Klomen Yorumları

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

klomen kullanım şekli klomen kullananların yorumları yorumları kullanırken ilişki kullanırken cinsel ilişki Aslında klomen yumurtaların uyarılması olayıdır, çatlama olduğunda doktorunuz size daha sık birlikte olun der ve hamilelik sürecini inanılmaz hızlandıran bir yöntembu arkadaşlarım. Sitemiz üzerinden bu konu ile alakalı bağzı yorumları vermek istiyoruz. Sizlerede bilgi olması açısında iyi olacak diye düşünüyorum.

KULLANICI YORUMLARINDAN BAĞZILARI

slm arkadaslar ben daha once 2 kez kurtaj oldum ve 1 senedır hamıle kalmıyorum tedavıye basladım doktor kılomen verdı bende zaten kıs var ama kısın boyutu buyuk olmadı surece cocu engelemez kılomen sonrası gıtım yumurtalıklar guzel gelısmıs dedı bu salı bır daha gıdıcem acaba ılk kulanımda hamıle kalına bılırmı yada kalan varsa soylermı lutfen

burcu
    arkadaşlar mrh ben 2 gündür klomen kullanıyorum ama çok şiddetli başağrısı yapıyor bu normalmi acaba birde dr bana adetin gecikirse 10. günü gel dedi gecikmezse eğer 4. günü gidicem ama diğer yazılanları okudumda klomen biter bitmez dr yumurta kalitesine bakıyomuş bana dr bişey demedi
    elmas
    bende 3 defa kullandım üçüncü ayımda hamile kaldım sonuna kadar herşey iyiydi dogum yaptım ama ölü dogdu şimdi tekrar kullanmak ve hemen hamile kalmak istiyorum kullanayım mı bilmiyorum sizce

güler
    elmascım gecmıs olsun herseyde bır hayır vardır bence doktoruna sormadan kulanma cunku daha once kulanmısın yumurtalıklarına zarar vere bılır bence 6 ay yada 3 ay dınlen sonra doktor tedavısı altında kulan burcu bu arda senın bas agrıların normal bendede oldu ayrıca karında normal bır sancıda oluyor ve de sısıklık bunlar normal ALLAH HEPIMIZE HAYIRLISINI NASIP ETSIN HAYIRSISADA HAYRA YORUP NASIP ETSIN

elmas
    ama gülercim ben çok üzgünüm biran önce bunu atmam lazım onun için hemen istiyorum ama kullanmıyacağım canım teşekkürler

güler
    slm elmascım bende halla beklemedeyım ya uzulme ne olur moralını nekadar yuksek tutarsan okadar sansın artar sıtres olasını engeler Allah buyuktur canım ya benım hallamın 20 sene amacamın gelınınde 17 sene cocukları olmuyordu ama sımdı hallamın 3 oglu amca gelınınde 1 aylık 2 kızı oldu allah buyuktur mutlaka bızlerde annelık duygusunu tadacagız beklemek zor senı anlıyorum ama sabır sıkıntıya gırme senın ıcın du edıcem canım Allah dusı kabul olan namazı kabul olan kullarının hatrına dularınızı kabul eder uzulme canım tamamı kendıne dıkat et

Saboşh
    mrhb ekın bende elmasın tafısesıyle duaya basladım meryem suresının ıcerını baya arastırdım cok anlamlı allah bızlerıde duası kabul olanlardan secsın bu arada doktora gıtınmı tedavıye felan gercı sene dolmadan doktorlar tedavıye baslamıyor 1 sene sure tanıyorlar hadı hayırlısı

Dilruba
    slm kızlar burda yenyim klomen kullandım çatlama iğneside oldum 6 mayısda hasta olmam lazım çokda sancım oluyordu doktora gitdim yumurtan çatlıyor dedi şimdi sancım dindi acaba hamile kalmışmıyımdır ultra sondan bakdı bişey yok 10 nisanda en son hastalanmışdım bilen arkadaşlar anlayan arkadaşlar yok mu acaba_?

