Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

slm kızlar.ben bugün doktorumu değiştim ve daha iyi bir doktor buldum ve bugüne kadar hiç bi doktor demedi rahim filmime baktı ve rahimim t şeklindeymiş.şimdi müdahele edilmediğini eğer düşük olursa müdahele edildiğini söyledi.hiç böle bi durum yaşayan varmı biraz canım sıkıldı belkide bu yüzden kolay hamile kalamıyorum.

olmadı olmuyor olmayacak....
oysaki ne kadar umutlanmıştım ne umutluydum bu sefer tamam diyordum ama yok yok yok yine adet oldum yine ben bıktım valla yaa çektiğim acıyamı yanayım umutla bekleyişten sonra şu düştüğüm durumamı yanayım bitti ya benim için bende bittim umutlarımda bitti anlamıyorumki sokaktaki kediye köpeğe bile anne olmayı layık gören rabbim neden bana bir evladı çok görüyor hiç bilemedim tek isteğim eşime bir evlat verip anne olmaktı olmadı kızlar olmuyooo olmuyo olmuyo
cnm benim üzülme diyemiyorum haklı olarak yıkımlar oluyo bu durumda ama ne olur inancını kaybetme rabbim hayırlısını nasip etsin bizler için.Eskisi gibi değil artık teknoloji çok ilerledi 12/15 yıl anne olamayan kadınlar bile hamile kalabiliyor.ah biz kadınlar çok duygusalız illaki neden ararız yada suçlayacak birilerini baktıki olmuyor kendimizden çıkarırız acısını.ben inanıyormki herşeyin bir zamanı var sen herşeye ramen rabbimden dilemekten vazgeçme sakın.

olmadı olmuyor olmayacak....
oysaki ne kadar umutlanmıştım ne umutluydum bu sefer tamam diyordum ama yok yok yok yine adet oldum yine ben bıktım valla yaa çektiğim acıyamı yanayım umutla bekleyişten sonra şu düştüğüm durumamı yanayım bitti ya benim için bende bittim umutlarımda bitti anlamıyorumki sokaktaki kediye köpeğe bile anne olmayı layık gören rabbim neden bana bir evladı çok görüyor hiç bilemedim tek isteğim eşime bir evlat verip anne olmaktı olmadı kızlar olmuyooo olmuyo olmuyo
canm isyan etme rabbimin gücüne gider şimdi sana ne teselli wersek boş biliyorum çünkü aynı şeyleri buradaki herkes yaşıyo hayırlısı iste canmcım sana bebeğinin geleceği zaman belli bizde her ay adet oluyoruz ama napalım umut dünyaası her ay umutlanıyon yine hüsran sağlıklı hayırlı uzun ömürlü ewlatlar wersin rabbim onun için dua et

kızlar benimde aşılama tutmadı belki biliyosunuzdurr.....ben biraz ara vercem tedaviye oluruna bıraktımmmm elden bişe gelmiyorr...HAYIRLISI
hayırlısı olsun hakkında lavinya.evet bazen ara vermekte ii geliyor bende ara verdım bu ay yeniden başladım.bız kadınlar aşırı duygusal yaklaşarak kendımızı çok yıpratıyoruz bıraz rahatlasak belkıde kendiliğinden olacak.inş.hepimizin kucağını doldurur Rabbim. sağlıklı sıhatli bebeciklerle.

slm kızlar dün adet oldum ilacım bitti ve 3 gün sonra adet oldum yarın doktora gidicem,bakalım ne diyicek,bi sorun kalmamışsa aşılama yapacaz inşallah tutar.

slm kızlar bu aralar kimseden ses seda yok.aymesev cnm senide çok merak ediyorum umarım toparlamıştırsın kendini.çoğumuzun adet dönemi bu ay sonu idi yılmak yok kızlar her yeni ay yeni umutlar bizleri bekliyor.bende 23/09/12 yi bekliyorum kontrolüm var bu ay ilk klomen kullandığım aydı bebiş yola çıkmışmi diye bakacağız ama 23 ü pazar gününe denk geliyor hiç acele etmiyeceğim bu ay 24 ünde test yaptıracağım 25 inde kontrole gideceğim normalde dr 22 sinde gel demişti test için her ay adetten 2 gün önce gidip yaptırıyorum yıpratıyorum yok yere kendimi.bu ay kendime söz verdim 3 günde benden :) olacağı varsa olur zaten.hepinize bol şans diliyorum.Herşeyin başı sağlık biz ii olacağızki bebişlerimizde tutunsun bize.bu iş düşünmeden olmuyor orası kesin en azından stres yapmadan zamana yayarak düşünürsek daha az yıpranızrız.yoksa diğer türlü olacak gibi değil böle ne aylar geçer nede günler geçsede her saati eziyet olur bize. geçtiğimiz ay çökmüş durumdaydım pskolojikmen ama anladımki ilaçlarında çok etkisi oluyor klomen bittiğinden beri çok daha iim çok şükür.inş bu ay tutar bebişim yoksa önümüzdeki ay klomenin dozunu artırarak verecek drum.bende aşırı derecede stres ve iştahsızlık yaptı .Rabbim yardımcımız olsun isteyen herkeze hayırlı evlatlar nasip etsin.her ay yeni bir başlangıç umut dolu günler diliyorum kızlar.:d040:

