Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

aynen dediğin gibi oldu canım yaa inanamıyorum değerim 103,6 ... hala doktordan cevap beliyorummm.... Kanda çıktı işte ama doktor hamilesin demeden içim rahat etmiycek ...

sağol canım benim dr um aradı kesinleşti hayırlı olsun dedi :) Allah herkese nasip etsin inş. bu arada benim yumurtam 3 taneydi ama en büyüğü 17 mm di... yani Allah yazınca boyut falan önemli değilll öpüyorum seni...

canım hayırlı olsun ne kadar güzel bir haber benimde 17 mm lik folikülden hamile kaldım ve hamileleiğimi adetim 4 gün geçtiğinde 13.88 gibi bir değerler yani herkesin çok düşük bir değer dediği bir değerle öğrendim allah kısmet ederse büyüyor normal şekilde sen kendine dikkat et bol bol dinlen bir de keseyi falan en erken haftaya görürsün acele etme doktora gitme konusunda inşallah meleğin sana tutunur eğer klomenle hamile kaldıysan doktor bana rahim duvarını incetiyor diye düşük tehliken olabilir demişti ve progesteron vermişti doktoruna bir sor istersen gerek olup olmadığını allah sağlıkla gebeliğini geçirmeyi nasip etsin ve sağlıklı hayırlı bir evlat etsin yavrunu canım...

kızlar önce arkadaşım üsküdarda bi aktar tavsiye etti ermiş aktar die biyer oda ve yengeside kalamıyomuş hamile ve onlarada biri tavsiye etmiş ve ikide hamile kaldıorada bi tür heralde bitki karışım ve macun hazırlıyomuş ben gitmedım daha gitcem ama sizlede paylaşım dedim.bide ne kadar yararlı olur bilmiyorum ama http://www.hamilelikformulu.com şu sayfada bi set var yıllarca hamıle kalamayan bi bayan araştırarak yazmış sonra normal yolla hamıle kalmış.tabi Allah vermedikten sonra ne yaparsak yapalım ama denemekten ve çabalamaktandanda zarar görmeyız.
canım topiklerde adres paylaşmak yasak özelden mesaj at arkadaşlara olur mu uyarı alırsın...

canım benim klomenin daha sonraki aylarda etkisinin olacağını düşünmüyorum klomen bence sadece kullandığın ay etkili olur çünkü kullandığın süre içerisinde yumurtalıkların ilaç tarafından uyarılıyor sonuçta bir sonraki aylar etkisi devam etse doktorlar neden 3 ay ya da 5 ay üst üste kullandırsınlar bir ay aralıklarla yazarlardı bence hiç düşünme ve hiç vakit kaybetme bir an önce doktorunla konuş ve doktorun sana ne derse onu yap çünkü gerçekten bazı doktorlar gelinen durumu ya da başka doktorun tedavi sürecini kabul etmiyor yada uzun zaman oldu diyor başa dönüyorlar inşallah hayırlı kararlar alırsın canım benim

canım aslında doktorun dediği yumurtası normaldede 13-14 mm e ulaşan insanlar için doğru ve klomen genelde dikkat et ilk ay pek bir işe yaramaz genelde 2. ve 3. ay da hamile kalır insanlar hormon içerikli ilaçlar vücuttan hemen atılmıyor ve zaten etkileride kanda biriktikce ortaya çıkıyor ama tabiki bu bir ay başka bir tedaviye geçmemei anlamına gelmez arkadaşın kararı tabiki kendisi ve eşi verecektir hakkında hayırlısı olsun...
sende aşılama yaptırmışsın inşallah allah hayırlısyla sebep etsin bebeğini göndermek için güzel güzel haberler veririsin bizler inşallah canım...

selam, benimde dün 16. günümde tek yumurta 18.5 mm ve doktor iyi olduğunu söyledi. Hatta aynı sen gibi tek yumurta mı büyümüş diye moralim bozulunca doktorumun bana söylediğini aynen iletiyorum "klomen ile hedeflenen 1 adet yumurta büyütmektir. 2 tane yumurta büyümesi ve ikiz gebelik oluşturması yan etkisidir nadiren görülür. Birden fazla yumurtayı yumurta geliştirici iğnelerle elde ederiz. Yani istediğimiz gibi ilerliyor 1 tane olgunlaşıp çatlaması yeterlidir moralini bozma" dedi. Beni tatmin etti bu cevap umarım sende rahatlamışsındır. Senin de 16. güne geldiğinde olgunlaşmış olur büyüklüğü normal takma kafanı
mrb cnm tşk edrim evet öğrendim 1 yumurtda yeterli oluyormuş.peki ilişki için gün verdimi drun bizimki 2 gün ilişki 2 gün ara yani yani perşembe cuma ilişki cumartesi pazar yok.oysaki tamda yumurtlama günlerim kaçırmak istemiyorum o aradaki günleri ya o gün tutarsa diye ...bugün eşim içinde gittik dr devlet hastanesinde sprm testi yaptırmıştık bu güvenilir olmuyor tekrar özel bir yerde yaptırın dedi dr.hareketli sprm sayısı düşük çıktı ben zaten yeterince yıprandım inş eşimin sonuçları ii çıkarda bide o etkilenmez erkekler için çok daha zor bir durum olyor bugün daha ii anladım.rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin.hepinize sağlıklı hayırlı evlatlar diliyorum...

mrb cnm tşk edrim evet öğrendim 1 yumurtda yeterli oluyormuş.peki ilişki için gün verdimi drun bizimki 2 gün ilişki 2 gün ara yani yani perşembe cuma ilişki cumartesi pazar yok.oysaki tamda yumurtlama günlerim kaçırmak istemiyorum o aradaki günleri ya o gün tutarsa diye ...bugün eşim içinde gittik dr devlet hastanesinde sprm testi yaptırmıştık bu güvenilir olmuyor tekrar özel bir yerde yaptırın dedi dr.hareketli sprm sayısı düşük çıktı ben zaten yeterince yıprandım inş eşimin sonuçları ii çıkarda bide o etkilenmez erkekler için çok daha zor bir durum olyor bugün daha ii anladım.rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin.hepinize sağlıklı hayırlı evlatlar diliyorum...

canım normalde spermler anne karnında 72 saat yaşıyor önemli günleri kaçırmış olmazsın merak etme hayırlısı olsun inşallah
klomen kullandım iğne olalı 10 u gün test içim erken midir

en az 12 gün geçmesi daha doğru sonuç verri zaten o iğnelerin içinde hcg olduğundan yalancı pozitif çıkabilir şimdi yaptırdığında kesin olarak hamileyim diyemezsin adetinin geçmesini ya da adet günü bekle inşallah hamişsindir...

ya adetime 6 gün var ozaman cumartesi test yapıym 13 gün oluyo o zaman belli olur herlde

yumurtanın çatladığı günden 14 gün sonra adet başlaması gerekiyor, bu nedenle adet tarihleri bazı aylarda değişiyor. Sen çatlatma iğnesi vurulduğun günden sonra 14 gün say ve kanda gebelik testini yaptır bence, inş güzel haber alırsın

Geri