Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Cevap: Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

klomenle hamile kalan varmı
lütfen cvp atarmısınız

mrhba arkadaşlar ben bugün katıldım ben geçen sene ramazanda hamile kaldım ve düşük yaptım ondan beride bebiş olmuyodu bana doktorum bu ay klomen verdi regl inin 4. günü başladım ve regl bitince gün aşırı ilişki dedi doktor 2 sonra kontrolüm var herşeyin hayırlısı benim gibi olanlar varmı arkadaşlar

cadet şu an aramızda klomenle hamile kalan üyemiz yok galiba bizde sabursızlıkla bekliyoruz inşallah isteyen herkes bebiş sahibi olur

mrhba arkadaşlar ben bugün katıldım ben geçen sene ramazanda hamile kaldım ve düşük yaptım ondan beride bebiş olmuyodu bana doktorum bu ay klomen verdi regl inin 4. günü başladım ve regl bitince gün aşırı ilişki dedi doktor 2 sonra kontrolüm var herşeyin hayırlısı benim gibi olanlar varmı arkadaşlar
arkadaşlar ben bu ay klomen kullandım 9 gün sonra kontrole gittim ovıtrelle diye iğne verdi kolumdan vurdular ama çok ağrım olmadı reglim 4 gün geçerse hemen gel dedi doktorum herşeyin hayırlısı herkese allah yardımcı olsun eli ayağı düzgün sağlıklı evletlar nasip etsin

merhaba kızlar.ben 1.5 senedir bebek için uğraşıorum ama olmadı.2 gün önce doktora gittim.ikimizdede sorun yok.klomen verdi ve adet olunca 3.gün gel dedi.c.tesi gidecem.hapı kullanma ve gel dedi.korkuyorum kızlar ya.sizce benimde bebişim olurmu?hap işe yararmı acaba?

merhaba kızlar.ben 1.5 senedir bebek için uğraşıorum ama olmadı.2 gün önce doktora gittim.ikimizdede sorun yok.klomen verdi ve adet olunca 3.gün gel dedi.c.tesi gidecem.hapı kullanma ve gel dedi.korkuyorum kızlar ya.sizce benimde bebişim olurmu?hap işe yararmı acaba?
inşallah olursun canım psikolojik olarak kafanıza takmayın yeter allah herkesin yardımcısı olsun
allah herkese eli ayağı düzgün bebişler nasip etsin amin...

teşk.ederim baby.ayrıca güzel dileklerin için sağol.yarın doktora gidicem.adetimin 3.günü.bakalım ne diyecek.sende bebek varmı?nekadarlık evlisin?çok soru sordum dimi?eşimde bende çok istediğimiz için olmuyo galiba.kafaya çok takıoruz.ama artık takmamaya çalışacam.allah herkese bebişler versin...

Geri