Burcu
    kızlar bende geçen ay klomen kullandım ama hamile kalamadım bu ayda dr klomen verdi günde 4 kez içiyorum mayıs 14-16-18 tarihleri arasında yumurta takibine gidicem eğerki bu ayda hamile kalamazsam rahim filmi çektiricekmişim artık oda olmazsa aşılama yaptırıcam ama bildiğim kadarıyla klomen gecikme yapmıyo benim tam tersi düzene girdi

2. nurci_faruk

nurci_faruk Hamiş Melek

adminciğim banada cvp veririsen sevinirim:)
    sorum şu..benim adetim 22 ekimde bitti yani edetimin üstünden 15 gün geçti..ama sabahları çok fazla bulantım oluyor.gün içinde de oluyor ama gün sonuna doğru azalıyor bulantılar...bunun yanısıra kasık ağrıları ve yoğun bir şekilde baş ağrım var...acaba diyorum böyle kısa bir sürede gebe kalma olasılığı varmı yoksa ben mi hayal kuruyorum...anlayabileceğim bir diille cevap verebilirseniz sevinirim..

şimdiden teşekkürler.

3. SadmiN

Peki anlayacağın dille cevap vereyim. Başta söyleyeyim doktor değilim. :) Ama adet olduğun tarih ve üzerinden geçen 15 günü düşündüğümde hamile kalma olayının gerçekleşebileceğini düşünüyorum. Zira yumuntaların olgunlaşması için geçecek süredesin. Umarım hamilesindir. Hayal diyede birşey yok, ama çok fazlada ümit etmemek lazım bir hafta bekle bi test yaptır diye tavsiye ediyorum sana. Güzel haberlerini mutlaka bekliyoruz mutlaka :)

4. nurci_faruk

nurci_faruk Hamiş Melek

:)))inşallah öyledir.teşekkürler

5. SadmiN

Sormayı unuttum ya, sürekli bir uyku hali var mı ? Uyuma isteği yani ? Yada ağızda yara yada hassasiyet ?

6. nurci_faruk

nurci_faruk Hamiş Melek

yorgunluk var fakat çok yorgun hissedince uyuyamam zaten..azımda acı bi tat var fakat yara felan yok..bide garip bir sivilce çıkışı var analamadım akne tarzı bişi..ama baş ağrısı çok çekiyorum..

7. SadmiN

Hımm bence şu anda hamile değilsiniz çok fazla ümitlenmeyin. Bu arada falcılar gibi oldum :) Ama mutlaka olacaksınız ve bunu ilk sitemizden duymak istiyoruz.

Sevgiler.

8. nurci_faruk

nurci_faruk Hamiş Melek

hayırlısı olsun bakalım...hayırlı zaman ne zamansa ozaman olur elbet

9. SadmiN

En güzel zaman en tutacak zaman adetten sonraki üçüncü hafta yani 16-17-18-19-20-21-22 inci günler boş yok hadi bakalım bebiş istiyoz :D:D

10. nurci_faruk

nurci_faruk Hamiş Melek

11. burcu 21

burcu 21 Yeni Üye

kızlar merhaba ben ilk bebeğime klomenle hamile kaldım iğne falan yaptırmadım sadece klomen kullandım ve oldu ama bebeğim 36 gün erken doğdu birgün yaşadı oğlum ve öldü şimdi ikinci bebegime 16 haftalık hamileyim klomen işe yarıyor ama benim ikinci doğal klomen falan kullanmadan oldu

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

slm kızlar

merhaba kızlae bu ay bende klomen kullandım çatlatma iğnesi de olmadım kasık ağrılarım oldu çok şiddetli şimdi adetime 4 gün var göğüs uçlarım acıyo sadece sizce hamile miyimmm:????

13. berna24

berna24 Forum Okuru

slm kızlar ben yeniyim daha bu ay kullandım klomen acaba ilk ay klomen kullanıp hamile kalan varmı

14. mervuş

mervuş Yeni Üye

merhaba kızlar bende 3 ay klomen tedavisi gördüm çatlatma iğnesi oldum banamısın demedi bendede kist var hsg çektirdim bu ayda olmazsa yine klomene devam hormon ilacı deme bu kilo aldırıyo bide beni strese sokuyo ilaç kullanmak zaten doktorda diyoki klomenle dördüz olan bile varmış aman 1 tane sağlıklı olsun yeter:)

