gebe
  1. meraklıpembe

meraklıpembe Forum Okuru

klomen ovitrelle

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında meraklıpembe tarafından paylaşıldı.

merhaba en son 21 ekimde adet oldum ve 4. günü klomene başladım 31 de ovitrelle vuruldum bugun iğnenin üstünden 18 gün geçti cok merak ediyorum iğneden sonra kaç gün içinde adet gardımcı olun kızlaörülmesi normal ? hamile olma olasılığım varmı? yardıcı olun kızlar lütfen

klomen ovitrelle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. klomen

klomen

klomen slm aranıza yeni katıldım bende klomen kullanıyorum dr a gittim yumurta var dedi ama çatlamadan falan bahsetmedi kendiliğinden çatlıyor mu
  2. Klomen

Klomen

]selamlar bn 2 yıllık evlıyım. ve 2 senedirde hiç korunmadık cocqumuz olmadı ve doktora gittim kan tahlıl sonucu hazıranda yumurtlamamısım doktr bana klomen dıye bır hap verdı temmuzdada tam 9 gun adetım gecıktı ayın 29. hasta oldum ve klomenı sabah akşam içmeye basladım acaba bır etkısını gorurmuyum klomen yumurtalıklarımı oluştururmu ya olusmazsa falan dıye korkuyorum cvplarınızı 4...
  3. Puregon 300 Ovitrelle 250

Puregon 300 Ovitrelle 250

Arkadaşlar merhaba, Elimde; 3 kutu Puregon 300 1 kutu Ovitrelle 250 mevcut. Tüp bebek tedavisi için almıştım ama kullanmadan gebe kaldım. Son kullanma tarihleri 06-2016 buzdolabında uygun koşullarda muhafaza ettim. Almak isteyenler varsa iletişime geçebilir. Hepsini 400TL'ye vereceğim. İstanbul içerisinde Beşiktaş, Üsküdar çevresine kendim soğutucu ile getireceğim. Melda:05336495885
  4. ovitrelle

ovitrelle

bugun ovitrelle yaptıralı 5. gun ama hiç agrı olmadı normalmı
  5. klomen

klomen

mrb,ben klomen kullanıyorum fakat kanamamı artırdı 10 gündür adetim.bu konuda bilgisi olan varmı.bulantı dışında ne ağrı ne hassasiyet hiçbir belirtide olmadı.

Sayfayı Paylaş