Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Merhabalar arkadaslar
Bende son adet donemimim Son 5 gunu klomen kullandim. Ama catlatma ignesi vurulmadim. 13 gun sonra adetim var . Sonucu yazarı m size. Tek sorun menepozlu gibi ates basmasi:eek:

Canm mrhba bnde bu ayın 9unda catlatma ignesi olsum ama tabi öncesinde klomen kullandm bn 2 düşük bir dış gebelik gecirdim 2 yıllık evliyim artık ciddi anlamda çocuk istiyoruz cok yıprandık ignemin 9.günü allah kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın bnde trombofili var yani kan pıhtılaşması hamilelikte igne vurulmam gerekiyo.hala hic bir belirti yokk hamilemiyim bilmiyorum:(

Selam anne adaylari uzun zamandir disardan okuyup dururdum yazilari benimde bi hikayem var artik. Polikistik over sorunum vardi 1 bucuk yildir evliyim hic bir tedavi gormedim sadece gecen ay klomen kullandim ve hamileyim 4 haftalik ama 5cm bi kist olusmus cok agri yapiyor ve dusuk tehlikesi yaratiyormus 5.haftada cagirdi doktor beni bakalim hayirlisi.yani klomen ise yariyor lakin yan etkileride var

Merhaba arkadaşlar ben ilk kez bu ay önce soğan kürü sonra incir ve beraberinde klomen kullandım incir yumurta sayısını çoğaltıyormuş inşallah bu ay olur bebek çok istiyorum benle beraber isteyen bütün herkeze verir allahım

Slm arkadaslar.2.5 yıllık evliyim korunmadıgım halde gebelik olmadı dr.gittim rahim flmi haricinde butyn testler yapıldı sadece 13 cm lik bir kistimvarmıs bu onemsizmiş gebeliği etkilemezmiş bugun 4.gunum dr. Gittim klomen verdi.sizce etkili olurmu.ve önerebileceginiz ıyı ve ilgili bi dr.varmı istanbul avrp ykasında?cvplarsanız çok sevinirm allah hepimize evlat nasip eder inş

Mrb bende adet düzensizliği var 4aydr adet görmyorm dktr babada klomen verdi ve yanında ek olarak da folbiol verdi birisi yumurta catlatmk için biriside çocuk olursa korumak içinmiş ama dört aydr da adet görmyrm önce adet görmm gerekmyomu sabah aksam beş gün kulancagm şimdilik bi sorun yok 28. Gün dktra gidcgim adet düzensizliğim bi sorun olustururmu .bekle.

Geri