gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Klomen yada Gonaphene ile Hamile Kalan var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım selamlar bende uzun yıllardır bebek bekliyorum doktorumun verdiği iki ilaçla hamile kalmaya çalışıyorum. Aranızda klomen ve gonaphene ile hamile kalanlar varmı paylaşabilirmisiniz lütfen

2. koza

koza Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    433
    Ödül Puanları:
    0
    Ben iki kez klomen türevi serophene kullandım. 4 yumurtam oldu ama gebelik oluşmadı. Sonra gonal f ile aşılama o da olmadı. Şİmdi tüp bebek aşamasındadayım. İnşallah senin olur, olan çoook kişi biliyorum forumda

Klomen yada Gonaphene ile Hamile Kalan var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

klomen klomen tedavisi kullanımı klomenle hamile kalanlar kullananlar Melekler, aranızda Klomen kullanan ve/veya Klomen kullanarak hamile kalan var mı acaba? Varsa burada bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?
  2. klomenle hamile kalan var mı?

klomenle hamile kalan var mı?

kalan varsa yardımcı olsun
  3. Arkadaşlar Aranızda Klomen yada Ganaphene Kullanarak Gebe Kalan Var mı?

Arkadaşlar Aranızda Klomen yada Ganaphene Kullanarak Gebe Kalan Var mı?

klomenle hamile kalınır mı,klomenle hamilelik, Ben geçen sene klomenle yumurtlama tedavisi gördüm çok umutlanmıştım hamile kalabilirim diye ama olmadı:( Klomeni adetimin 5.günü kullanmaya basladım tam 5 gün kullandım.ardından doktor yumurtaların oluşmuş dedi ve bana çatlatma iğnesi verdi işte dedim tamam bu defa anne olabilcem..kaç senelik bebek özlemi son bulcak dedim okadarda umutlanmıstım...
  4. soğan kürü ile hamile kalan var mı?

soğan kürü ile hamile kalan var mı?

soğan kürü tarifi kür nasıl yapılır kızlar selam, sogan kürü yapıp hamile kalan varmı?
  5. doğum kontrol hapı tedavisi ile hamile kalan var mı

doğum kontrol hapı tedavisi ile hamile kalan var mı

merhaba bende adet düzensizliği var doktora gittim rahim duvarı kalınlaşmış dedi adet söktürücü verdi tarlusal adında ve üç ay kullanmam için yasmin doğum kontrol hapı verdi adetim sökmedi hamile kalabilirmiyim acaba lütfen cvp

Sayfayı Paylaş