Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

ben bir yan etkisini görmedim. Kasık ağgrıları yumurtlama dönemine girdiğinde başlayacak. 12-19 günler arası sanırım hissedersin. Bende şuanda bir agrı vs hissetmiyorum. Ama çikolataya bir düşkünlük söz konusu, sürekli açıkıyorum bu ara bende düşük şeker var, bunu tetikliyo olabilir. sen de tatlı şeyler istediğine göre bu aklıma geldi.. bir de sana tavsiyem çok kendini dinleme. klomenden sonra başka ilaçlar da verecek dr, sırayla.. heralde benim dr un tedavi süreci gibidir diye düşünüyorum.

tesekkurler canım verdıgın cevaplar ıcın.senle aynı surecteyız benımde son gun klomende beraber beklıcez ayın 6 sını tabı benım 3 de olurum ben

hoşgeldin, moralini bozma hiç bende pko vardı, hamile kalabiliyorsun. Hiiç kafanı takma Allah ne zaman ol derse o zaman olacak biliyosun. Sen klomene dr kontrolünde başlamadınmı? bu aralar dikkat et kendine. Benim drumda takibe başladığım gibi böyle söyledi. mikrop kapma enfeksyon risklerine dikkatli ol. Bu süreçte antibityotik gibi farklı ilaçlar kulanmak zorunda kalmayalım dedi. Bir de ben şuna inanıorum her şerde bir hayır mutlaka vardır. 2 yıldır düzensiz olan adetlerim bebegimi kaybetmem sonucu mecburen oldugum kürtaj sonrası düzene girmeye başladı. Son muyanede kist görmedi dr.. bu ay iltihap varsa ve bu yüzden hamile kalmaman gerekiyorsa bunda da bir hayır vardır. Günler çabuk geçiyor.. İnşallah hepimiz güzel haberler alırız

Çok sagolun arkadaslar,moral verdınız.doktor kontrolunde basladım klomene yumurtam ıyı gelısmıs dedı.catlatma ıgnesı vermedı.gunler verdı ılıskı ıcın.bır yıllık evlıyım.ılk cocuk ıcın ugrsıyorum.dua edelım ınsallah Hayırlı bebeklerımız tez zamanda gelır.salı gunu doktora gıdecegım bakalım ne olcak :(

hoşgeldin, moralini bozma hiç bende pko vardı, hamile kalabiliyorsun. Hiiç kafanı takma Allah ne zaman ol derse o zaman olacak biliyosun. Sen klomene dr kontrolünde başlamadınmı? bu aralar dikkat et kendine. Benim drumda takibe başladığım gibi böyle söyledi. mikrop kapma enfeksyon risklerine dikkatli ol. Bu süreçte antibityotik gibi farklı ilaçlar kulanmak zorunda kalmayalım dedi. Bir de ben şuna inanıorum her şerde bir hayır mutlaka vardır. 2 yıldır düzensiz olan adetlerim bebegimi kaybetmem sonucu mecburen oldugum kürtaj sonrası düzene girmeye başladı. Son muyanede kist görmedi dr.. bu ay iltihap varsa ve bu yüzden hamile kalmaman gerekiyorsa bunda da bir hayır vardır. Günler çabuk geçiyor.. İnşallah hepimiz güzel haberler alırız

sagolun arkadaslar.doktor kontrolunde aldım.yumurtalar ıyı gelısmıs dedı.bakalım salı gunu gıdecegım doktora.bır sey sorcaktım benım gecen hafta ıcı göğüslerim cok cok agısıyordu,şişmişti bu hapla alakalı olabılrı mı sımdı brıaz azaldı agrısı.

hosgeldın canım rabbım herkese hayırlı evlatlar nasıp etsın ıns sen kac yıllık evlısın baska cocugun varmı

hosbulduk canım.bır yıllık evlıyım ben.ılk cocuk denemesı.bu at klomene basladım yumurtam ıyı gelısmıstı.ama ben adete yakın ıdrar yollarımı usuttum ,bılmıyorum cocuk umıdım kalamdı bu ay.sen de var mı baska cocuk kac yıılık evlısın

bende 6 ağustosda adet gördüm. benim adetlerim düzensiz, yumurtlama günümü tahmin edemiyorum bu yüzden dr kontrolünde hamile kalmaya çalışıyorum. canım klomenle hemen hamile kalınırmı diye bişey yoktur. sorunu olmayan çiftlerde bir ayda hamile kalma olasılık % diyorlar, ama şunu diyebirilim şubat ayında ben ilk denemede hamile kalmıştım. Maalesef 10 haftalıkken kalbi durdu bebeğimin. Önemli olan hamile kalabilmek de değil aslnda, yine aynı şey başıma gelmesin diye dua ediyorum :(
Yarın büyük gün, bugün 5. klomeni içiyorum yarın dr yumutalarımın durumuna bakacak, inşallah büyüyorlardır.
hadi haıyırlısı tatlım inşallah kocaman olmuştur yumurtaların
kızlar birde bişey sormak istiyorum sizlere. Bu kadar emekle hamile kalmaya çalıyoruz, bizim bebeklerimiz çok kıymetli. Belki aranızda benim gibi bebegini daha dogmadan kaybetmişleriniz de vardır. "Sebepsiz ölüm" diyor tıp, ama insanın aklına bisürü şey geliyor. Ben çalışıyorum sizler de mutlaka çalışanlarınız vardır. Eger hamile kalırsam evde yatarak 9 ayı geçirmek istiyorum. Bebegimi daha iyi koruyabilmek için. İş yeri radyasyon, stres aklıma geliyor, hamile kalırsam ayrılıcam diyorum. Ama sonra çalışırken hamilelğini sonuna kadar sürddüren birçok bayan var ben bahane uyduuyorum diyorum kendi kendime. Ama bir kayıp daha olur diye de çok korkuyorum. Sizlerdede varmı bu korkular?
sen kalbini ferah tut talım hepside rabbimden elbet ama onları korumakta bizim elimizde

tesekur ederım canım.1 yııllık evlıyım.sen

bende 7 yılıma gırdım ben ılk gece hamıle kaldım 6 yasında kızım var ıkıncıyı dusunmeye basladık 6 aydır olmuyo 3 aydır doktora gıdıyorum takıp ıcın bendede yumurtalarıma sorunum var bu ay klomene basladım bu gun bıttı ya carsamba yada persembe doktora gıtcem sen ılactan kac gun sonra doktora gıttın

bende 7 yılıma gırdım ben ılk gece hamıle kaldım 6 yasında kızım var ıkıncıyı dusunmeye basladık 6 aydır olmuyo 3 aydır doktora gıdıyorum takıp ıcın bendede yumurtalarıma sorunum var bu ay klomene basladım bu gun bıttı ya carsamba yada persembe doktora gıtcem sen ılactan kac gun sonra doktora gıttın

klomen bıttıkten sonra,diğer gun bekle sonrakı gun gel dedı bana dokor.yanı salı bıtmıstı carsamba bekledım persembe gıttım

Geri