Klomen Yorumları ( Klomen Kullananlar )

Klomen Kullananlar

kızlar merhaba ben ilk bebeğime klomenle hamile kaldım iğne falan yaptırmadım sadece klomen kullandım ve oldu ama bebeğim 36 gün erken doğdu birgün yaşadı oğlum ve öldü şimdi ikinci bebegime 16 haftalık hamileyim klomen işe yarıyor ama benim ikinci doğal klomen falan kullanmadan oldu

Moderatör tarafında düzenlendi:
slm kızlar

merhaba kızlae bu ay bende klomen kullandım çatlatma iğnesi de olmadım kasık ağrılarım oldu çok şiddetli şimdi adetime 4 gün var göğüs uçlarım acıyo sadece sizce hamile miyimmm:????

slm kızlar ben yeniyim daha bu ay kullandım klomen acaba ilk ay klomen kullanıp hamile kalan varmı

merhaba kızlar bende 3 ay klomen tedavisi gördüm çatlatma iğnesi oldum banamısın demedi bendede kist var hsg çektirdim bu ayda olmazsa yine klomene devam hormon ilacı deme bu kilo aldırıyo bide beni strese sokuyo ilaç kullanmak zaten doktorda diyoki klomenle dördüz olan bile varmış aman 1 tane sağlıklı olsun yeter:)

ilk deneme hamileyim

slm millet yeni üyeyim 3 haftalık hamileyim dua edin bebişim tutunsun bana sıkı sıkı tutun bebişim.... neyse ben 4 seneden fazla değişik isimlerde doğum kontrol içtim 7 ay olmuştu bırakalı herhangi bi hamilelik olmayınca doktora gittim 25 martta adetim başlamıştı ben 3. günü gittim bana 5. günden itibaren günde iki kere yani 1 sabah ve1 akşam klomen içtim bitti( bu arada ilk kullanışım) doktora gittim 15mm yumurtam 2 tanede ayrı küçük vardı 3 gün sonra gel dedi 17mm olmuş ve 7 nisanda ovitrelle vuruldum sabah 9:30 da. eşimle 6 nisan 8 nisan ve 10 nisan beraber olduk ve 15 nisan gecesi kan testi 5.0 çıktı yani tam 3 haftalık şimdi 2 hafta daha geçmesini bekliyorum. çok zormuş beklemek allah herkese nasip etsin dediğim gibi dua edin kızlar bebişim tutunsun bana .... bu arada sadece kasıklarım ağrıyor kramplar giriyor ....:d040:

Son düzenleme:
çok mutlu oldum senin adına banada doktorum yeni verdi klomeni inşallah bende ilk kullanışta hamile kalırım ALLAHIM yardım et lütfen benim içinde dua edinn..
slm millet yeni üyeyim 3 haftalık hamileyim dua edin bebişim tutunsun bana sıkı sıkı tutun bebişim.... neyse ben 4 seneden fazla değişik isimlerde doğum kontrol içtim 7 ay olmuştu bırakalı herhangi bi hamilelik olmayınca doktora gittim 25 martta adetim başlamıştı ben 3. günü gittim bana 5. günden itibaren günde iki kere yani 1 sabah ve1 akşam klomen içtim bitti( bu arada ilk kullanışım) doktora gittim 15mm yumurtam 2 tanede ayrı küçük vardı 3 gün sonra gel dedi 17mm olmuş ve 7 nisanda ovitrelle vuruldum sabah 9:30 da. eşimle 6 nisan 8 nisan ve 10 nisan beraber olduk ve 15 nisan gecesi kan testi 5.0 çıktı yani tam 3 haftalık şimdi 2 hafta daha geçmesini bekliyorum. çok zormuş beklemek allah herkese nasip etsin dediğim gibi dua edin kızlar bebişim tutunsun bana .... bu arada sadece kasıklarım ağrıyor kramplar giriyor ....:d040:

arkadaşlar ne güzel konular paylaşıyorsunuz..bende sizinle aynı dertteyim..bende ameliyat oldum miyomum vardı aldırdım..1 sene beklemen lazım dedi doktor bekledim..şimdi hiç zaman kaybetmeden klomene başlicam.aardındada ovitrelle iğne kullanıcam.bakalım ne olacak ..ALLAHIM NASİP KISMET EDERSE HERŞEYDEN ÖNCE..

allah herkese nasıp etsın

slm arkadaslar bende bebek ıstıyorum gecen ayın 19 unda klomene basladım dahasora yumurtalarım 12 16 olmustu doktorum bı gun sora tekrar cagırdı bukez 18 olmustu catlatma ıgnesı oldum dok 36 saat sora ılıskı dedı 3 gun boyunca sora ıkı gunde bı ılıskı olcak dedı sımdı sonuc beklıyorum ayın 16 adetım bakalım artık allah ısteyen herkese bı an once bebeklerını kucaklarına almayı nasıp etsın . cok merak edıyorum acaba bu defa hamıle olma duygusunu tadabılcekmıyım.

Geri