gebe
  1. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63

klomen ve dugaston kullanan var mı?

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında esgiii tarafından paylaşıldı.

kızlar benim düşükten sonra 9 ay bebeğim olmuyodu.yumurtalıklarımda falan bi problem yok doktorum acele ettiğim için sanırım klomen ve dugaston verdi.ikiz hamile kalma şansım çok yüksekmi bu ilaçlarla yani genelde ikizmi oluyo?birde kist yapma ihtimali varmı bu ilaçların?arkadaşlar bu konuda bilgisi olan ve bu ilaçları kullanan varsa yardımlarınızı bekliyoruuum.teşekkürler:tik:

klomen ve dugaston kullanan var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

klomen klomen tedavisi kullanımı klomenle hamile kalanlar kullananlar Melekler, aranızda Klomen kullanan ve/veya Klomen kullanarak hamile kalan var mı acaba? Varsa burada bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?
  2. cyclo_progynova kullanan var mı?

cyclo_progynova kullanan var mı?

cylo prognova ile hamile kalınırmı cyclo progynova kullananlar yardim lütfen cyclo progynova faydaları hamile kalınırmı kullanırken kızlar ben doktora gittim benim kanam durmuyo ve erken erken adet oluyorum herşey normal sadece pko var oda böyle yapmaz diyo.bu ay bi ap verdi adet düzenleyici işte cyclo diye.biraz araştırdım kimisi çocuk olursa sağlıksız olur diyo kimisi çok kilo aldım...
  3. Airfryer Kullanan Var Mı?

Airfryer Kullanan Var Mı?

philips airfryer kullananlar philips airfryer kullanan yorum Kızlar philips sıfır yağla patates kızartan fritöz yapmış dün bi mağazada gördüm de pek inanamadım var mı böyle bir şey gerçekten? Kullanan var mı ?
  4. klomenin faydası var mı ?

klomenin faydası var mı ?

merhaba arkadaşlar ben bu ay klomen kullanıyorum faydasını gören var mı çok korkuyorum 7 ay önce kürtaj oldum lütfen cevap yazarmısınız.
  5. klomen kullanan ve çatlatma iğnesi olan var mı?

klomen kullanan ve çatlatma iğnesi olan var mı?

Merhaba, 10 aydır bebek istiyoruz fakat olmadı. bu ay klomen kullandım ve çatlatma iğnesi oldum. adetim 1 gün geçti. acaba hamile olabalirmiyim diye düşünüyorum. benim durumumda olan arkadaşlar varsa yazsın...

Sayfayı Paylaş