gebe
  1. bur-ay

bur-ay Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28

klomen kullananlar

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında bur-ay tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım,ilk defa yazıyorum yazışma konusunda da bilgisizim yardımcı olursanız sevinirim. ben iki yıl kadar önce kürtaj oldum ondan sonra dagebelik oluşmadı klomen de kullandın çatlatma iğnesi de oldum sonuç olumsuz benim durumumda olan arakadaşlar varsa cevaplarınızı bekliyorum lütfen .

2. dünüş

dünüş Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    canım mrh bende kürtaj oldum bebeğim gelişemediği için oluşamadı aldılar boş gebelikdi ve 2 ay yasaktı 3 . ayda ilaç tedavisi oldum doktor tedavi olucaksın dedi iğne vurucam dedi 3. ayımda işte klomen rahim güçlendirici bide folik asit verdi benım yumurta takibimde doktor sonucumun güzel gittiğini söylemişti ve iğneye gerek duymadı şugün ilişki dedi girdikten sonrada progestan kullandım ve hamiş kaldım ve şuan oğlum var 3 buçuk aylık doktorunuda ii seç bence dua et olur Allahın izniyle en önemlisi psikolojıinin en ii olması beynini yorma saın mutlu haberler allırsın inşlh

klomen kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

klomen klomen tedavisi kullanımı klomenle hamile kalanlar kullananlar Melekler, aranızda Klomen kullanan ve/veya Klomen kullanarak hamile kalan var mı acaba? Varsa burada bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?
  2. Klomen Yorumları ( Klomen Kullananlar )

Klomen Yorumları ( Klomen Kullananlar )

klomen kullanım şekli klomen kullananların yorumları yorumları kullanırken ilişki kullanırken cinsel ilişki Aslında klomen yumurtaların uyarılması olayıdır, çatlama olduğunda doktorunuz size daha sık birlikte olun der ve hamilelik sürecini inanılmaz hızlandıran bir yöntembu arkadaşlarım. Sitemiz üzerinden bu konu ile alakalı bağzı yorumları vermek istiyoruz. Sizlerede bilgi olması açısında iyi...
  3. klomen

klomen

klomen slm aranıza yeni katıldım bende klomen kullanıyorum dr a gittim yumurta var dedi ama çatlamadan falan bahsetmedi kendiliğinden çatlıyor mu
  4. klomen ve çatlatma iğnesi kullananlar

klomen ve çatlatma iğnesi kullananlar

merhaba bu ikinci çatlatma iğnesi oluşum geçen ay tutmadı inşallah bu aytutar 25 ekimde çatlatma iğnesi oldum çatlamış çok şükür ama 5.gün olmak üzere acayip akıntım var normalmi acaba böle bişey yaşayan varmı aranızda yorum yaparsanız sevinirm
  5. MAYIS 2016 KLOMEN KULLANANLAR

MAYIS 2016 KLOMEN KULLANANLAR

kızlar öncelikle herkese merhaba. ben 1.5 yıllık evliyim hiç korunmadık, eşim ve ben tüm tahlillerimizi yaptır4dık herşey normal mayıs ayı adtimin 5. günü klomen kullandım günde 2 tane.. 21. gün progesteron kan testi yapıldı 18,5 çıktı.. dr gayet güzel dedi.. fakat benim merak eetiğim klomen kullanıp hemen hamile kalınıyor mu? şuan regl me 5 gün var dr adet ini bekle.. ama hamilede olabilirsin...

Sayfayı Paylaş