Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

çok geçmiş olsun canım benim,kendimi örnek vereyim ben mesela adete yakın zamanlarda antibiyotik ya da herhangi bi ilaç ağrı kesici falan kullandığımda adetim geciyor ya da adetliyken herhangi bi ilaç kullandığımda adetimi kesiyor. bilmem sende de böyle oluyor mu? enteresan olan adet söktürücü kulanmışsın ve hala adet olmamışsın,için rahat etsin diye evde test yap istersen,negatif çıksa zaten nedeni stres veya kullandığın ilaçlar olabilir. evde test yap derim ben. tıp yanılabilir :)

ben bugün bi test yapayım canım haklısın belkide ilaçlarda etkilemiş olabilir bebek diye beklerken bide adet düzenim bozuldu bu çıktı başıma Rabbim büyük hepimizin yardımcısı olsun..

slm kızlar nasılsınız biliyorum hepinize bir umut olacaktım amaaaa birkaç gündür inanılmaz kasık bel ağrım var sürekli tuvaletteyim birde üstüne miğdeyi üşüttüm bulantı karın ağrısı kasık ağrısı bel ağrısı mahvoldum dengem bozuldu resmen işin kötü tarafı tatile çıkmıştım son iki gündürde aşırı bel ağrım ve nokta şeklinde kahverengi lekelenmem oluyor sanırım adet görcem hiçbir şey yapamıyorum bir taraftan üzülüyorum bir taraftan acı çekiyorum otel odasında yattım kaldım off kızlar off ne olacak böyle bilmiyorum şimdi şehir dışında olduğum için tedaviyede mecbur 1 ay ara vermek zorundayım daha adet görmedim ama sonucun iyi olmayacağını düşünüyorum

slm kızlar nasılsınız biliyorum hepinize bir umut olacaktım amaaaa birkaç gündür inanılmaz kasık bel ağrım var sürekli tuvaletteyim birde üstüne miğdeyi üşüttüm bulantı karın ağrısı kasık ağrısı bel ağrısı mahvoldum dengem bozuldu resmen işin kötü tarafı tatile çıkmıştım son iki gündürde aşırı bel ağrım ve nokta şeklinde kahverengi lekelenmem oluyor sanırım adet görcem hiçbir şey yapamıyorum bir taraftan üzülüyorum bir taraftan acı çekiyorum otel odasında yattım kaldım off kızlar off ne olacak böyle bilmiyorum şimdi şehir dışında olduğum için tedaviyede mecbur 1 ay ara vermek zorundayım daha adet görmedim ama sonucun iyi olmayacağını düşünüyorum

Kötü düşünme canım ya adet olmamışsınki daha lekelenme olabilir bence inşallah hamilesindir adet ağrıları hissediyosundur ama adet olmayacaksın inş bebeğin gelir ve bizede umut olur benimde canım çok sıkkın:(( banada iyi haberler duymak iyi gelir

ya hemen de kesin kararlar verme ya pozitif ol canım gebelik lekesi de olabilir adet lekesi de olabilir,bekle sabret,sitede okuduğum kadarıyla bu ağrıları çekip hamile kalanlar da var,inşallah hamilesindir diyelim ve bekleyelim canım,rahat ol biraz .

mrb cnm çok geçmiş olsun.çoğu gebelikten önce lekelenme olurmuş umarın öyle bir durumdur.üzme kendini umudunu hiç yitirme.dinlen bol bol.bende klomen bittiğinden beri daha iim senki psikolojik anlamda çok çökmüştüm biliyorsun ilacın çok etkisi olmuş şimdi daha iim çok şükür adet tarihimi bekliyorum.ama bu ay pek ümitli değilim nedense.tatlım dikkat et kendine inş hayırlı heberlerini bekliyoruz.hoppa

olmadı olmuyor olmayacak....
oysaki ne kadar umutlanmıştım ne umutluydum bu sefer tamam diyordum ama yok yok yok yine adet oldum yine ben bıktım valla yaa çektiğim acıyamı yanayım umutla bekleyişten sonra şu düştüğüm durumamı yanayım bitti ya benim için bende bittim umutlarımda bitti anlamıyorumki sokaktaki kediye köpeğe bile anne olmayı layık gören rabbim neden bana bir evladı çok görüyor hiç bilemedim tek isteğim eşime bir evlat verip anne olmaktı olmadı kızlar olmuyooo olmuyo olmuyo

oysaki ne kadar umutlanmıştım ne umutluydum bu sefer tamam diyordum ama yok yok yok yine adet oldum yine ben bıktım valla yaa çektiğim acıyamı yanayım umutla bekleyişten sonra şu düştüğüm durumamı yanayım bitti ya benim için bende bittim umutlarımda bitti anlamıyorumki sokaktaki kediye köpeğe bile anne olmayı layık gören rabbim neden bana bir evladı çok görüyor hiç bilemedim tek isteğim eşime bir evlat verip anne olmaktı olmadı kızlar olmuyooo olmuyo olmuyo

aymesev canım üzüntünü anlıyorum ve inan bu ay olmadığına bende senin kadar üzüldüm.. ve bu kadar dibe vurmakta da çok haklısın şu an sana ne desek üzüntünü geçiremeyiz bugün bolca ağla ama sakın inancını yitirme..Allah'a karşı da gelme canım üzüntüyle yanlış düşüncelere girme Allahın bir bildiği vardır hep öyle demiyormuyuz hakkımızda hayırlısı olsun diyoruz.. Biz elimizden geleni yapıcaz bebek sahibi olmak adına ama illa olacak diye bir şey yok herkesin çocugu mu var? olmayanlar da var üzüntüden öldüler mi? benim yakın arkadaşımın geçen ay yeni doğmuş bebeği öldü beterin beteri var canım çok üzülme çok isyan etme bol bol dua et bugün ağla üzül ama yarın toparlan eski gücüne ve inancına tekrar kavuş olmuyor deme hayırlıysa olsun de cnm Allah gönlüne göre verir inşallah

canım ya üzülmemek elde değil ama böylede yapma kendine yaparsın seni o kadar iyi anlıyorumki stresten uzak durunca düşünmeyince olur diyolar insanın elindemi düşünmemek üzülmemek Allahın takdiri yapıcak hiç bişey yok biraz zamana bırakalım yaşımız genç napalım elbet bir gün nasip edecek Rabbim :((

Geri