gebe
  1. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43

klomen kullanan ve çatlatma iğnesi olan var mı?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında çiçekçi kız tarafından paylaşıldı.

Merhaba, 10 aydır bebek istiyoruz fakat olmadı. bu ay klomen kullandım ve çatlatma iğnesi oldum.
    adetim 1 gün geçti. acaba hamile olabalirmiyim diye düşünüyorum. benim durumumda olan arkadaşlar varsa yazsın...

2. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    kimse cevap vermeyecek mi? :(

3. babush

babush Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de regl düzensizliği olduğu için klomenle hamile kaldım; 18+5 hamileyim. Çatlatma iğnesi kullanmadım ama yumurtlamayı gösteren kitlerden denedim ve ona göre ilişkiye girdik. Eğer, adetlerin düzenliyse 1 günlük gecikme ümit olabilir ama henüz erken elbette. döllenme süresi 7-12 gün ve sonrasında beta hgc nin kanında çıkması için en az 1 hafta daha beklemelisin. İdrarda ise daha geç çıkıyor. Şöyle söyleyeyim; benim şüpheli ilişkim 11-12-13 kasımdı ve ben idrar testiyle hamile olduğumu 16 aralıkta öğrenebildim.

- - - Updated - - -

bu arada hamile günlüğü olarak blog yazıyorum; sizinle de paylaşmak isterim http://miniannecik.blogspot.com/

4. cylnmhmt

cylnmhmt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    canım meraba ben kullandım 5 gün serephone ve sonrası olgunlasmıss olumlu sonuç almışın dedi ve iğne verdi 13 nisan vurundum iki gündür test yapıyorum silik çizgi cıkıyoo nasipp iki türlüde hazırıım salı günü kan testine gitcem. Allahh isteyen herkesee verir hayırlı birer evlat inşallah. Rabbimm bununla sınamaz inşallah hiç birimizi...

5. gülvin

gülvin Forum Okuru

zaman geçmiyo
    merhaba arkadaşlar ben 2 senelik evliyim ilk 6 ay içinde hamile kaldım ve düşük yaptım ve 1 senedir çocuk istiyoruz olmuyo gittiğim doktor klomen verdi 2 ay kullandım yumurtalıklarım çok güzel oluşuyordu ama olmadı 3.ay doktorumu değiştim oda klomenle çatlatma iğnesi verdi bu ayda bi hevesle bekliyorum inşallh hayırlı olur bu ay yumurtam 27mm olmuş doktor çok umutlu konuştu ama allhtan hayırlısı olsun

6. özge63

özge63 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba hanımlar bende adetımın 5.gunu klomen kullanmaya basladım bugun ıkıncı gunu doktorum sorun gorunmuyo dedı 5 gun kullan gel dedı ama ılıskı yasakmı hap kullanırken onu bılemedım ve ılıskıyede gırdım:ehi: sorum su ılıskı yasakmı deılmı bıde sancım var 2 gundur .. bu arada bır kızım var 3 yasında

7. gulkokulum67

gulkokulum67 Forum Okuru

Merhaba arkadaslar.bende 1yillik evliyim ve hic korunmadik esimin ve benim bi sorunumuz yok ama bebis olmadi bende bu ay adetimin3. gunu doktora gittim ve bebek sahibi olmak istedigimi yine soyledim oda klomen verdi pzrtsi 5gun kullaninca gitcem doktora bakicaklar yumurtaliklarim olgunlastimi diye allah istiyen herkese versin banada versin nolurr:(

8. Seda yilmaz

Seda yilmaz Forum Okuru

Benimde bu ay yumurtam 27mm doktor catlatma inige yaptirdi hamile kalma sansim ver mi sizce??

9. Seda yilmaz

Seda yilmaz Forum Okuru

Lutfen birise cevap versin?????????????

klomen kullanan ve çatlatma iğnesi olan var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. klomen ve çatlatma iğnesi kullananlar

klomen ve çatlatma iğnesi kullananlar

merhaba bu ikinci çatlatma iğnesi oluşum geçen ay tutmadı inşallah bu aytutar 25 ekimde çatlatma iğnesi oldum çatlamış çok şükür ama 5.gün olmak üzere acayip akıntım var normalmi acaba böle bişey yaşayan varmı aranızda yorum yaparsanız sevinirm
  2. klomen ve dugaston kullanan var mı?

klomen ve dugaston kullanan var mı?

kızlar benim düşükten sonra 9 ay bebeğim olmuyodu.yumurtalıklarımda falan bi problem yok doktorum acele ettiğim için sanırım klomen ve dugaston verdi.ikiz hamile kalma şansım çok yüksekmi bu ilaçlarla yani genelde ikizmi oluyo?birde kist yapma ihtimali varmı bu ilaçların?arkadaşlar bu konuda bilgisi olan ve bu ilaçları kullanan varsa yardımlarınızı bekliyoruuum.teşekkürler:tik:
  3. serephone kullandım ama çatlatma iğnesi yaptırmadım.benim durumumda olan var mıııııı?

serephone kullandım ama çatlatma iğnesi yaptırmadım.benim durumumda olan var mıııııı?

selam melekler mekanı sakinleri.:hey:yeni üyeyim ama uzun süredir takip ediyorum sizleri ve çok faydalandım paylaşımlarınızdan.allah razı olsun hepinizden.4 yıllık evliğim bitane 3 aylık bebeğimi kaybettim kürtajla aldılar 1,5 yıl önce.sonrada olmadı bidaha.son 3 aydır tedaviye başladım ama sonuçlar hep negatif.psikolojim alt üst oldu.1 yıldır vandayız tayinden dolayı, depremi yaşadık...
  4. Çatlatma iğnesi vurulduktan sonra 5. ve 6. gün idrar testi silik cıkan var mı ??

Çatlatma iğnesi vurulduktan sonra 5. ve 6. gün idrar testi silik cıkan var mı ??

Beklemek ne zor şeymiş allahh hepimize nasip etsin hayırlı evlat... iki gündür silik çizgi cıkıyo test ve umutlanmak istemiyorum ama halamın kızıdaa böyle olmuş iğneden sonra ve hamile cıkdı kan tahllinde sonra. Simdi 1 aylık bebeği kucağında. Bana kalırda sende hamilesin dedii ama bilemiyorum.Bu soruna yakınn problemi olanlar yorumunuzu bekliyorum...
  5. Klomen ve Çatlatma iğnesi ile hamile kalan hanımlar burayaaa

Klomen ve Çatlatma iğnesi ile hamile kalan hanımlar burayaaa

Çatlatma iğnesi ile hamile kalan var mı aramızda, varsa süreçlerini ve belirtilerinizi anlatabılır mısınız?

Sayfayı Paylaş