Klomen Yorumları ( Klomen Kullananlar )

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Klomen Yorumları ( Klomen Kullananlar )

Klomen Kullananlar Klomen kullanıp hamile kalanlar melek kadınlar kulübü forum'da

klomen kullanım şekli klomen kullananların yorumları yorumları kullanırken ilişki kullanırken cinsel ilişki
Aslında klomen yumurtaların uyarılması olayıdır, çatlama olduğunda doktorunuz size daha sık birlikte olun der ve hamilelik sürecini inanılmaz hızlandıran bir yöntembu arkadaşlarım. Sitemiz üzerinden bu konu ile alakalı bağzı yorumları vermek istiyoruz. Sizlerede bilgi olması açısında iyi olacak diye düşünüyorum.

klomen-2429.jpg

KLOMEN KULLANICI YORUMLARINDAN BAĞZILARI

slm arkadaslar ben daha once 2 kez kurtaj oldum ve 1 senedır hamıle kalmıyorum tedavıye basladım doktor kılomen verdı bende zaten kıs var ama kısın boyutu buyuk olmadı surece cocu engelemez kılomen sonrası gıtım yumurtalıklar guzel gelısmıs dedı bu salı bır daha gıdıcem acaba ılk kulanımda hamıle kalına bılırmı yada kalan varsa soylermı lutfen

burcu
arkadaşlar mrh ben 2 gündür klomen kullanıyorum ama çok şiddetli başağrısı yapıyor bu normalmi acaba birde dr bana adetin gecikirse 10. günü gel dedi gecikmezse eğer 4. günü gidicem ama diğer yazılanları okudumda klomen biter bitmez dr yumurta kalitesine bakıyomuş bana dr bişey demedi

elmas
bende 3 defa kullandım üçüncü ayımda hamile kaldım sonuna kadar herşey iyiydi dogum yaptım ama ölü dogdu şimdi tekrar kullanmak ve hemen hamile kalmak istiyorum kullanayım mı bilmiyorum sizce

güler
elmascım gecmıs olsun herseyde bır hayır vardır bence doktoruna sormadan kulanma cunku daha once kulanmısın yumurtalıklarına zarar vere bılır bence 6 ay yada 3 ay dınlen sonra doktor tedavısı altında kulan burcu bu arda senın bas agrıların normal bendede oldu ayrıca karında normal bır sancıda oluyor ve de sısıklık bunlar normal ALLAH HEPIMIZE HAYIRLISINI NASIP ETSIN HAYIRSISADA HAYRA YORUP NASIP ETSIN

elmas
ama gülercim ben çok üzgünüm biran önce bunu atmam lazım onun için hemen istiyorum ama kullanmıyacağım canım teşekkürler

güler
slm elmascım bende halla beklemedeyım ya uzulme ne olur moralını nekadar yuksek tutarsan okadar sansın artar sıtres olasını engeler Allah buyuktur canım ya benım hallamın 20 sene amacamın gelınınde 17 sene cocukları olmuyordu ama sımdı hallamın 3 oglu amca gelınınde 1 aylık 2 kızı oldu allah buyuktur mutlaka bızlerde annelık duygusunu tadacagız beklemek zor senı anlıyorum ama sabır sıkıntıya gırme senın ıcın du edıcem canım Allah dusı kabul olan namazı kabul olan kullarının hatrına dularınızı kabul eder uzulme canım tamamı kendıne dıkat et
Saboşh
mrhb ekın bende elmasın tafısesıyle duaya basladım meryem suresının ıcerını baya arastırdım cok anlamlı allah bızlerıde duası kabul olanlardan secsın bu arada doktora gıtınmı tedavıye felan gercı sene dolmadan doktorlar tedavıye baslamıyor 1 sene sure tanıyorlar hadı hayırlısı

Dilruba
slm kızlar burda yenyim klomen kullandım çatlama iğneside oldum 6 mayısda hasta olmam lazım çokda sancım oluyordu doktora gitdim yumurtan çatlıyor dedi şimdi sancım dindi acaba hamile kalmışmıyımdır ultra sondan bakdı bişey yok 10 nisanda en son hastalanmışdım bilen arkadaşlar anlayan arkadaşlar yok mu acaba_?

Burcu
kızlar bende geçen ay klomen kullandım ama hamile kalamadım bu ayda dr klomen verdi günde 4 kez içiyorum mayıs 14-16-18 tarihleri arasında yumurta takibine gidicem eğerki bu ayda hamile kalamazsam rahim filmi çektiricekmişim artık oda olmazsa aşılama yaptırıcam ama bildiğim kadarıyla klomen gecikme yapmıyo benim tam tersi düzene girdi

Son düzenleme:
adminciğim banada cvp veririsen sevinirim:)

sorum şu..benim adetim 22 ekimde bitti yani edetimin üstünden 15 gün geçti..ama sabahları çok fazla bulantım oluyor.gün içinde de oluyor ama gün sonuna doğru azalıyor bulantılar...bunun yanısıra kasık ağrıları ve yoğun bir şekilde baş ağrım var...acaba diyorum böyle kısa bir sürede gebe kalma olasılığı varmı yoksa ben mi hayal kuruyorum...anlayabileceğim bir diille cevap verebilirseniz sevinirim..
klomen kullananların yorumları

şimdiden teşekkürler.

klomen kullananların yorumları Peki anlayacağın dille cevap vereyim. Başta söyleyeyim doktor değilim. :) Ama adet olduğun tarih ve üzerinden geçen 15 günü düşündüğümde hamile kalma olayının gerçekleşebileceğini düşünüyorum. Zira yumuntaların olgunlaşması için geçecek süredesin. Umarım hamilesindir. Hayal diyede birşey yok, ama çok fazlada ümit etmemek lazım bir hafta bekle bi test yaptır diye tavsiye ediyorum sana. Güzel haberlerini mutlaka bekliyoruz mutlaka :)

Sormayı unuttum ya, sürekli bir uyku hali var mı ? Uyuma isteği yani ? Yada ağızda yara yada hassasiyet ?

yorgunluk var fakat çok yorgun hissedince uyuyamam zaten..azımda acı bi tat var fakat yara felan yok..bide garip bir sivilce çıkışı var analamadım akne tarzı bişi..ama baş ağrısı çok çekiyorum..

Hımm bence şu anda hamile değilsiniz çok fazla ümitlenmeyin. Bu arada falcılar gibi oldum :) Ama mutlaka olacaksınız ve bunu ilk sitemizden duymak istiyoruz.

Sevgiler.

En güzel zaman en tutacak zaman adetten sonraki üçüncü hafta yani 16-17-18-19-20-21-22 inci günler boş yok hadi bakalım bebiş istiyoz :D:D

Geri