slm kızlar bu aralar kimseden ses seda yok.aymesev cnm senide çok merak ediyorum umarım toparlamıştırsın kendini.çoğumuzun adet dönemi bu ay sonu idi yılmak yok kızlar her yeni ay yeni umutlar bizleri bekliyor.bende 23/09/12 yi bekliyorum kontrolüm var bu ay ilk klomen kullandığım aydı bebiş yola çıkmışmi diye bakacağız ama 23 ü pazar gününe denk geliyor hiç acele etmiyeceğim bu ay 24 ünde test yaptıracağım 25 inde kontrole gideceğim normalde dr 22 sinde gel demişti test için her ay adetten 2 gün önce gidip yaptırıyorum yıpratıyorum yok yere kendimi.bu ay kendime söz verdim 3 günde benden :) olacağı varsa olur zaten.hepinize bol şans diliyorum.Herşeyin başı sağlık biz ii olacağızki bebişlerimizde tutunsun bize.bu iş düşünmeden olmuyor orası kesin en azından stres yapmadan zamana yayarak düşünürsek daha az yıpranızrız.yoksa diğer türlü olacak gibi değil böle ne aylar geçer nede günler geçsede her saati eziyet olur bize. geçtiğimiz ay çökmüş durumdaydım pskolojikmen ama anladımki ilaçlarında çok etkisi oluyor klomen bittiğinden beri çok daha iim çok şükür.inş bu ay tutar bebişim yoksa önümüzdeki ay klomenin dozunu artırarak verecek drum.bende aşırı derecede stres ve iştahsızlık yaptı .Rabbim yardımcımız olsun isteyen herkeze hayırlı evlatlar nasip etsin.her ay yeni bir başlangıç umut dolu günler diliyorum kızlar.:d040:

en doğrusu hiç kafaya takmadan sabırlı olup beklemek o zman kendiliğinden Allahın takdir ettiği vakit gelicek bebeklerimiz ama yapamıyoruz bana doktor aşılamaya geçmeden 2 3 bekleyelim dedi eşimdede bendede problem yok öyle yapıcam takmadan 3 ay bekliycem bakalım Rabbim ne zman kısmet ederse o zman olur çok isteyincede olmuyo Allah nasıl nasip ederse

en doğrusu hiç kafaya takmadan sabırlı olup beklemek o zman kendiliğinden Allahın takdir ettiği vakit gelicek bebeklerimiz ama yapamıyoruz bana doktor aşılamaya geçmeden 2 3 bekleyelim dedi eşimdede bendede problem yok öyle yapıcam takmadan 3 ay bekliycem bakalım Rabbim ne zman kısmet ederse o zman olur çok isteyincede olmuyo Allah nasıl nasip ederse
<aynen öle cnm yoksa çok yıpranıyoruz.ilklerde burada yazılanları başta sona okudum ve çoğunun ya ara verdikleri dönem yada en umutsuz oldukları ay bebiş sahibi olduklarını gördüm.pskoloji çok çok önemli bu dönem belki elimizde değil ama kendimizi yormaktan başka bir işe yaramadığı gibi en byük etkenlerden biri haline geliyor zamanla.umudumuzu kaybetmeden bekleyip mevlamdan hayırlısını dilemekten başka çaremiz yok .bir çoğumuz zor dönemlerden geçiyoruz ama çok şükür kısırlık boyutunda tedavisi mümkün olmayan bir rahatsızlık değil bu bir çoğumuzda belli bir yaşı aşmadığımızdan dolayı bebiş sahibi olma şansımız çok yüksek. kaldıki artık tıp öyle ilerlediki bebek sahibi olma yaşı geçmiş yıllardır hamile kalamayan drların umutsuz baktığı kadınlar bile bebiş sahibi oluyorlar.bir çoğumuzda yakın çevremizde şahit olmuşzdur bu gibi durumlara.dedim ya belki gerçekten çok yıpratıcı yorucu bir dönemden geçiyoruz ama kendimizi motive etmek zorundayız sanırım .rabbim isteyen herkeze bu zor günlerinde sabır ihsan etsin inş...

Geri