Klomen Yorumları ( Klomen Kullananlar )

merhaba, banada bu ay ilk defa klomen+ovitrelle uygulandı 6 gün oldu, olursa eğer 5. gebeliğim olacak bundan öncekiler doğal yolla olmuştu korunduğumuz halde ama kullandığım yeşil reçeteli ilaçlar gelişmesini engelliyordu bebeklerin ve 5.haftada kürtaja alındım hep son kürtajın üzerinden 8 ay geçti ilaçlar tamamen temizlendi kanımdan ama hamile kalamadım diye verdi doktorum, günde 2 tane 5 gün kullandım 11.gün gittiğimde 23 mm ve 15 mm iki tane yumurtam vardı hemen iğne yapıldı ilk 2 gün bende çok ağrı ve kasılma yaptı alt karında inşallah olur ve sağlıklı olur Allah hepimize tez vakitte sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin dualarım hep bu yönde...

selam arkadaşlar ben 9,5 aylık evliyim ve yaşım 40.2 ay önce dr bana klomen verdi, prolaktin testim 33,5 çıktı diye birde dostinex yazdı dostinex i haftada 2 kez çarşamba -pazar şeklinde kullandım, klomeni ise adetin 5. günü. 29 nisan da adet oldum 3 günü yine gittim yine klomen verdi " bitince bir gün bekle tekrar gel " dedi gittim yumurtanın bir tanesi 19 mm. birkaç tane de küçük yumurta vardı, "bugün çatlatma iğnesi vurulacaksın yarından itibaren gün aşırı ilişki" dedi veee dün doktordaydım minicik bir nokta işte bu da bebişinizin ilk resmi deyip verdi doktor elimize. darısı isteyen herkesin başına Rabbim bu duyguyu bütün kadınlara nasip etsin.

bende klomene başladım.11.günü çağırdı dr normal 14. günü ilişki 15. günü gel dedi hiç b drmda olan var mı ?

merhaba arkadaşlar bende de yumurtlama zayıflığı vardı 3aydır klomen kullanıyorum ve oviretti iğnesi oluyorum ayrıca adetimin 14,gününden itibaren crione jel kullanıyorum.bu ay biri 20mm diğeri de18mm yumurtlama olmuş inşlh artık olur çok dua edelim 2 yıldır evliyinm ne olur allahım bize yardım artık annelik duygusunu tadalım:((

kızlar ben pcoluyum ve 9 ay önce klomenle hamile kaldım düşükle sonuçlandı.bu ay tekrar klomen kuıllandım adetime 2 gün var ama 15 gündür adet sancısı gibi ağrı çekiyorum ara ara.hamileyken adet sancısının aynısı olurmu

mrhabalar.ben şuan 2yıllık evliyim.ilkyılımdan doktora gidiyorum.2 kere hsg oldum 2.si başarılıydı şükür bişeyim yok.klomen adlı ilacı hsgden önce 2ay üst üste içtim ilk ay olgunlaşm 22mm di doktor çatlamasını bekle ilişkide bulun dedi.hala çatlamamıştı.sonraki ay yine klomen yazdı içtim bu seferde yumurta büyümedi.sonra hsg işte.oldum 2ay sonra gel dedi şu an adet oldum 1ayım daha var.herşeyi deniyorum ama olmuyo işte bunalımdayım.zaten eşimdede ilerleme sorunu var.acaba diyorumki klomeni ılk kullandığımda çatlatma iğnesini vurmuş olsaydı hamile kalırmıydım.

arkadaşlar bende polikistik over var . yumurtalarım çok ama 10 mm büyüklüğünde bir kez klomen kullandım adetimin 4.günü başladım günde 1 tane ve 5 gün kullandım 2 gün sonrasıda kontrole gittim . 2 gün aralıklarla takip etti ama yumurtalarım büyümedi.tekrar bu ayda aynı şekilde kullan bi bakalım sonrası başka şeyler denicez dedi.bunun sonucu tüp bebeğemi gider.yani boşuna mı uğraşıyoruz :( ?

selam kimse yokmu bende geçen ay klomen kullandım ve 4 gün günüm geçti doktorumu aradım klomen geçiktirirmi diye genelde geçiktirmez gebelik oluşmuştur dedi iki gün üst üste idrar testi yaptım negatif 3 5 gün bekle kandayaptır dedi vallaha beklemek ne Zormuş pskolojim bozuldu ya :haha::haha:

Geri