Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

2 3 tane çatladı canım hissettm zaten her yumurta çatladığında yarım saat sancı yapıyo ondan anlıyorum hayırlısı bugün 11

dün doktora gittim, son olarak ultasonla bakıp çatlatma iğnesi verecekti ama çatlamış yumurtan dedi bikaç saat olmuş dedi :) ben anlamıştım zaten çok kötü bir karın agrısı yaşadım doktora gitmeden önce baya oturamadım yani yattım uyudum biraz uyandığımda geçmişti meğer sancılı bir çatlama yaşamışım :) dün ve bugün beraberlik dedi doktor..19-20 si gibi de test yaptırıcam öncesinde regl olmazsam inşallah.. kızlar dua edin nolur bu ay olsun barii.. Allah hepimizin istediğini versin.

canım benimallah gönlüne göre versin dualarım seninle inşallah kendiliğinden olur ben 31 ağustosta aşılama yaptırdım doktor 12 gün sonra gel test yapalım dedi yani ayın 12 sine kadar daha beklicem ama adet görcem sanki çok aşırı kasık ve bel ağrım var

- - - Updated - - -

kızlar yaa böyle aşırı bel ve kasık ağrım var acaba aşılamam tutmadımı sanki adet görcem yaa :((

canım benimallah gönlüne göre versin dualarım seninle inşallah kendiliğinden olur ben 31 ağustosta aşılama yaptırdım doktor 12 gün sonra gel test yapalım dedi yani ayın 12 sine kadar daha beklicem ama adet görcem sanki çok aşırı kasık ve bel ağrım var

- - - Updated - - -

kızlar yaa böyle aşırı bel ve kasık ağrım var acaba aşılamam tutmadımı sanki adet görcem yaa :((

6 günün kaldı inş hamile kalmışsındır. Ağrılara gelince bence çatlatma iğnesi olduysan onun etkisi olabilir. adetin için olduğunu hiç sanmıyorum.. belki yerleşme oluyodur onun için de olabilir ama ne desek boş azcık daha sabret cnm beklemekten başka çaremiz yok..aman kendini bişeye hazırlama süpriz olsun ;)

- - - Updated - - -

mrb cnm benim inş bebiş geliyordurda ondandır bu sancılar.pozitif düşünmeye çalış.inş 12 sinde hayırlı haberlerini alırız.karamsar olma bol bol dua et .Herşeyden önce hayırlısı olsun cnm benim.ben biraz baktımda netten aşılama olduğundada böle sancılar olyormuş adet sancısıyla birebir sancılar.bu aralar yorma kendini bol bol dinlen.bende adet tarihimi bekliyorum 23/10/2012.yumurtam oluşmuştu 1 tane 13. günümde inş kendiliğinden çatlarsa bu ay kovuşurum bebişime.bu ayda olmazsa bir daki ay çatlama iğnesi olacağım dr öle söyledi klomen + çatlama iğnesi bu sefer klomenin dozuda artacak günde 2 tane inş gerek kalmadan bebişim gelir ilacın yan etkileri çok fazla geçen ay yarım doz kullandığım halde hala kendime gelemedim.rabbim isteyen herkeze nasip etsin.bol şans kızlar..

6 günün kaldı inş hamile kalmışsındır. Ağrılara gelince bence çatlatma iğnesi olduysan onun etkisi olabilir. adetin için olduğunu hiç sanmıyorum.. belki yerleşme oluyodur onun için de olabilir ama ne desek boş azcık daha sabret cnm beklemekten başka çaremiz yok..aman kendini bişeye hazırlama süpriz olsun ;)

mrb cnm benim artık 4 günüm var evet çatlatma iğnesi oldum inşallah dediğin gibidie sabrediyorum şu an zaten tatildeyim aklıma getirmemeye çalışıyorum düşünmüyorum sadece şu an tatilin keyfini çıkarıyorum inşallah döndüğümde güzel haberler alırım