15. ayseee

ayseee Yeni Üye

Ne oldu hamilelik var mı

Klomen Yorumları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. klomen hapı

klomen hapı benim bi sorum olacaktı ben mayısta ölü doğum yaptım ve tekrar hamile kalmak istiyorum ozamandan beri ama kalamıyorum doktora gittim bi sorun olmadığını söyledi ve bana bu klomen hapını verdi kullanan arkadaşlar varmı ve bunla hamile kalan arkadaşlar varsa beni bilgilendire bilirlerse cok sevinirim korkuyorum hap kullanırsam bidaha hamile kalamazsam diye yardımcı olursanız...
  2. klomen hapı kullananların yorumları burada

klomifen sitrat ile hamile kalanlar benim bi sorum olacaktı ben mayısta ölü doğum yaptım ve tekrar hamile kalmak istiyorum ozamandan beri ama kalamıyorum doktora gittim bi sorun olmadığını söyledi ve bana bu klomen hapını verdi kullanan arkadaşlar varmı ve bunla hamile kalan arkadaşlar varsa beni bilgilendire bilirlerse cok sevinirim korkuyorum hap kullanırsam bidaha hamile kalamazsam diye...
  3. klomen

klomen slm aranıza yeni katıldım bende klomen kullanıyorum dr a gittim yumurta var dedi ama çatlamadan falan bahsetmedi kendiliğinden çatlıyor mu
  4. klomen kullananlar

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım,ilk defa yazıyorum yazışma konusunda da bilgisizim yardımcı olursanız sevinirim. ben iki yıl kadar önce kürtaj oldum ondan sonra dagebelik oluşmadı klomen de kullandın çatlatma iğnesi de oldum sonuç olumsuz benim durumumda olan arakadaşlar varsa cevaplarınızı bekliyorum lütfen .
  5. klomen ve dugaston kullanan var mı?

kızlar benim düşükten sonra 9 ay bebeğim olmuyodu.yumurtalıklarımda falan bi problem yok doktorum acele ettiğim için sanırım klomen ve dugaston verdi.ikiz hamile kalma şansım çok yüksekmi bu ilaçlarla yani genelde ikizmi oluyo?birde kist yapma ihtimali varmı bu ilaçların?arkadaşlar bu konuda bilgisi olan ve bu ilaçları kullanan varsa yardımlarınızı bekliyoruuum.teşekkürler:tik:
  6. Klomen

]selamlar bn 2 yıllık evlıyım. ve 2 senedirde hiç korunmadık cocqumuz olmadı ve doktora gittim kan tahlıl sonucu hazıranda yumurtlamamısım doktr bana klomen dıye bır hap verdı temmuzdada tam 9 gun adetım gecıktı ayın 29. hasta oldum ve klomenı sabah akşam içmeye basladım acaba bır etkısını gorurmuyum klomen yumurtalıklarımı oluştururmu ya olusmazsa falan dıye korkuyorum cvplarınızı 4...
  7. Klomen Nedir? Klomen Hakkında Genel Bilgiler

bu konu;klomen nedir,klomenle hamile kalmak hakkında bilgiler vermektedir Klomen tedavisi bir nevi yumurtalıklarınızın uyarılması tedavisidir. Kısırlık yani diğer ismi ile infertilite durumlarında anne adaylarının yumurtlama problemlerinin tedavi edilmesi ve giderilmesi için klomifen sitrat kullanılır.Kısırlık (infertilite) vakalarında, kadınlardaki yumurtlama problemlerinin giderilmesi için...
  8. klomen ovitrelle

merhaba en son 21 ekimde adet oldum ve 4. günü klomene başladım 31 de ovitrelle vuruldum bugun iğnenin üstünden 18 gün geçti cok merak ediyorum iğneden sonra kaç gün içinde adet gardımcı olun kızlaörülmesi normal ? hamile olma olasılığım varmı? yardıcı olun kızlar lütfen
  9. Gebelikte klomen

Gebe olduğumu bilmeden klomen ve antibiyotik kullandım 7.haftamda kalp atışı oluşmadığından bebeği aldırmak zorunda kaldım bu ilaçların zararı olmuşmudur bebeğin kalp oluşumuna???
  10. Klomen tedavisi kaç ay sürer?

klomenle hamile kalan varmı,klomenle hamile kalanlar,klomen fiyatı,klomen nasıl kullanılır,klomen ve hamilelik hakkında bilgiler Bebek sahibi olmak isteyen çiftler, doktorlara kısırlık nedeni ile başvurmaktadır. Ana sebepler yumurta düzensizlikleridir. Bu çiftlere yumurta gelişimini kalitesini fazlalaştırmak için ilaç tedavisine başlanmaktadır. Klomen tedavisi, en kolay anlatım şekli ile...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. klomifen sitrat ile hamile kalanlar

,
  2. klomen kullanırken ilişkiye girilirmi

,
  3. klomen kullanırken ilişki

,
  4. klomen kullanılırken ilişkiye girilirmi,
  5. klomen kullanırken cinsel ilişki,
  6. klomen kullanim sekli,
  7. klomen,