının ve ailelerin korkulu rüyası olan bitler tekrar gündeme geldi. Ne kadar dikkat ederseniz edin bir şekilde kalabalık ortamlarda saçlara bit bulaşabiliyor ve buda oldukça sıkıntılı bir durum yaşatıyor. Hele birde kızınızın saçları uzunsa bu işi...

Sayfayı Paylaş