mrb cnm benim inş bebiş geliyordurda ondandır bu sancılar.pozitif düşünmeye çalış.inş 12 sinde hayırlı haberlerini alırız.karamsar olma bol bol dua et .Herşeyden önce hayırlısı olsun cnm benim.ben biraz baktımda netten aşılama olduğundada böle sancılar olyormuş adet sancısıyla birebir sancılar.bu aralar yorma kendini bol bol dinlen.bende adet tarihimi bekliyorum 23/10/2012.yumurtam oluşmuştu 1 tane 13. günümde inş kendiliğinden çatlarsa bu ay kovuşurum bebişime.bu ayda olmazsa bir daki ay çatlama iğnesi olacağım dr öle söyledi klomen + çatlama iğnesi bu sefer klomenin dozuda artacak günde 2 tane inş gerek kalmadan bebişim gelir ilacın yan etkileri çok fazla geçen ay yarım doz kullandığım halde hala kendime gelemedim.rabbim isteyen herkeze nasip etsin.bol şans kızlar..

amin canımsın inşallah güzel haberlerle dönerim rabbim daha çok aratmasın sanırım çok başındasın daha tedavinin inşallah bir an önce kavuşursun bebeğine

bende klomeni yeni kullanmaya başladım inşallah etkisini görürüm. ikiz çocuğum olrda daha da doğuma gerek kalmaz:))

kızlar bişey öğrenmem lazım acil ben doktora gittim adet olmamıştım 10 gün geçmişti kanda gebelik çıkmadı ultrasonda da çıkmadı tarsunal diye bi adet söktürücü verdi bitti bugün hiç adet belirtim yok bide ben hamile değilim diye antibiyotik ve böbrek taşı için bi ilaç kullanıyorum hamile değilimdir dimi çok kafam karıştı korkuyorum çokda ilaç aldım :(((( nolur bişey söyleyin

kızlar bişey öğrenmem lazım acil ben doktora gittim adet olmamıştım 10 gün geçmişti kanda gebelik çıkmadı ultrasonda da çıkmadı tarsunal diye bi adet söktürücü verdi bitti bugün hiç adet belirtim yok bide ben hamile değilim diye antibiyotik ve böbrek taşı için bi ilaç kullanıyorum hamile değilimdir dimi çok kafam karıştı korkuyorum çokda ilaç aldım :(((( nolur bişey söyleyin

çok geçmiş olsun canım benim,kendimi örnek vereyim ben mesela adete yakın zamanlarda antibiyotik ya da herhangi bi ilaç ağrı kesici falan kullandığımda adetim geciyor ya da adetliyken herhangi bi ilaç kullandığımda adetimi kesiyor. bilmem sende de böyle oluyor mu? enteresan olan adet söktürücü kulanmışsın ve hala adet olmamışsın,için rahat etsin diye evde test yap istersen,negatif çıksa zaten nedeni stres veya kullandığın ilaçlar olabilir. evde test yap derim ben. tıp yanılabilir :)

slm kızlar

slm kızlarr yazılarınızı 3 gündür 1.sayfadan itibaren okuyorum..bıkmadan son sayfaya kadar geldim..bende 4 yıllık bir uğraştan sonra klomenle hamile kalanlardanım..şükür 3 yaşında kızım var..son bir yılda soktora gittiğimde kistim olduğunu öğrendm.10 ay kist tedavisinden sonraa 11.ay klomene başladık ve ilk ay tuttuu..kızım 2 yaşına geldiğindede 1 sene kadar korunmadık yaklaşık 5 ay önce kendiliğinden hamile kaldım ama kuzum 10 haftalık düştü:(( bu ay doktorum adet düzensizliğmden dolayı serohane önerdi..nasipse bir kaç gün sonraki adetimde başlıcam..ama belkide hamileyimdirrr..inşallah gerek olmadan hamile kalırım..yaşadıklarınızı cok iyi anlıyorum bebek beklemekk cok sancılı bir sürec..rabbim hepinizeeee ve içlerindede banaa versin inşallahh...

Geri