Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Allah bağışlasın canım,evet stres yapmamak lazım ama elimizde değil.

aynen canım daha adete ikl hafta kala başlıyoruz tahlillere beklemek ne mümkün. bir şey soracağım adetime 10 gün var yani yarın öyle olacak.klomen ile bir gebelik oluştu ise rahim içi ultrasonda birşeyler farkedebilir demi dr.yoksa daha birşey göstermez mi rahim içi ultrasonda bile

- - - Updated - - -

medine gonca doğum merkezi

aynen canım daha adete ikl hafta kala başlıyoruz tahlillere beklemek ne mümkün. bir şey soracağım adetime 10 gün var yani yarın öyle olacak.klomen ile bir gebelik oluştu ise rahim içi ultrasonda birşeyler farkedebilir demi dr.yoksa daha birşey göstermez mi rahim içi ultrasonda bile

- - - Updated - - -

medine gonca doğum merkezi

sanırım adete yakın bi zamanda kese oluşuyor,ama şimdi erken yarın doktorun sana diyeceği yumurtanın çatlayıp çatlamadığı canım . medine gonca doğum evini bilmiyorum ama ben eurofertil diye bi hastane var ona gittim. ama aşılama olsa da olmasa da bi daha gitmicem,tamamen özel ve pahalı bi hastane.

kızlar ben çıkıyorum çok uykum var sohbetinize doyum olmuyor,yarın için bana dua edin ihtiyacım var. hadi Allah rahatlık versin sevgiyle kalın

sanırım adete yakın bi zamanda kese oluşuyor,ama şimdi erken yarın doktorun sana diyeceği yumurtanın çatlayıp çatlamadığı canım . medine gonca doğum evini bilmiyorum ama ben eurofertil diye bi hastane var ona gittim. ama aşılama olsa da olmasa da bi daha gitmicem,tamamen özel ve pahalı bi hastane.

evet canım eşimin krugerli spermiyogram tahlilini orda yaptırdık biliyorum o hastaneyi de.çatlama olmuştur büyük bir ihtimal yumurta çatlamasına özgü vajinal akıntı var mutlaka duymuşundur bilgin var mı bu konuda

Merhaba arkadaşlar,
Klomen kullanırken mutlaka doktor kontrolünde olmalısınız. Gelişen yumurtalarınız çatlamayıp kist haline dönüşebilir. Bu ancak doktor kontrolü ile anlaşılır. Yumurtanın çatlamadığı tespit edilirse çatlatıcı iğneler uygulanır. Siz de zamanınızı boş yere harcamamış olursunuz. Süreci kontrol altında tutarsınız.
Güzel,sağlıklı bebişlerimiz olsun inşallah.

Mrb kizlar uzun zaman oldu yazamdim.10 gundur hastanedeyim malesef dis gebelikmis.cook zor gunler yasadim ilk once rahim duvarini inceltmek icin narkozsuz kurtaj yaptilar.hayatimin en aci gunuydu.dunde kanser hastalarinda kemsoterapi tedavisi goren hastalar icin kullanilan bid igne yaptilar.bebek tupte kaldigi icin bu igne ile eritiyorlarmis.1hafta boyunca takip edecekler kanin dusmesinai bekliyorlar.eger buda ise yaramazsa ameliyatla tupun icinde kalan beebegi alacaklar ki ins bole olmaz olursa tuplerimden biri optal olmus olacak ve tek tuple hamile kalma olasiligim dagada zorlasacak.anlayacaginiz butun umutlarim yarida kaldi.kurtajdan sonra Pskolojim alt ust oldu daha neler yasayacagim onu bile bilmiyorum.cok fazla yiprandim.ins bu igne ise yarar . bugun tam10 gun oldu ve kan takibi icin 7gun daha burdayim.ignede ise yaramazsa daha ne kadar daha burda kalirim bilemem.ne tuhaf onceden size bebegim tuyunsun diye dua edin derdim simdi ise dilim varmiyor ama bebegim dusun diye dua edin diyececegim.cok cok uzgunum

Geri