Klomen Yorumları ( Klomen Kullananlar )

arkadaşlar mrb bende klomen kullandım bu ay ve doktora gittim 2 tane yumurtam olmuş 19,5mm çaplarında sizce hamile kalabilmek için yeterli boyutmu doktor bol bol ilişki önerdi son 3 gündür kasıklarımda acayip bir ağrı oluyor belim ortadan ayrılacak gibi özellikle sabahları böyle olması normalmi sizce neden böyle oluyorki bu dorunları yaşayan arkadaşlar varmı lütfen cevaplarınızı bekliyorum

arkadaşlar mrb bende klomen kullandım bu ay ve doktora gittim 2 tane yumurtam olmuş 19,5mm çaplarında sizce hamile kalabilmek için yeterli boyutmu doktor bol bol ilişki önerdi son 3 gündür kasıklarımda acayip bir ağrı oluyor belim ortadan ayrılacak gibi özellikle sabahları böyle olması normalmi sizce neden böyle oluyorki bu dorunları yaşayan arkadaşlar varmı lütfen cevaplarınızı bekliyorum
Merhaba bende Şubat ayında klomen kullandım ayın 21.dede çatlatma iğnesi yaptırdım bakalım hayırlısı ama çok ağrım ve şişlik oldu ilk haftam adetim ayın 9.da bakalım hayırlısı Rabbim isyeten herkese nasip etasin canım

3 aydır klomen tedavisi görüyorum.ilk iki ay hep takip yapıldı kontrole gittim ama daha 27.günde adet gördüm.3. ay hapı kullandım ama doktora gitmedim.evde yapılan yumurtlama testlernden aldım.gayet rahattık önceki aylardaki gibi çok kafama takmadım,düşünmedim ne olursa olacak dedim.sonra adetim gecikti.5 gün geçince evde test yaptım ikinci çizgi silikte olsa çıktı.doktora gittim hemen ama ultrasonda gözükmedi erken olabilir dedi.kan testinde çıktı gebeliğim.allaha şükürler olsun ki hamileyim.gerçekten çok fazla takmamak lazım.düşünmeyi bırakınca oluyor.bambaşka bir duygu.tarifi yok.ALLAH İSTEYEN HERKESE VERSİN İNŞALLAH.

bende klomen kullandim...suan 2 tane cocugum.2 sinede klomenle hamile kaldim..ve kullandigim ay hamile kaldimm..herkesede tavsiye ederim..cok ise yariyorrr..arkadaslarimada hep tavsiye ettim.kullanan ve hamile kalan arkadaslarimda var..kesinlikle deneyinn..

bende bu ay serophene kullandım.adet günüm 2 gün geçti.dün idrar testi yaptım.idrarı damlatınca ikinci çizgi silik bi şekilde çıktı ama hemen kayboldu:( hamilemiyim değilmiyim bilmiyorum inşşşş hamileyimdir yaa ama hamilelikle ilgili bütün belirtileri yaşıyorum.Allah isteyen herkese versin inşşş

bende bu ay serophene kullandım.adet günüm 2 gün geçti.dün idrar testi yaptım.idrarı damlatınca ikinci çizgi silik bi şekilde çıktı ama hemen kayboldu:( hamilemiyim değilmiyim bilmiyorum inşşşş hamileyimdir yaa ama hamilelikle ilgili bütün belirtileri yaşıyorum.Allah isteyen herkese versin inşşş
hayırlısı olsun canım sende hamilesin :))

ben de adetin 3.günü günde 3er tane olmak üzere 15 tane klomen kullandım,bu tedavim 4.klomen tedavim. inşallah tutar da iğnelere gerek kalmaz . dün de estrofem diye bi ilaç kullanmaya başladım haftaya kontrole gidecem.

Geri