gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

klomenin faydası var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar ben bu ay klomen kullanıyorum faydasını gören var mı çok korkuyorum 7 ay önce kürtaj oldum lütfen cevap yazarmısınız.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

klomenin faydası var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Buzun Yüze Faydası Var Mı ?

Buzun Yüze Faydası Var Mı ?

buzun yüze faydaları buzun cilde faydaları cilde buz sürmek yüze buz sürmek iyi gelirmi Buzu yüze sürmek ve Yüzü buzla soğutmak faydalı mıdır ? Evet yanlış duymadınız buzla maske yapıcaksınız ve bu maskeyle cildinize bakım yapacaksınız. Hem yağlı ciltler, hem kuru ciltler, mat ciltler, lekeli ciltler, sivilceli ciltler, normal ciltler… Her tür cilt türünde uygulabilir bir bakım !!!...
  2. klomenle hamile kalan var mı?

klomenle hamile kalan var mı?

kalan varsa yardımcı olsun
  3. klomen ve dugaston kullanan var mı?

klomen ve dugaston kullanan var mı?

kızlar benim düşükten sonra 9 ay bebeğim olmuyodu.yumurtalıklarımda falan bi problem yok doktorum acele ettiğim için sanırım klomen ve dugaston verdi.ikiz hamile kalma şansım çok yüksekmi bu ilaçlarla yani genelde ikizmi oluyo?birde kist yapma ihtimali varmı bu ilaçların?arkadaşlar bu konuda bilgisi olan ve bu ilaçları kullanan varsa yardımlarınızı bekliyoruuum.teşekkürler:tik:
  4. siyah mantarın faydası var mı

siyah mantarın faydası var mı

Siyah mantar diye bir mantar varmış ve sağlığa çok faydalıymış. Doğru mudur ve faydası nedir ? Teşekkür ederim..
  5. karabiberin faydası var mı?

karabiberin faydası var mı?

Şöyle bol tereyağlı pirinç pilavının en iyi arkadaşı kesinlikle karabiberdir bana göre. :D Peki bu leziz gıdanın ne gibi faydaları var bizlere ?

Sayfayı Paylaş