Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

evet hapla ilgili benim de 2 3 aydır gögüsler acayip acıyor eldikçe

hayırlısı böyleymiş tatlım oh tatilinide ypmışsın ne güzel.ne güzel şeyler söylemiş falcı.inşllah en kısa zamanda gerçekleşir
canım klomenle adetimi 28 günde olmaya başladım.2 aydır böyle bakalım bu ay bekliyorum ama adet bilirtilerim var bu ay için pek umudum yok

içimi kararttın yasemin sen ne kadar bunalım oldun bu ay yahu aaaa kızıcam ama daha adetin gelmedi test yapamdın uzme bu kadar kendını arkdasım bu kadar takarsan kafana olacagı varsada olmaz rabbim verecek zamanı gleınce elımızden sadece dua etmek geliyo lütfen umutsuz olma cooookkk dua et kendıne ve bızlere sen umutsuz umutsuz konusunca ben cok üzülüyorum

merhaba kızlar bende nete gıremıyorum kac gundur malum ramazan bende doktora gıttım dun yumoslarıma baktı 5 tane dedı 3 tane solda 15 olmus 2 tane sagda 13 dedı bugun yıne cagırdı gıttım soldakıler 20 sagdakıler 18 olmus pregnyl ıgne verdı oruclu oruclu sultan cıftlıgını aradım bulamadım kalkmıs dıyolar eczanedekıler esımde netten arastırmıs capanın oralardada yokmus en sonunda bagcılarda buldum aksam 11 de ıgnemı oldum bakalım hayırlısı doktorum 24 saat sonra ılıskı dedı yarın aksam calısmaya baslıyoruz ıns bu arada yumoslar cok oldugu ıcın cogul gebelık olabılır dedı doktorum bılmıyorum baya olumluydu doktor tabıkı hersey nasıp hayırlısı ıns bakalım ayın 6 sını beklıcez benle aynı asamada olan arkadaslar sızın durum nedır merak edıyorum ıns herkes saglıklı bebeklerını alır kucana

merhaba kızlar bende nete gıremıyorum kac gundur malum ramazan bende doktora gıttım dun yumoslarıma baktı 5 tane dedı 3 tane solda 15 olmus 2 tane sagda 13 dedı bugun yıne cagırdı gıttım soldakıler 20 sagdakıler 18 olmus pregnyl ıgne verdı oruclu oruclu sultan cıftlıgını aradım bulamadım kalkmıs dıyolar eczanedekıler esımde netten arastırmıs capanın oralardada yokmus en sonunda bagcılarda buldum aksam 11 de ıgnemı oldum bakalım hayırlısı doktorum 24 saat sonra ılıskı dedı yarın aksam calısmaya baslıyoruz ıns bu arada yumoslar cok oldugu ıcın cogul gebelık olabılır dedı doktorum bılmıyorum baya olumluydu doktor tabıkı hersey nasıp hayırlısı ıns bakalım ayın 6 sını beklıcez benle aynı asamada olan arkadaslar sızın durum nedır merak edıyorum ıns herkes saglıklı bebeklerını alır kucana

eyeess, maşallah çok iyi durumdasın canım. bu ay şansın çok yüksek güzel haberlerini alıcaz galiba :)
bende kaçgündür girip yazamadım, anlatayım. ben adetin 5. günü gittiğimde byüyen 4 yumurta vardı. 10. gün gittim dra bir tanesi büyüyor dedi. 12. gün tekrar gittim o büyüyen 1 tane 18 mm olmuştu. artık olgunlaşmış dedi, kendisi çatlar ama riske atmayalım dedi, çatlatma iğnesi vuruldum o gece. sonra ertesi gün ve sonraki gün beraberlik yaşayın dedi. yaani 13 ve 14. günler ilişki oldu. bugün de 15. gündü tekrar çagırdı yumurtam çatlamışmı onu kontrol etmek için, çatlamış ama sadac 1 yumurta oluştu ve o çatladı, diğerleri daha büyümez dedi.. artık gerisi kısmet..herşey olması gerektii gibi ilerliyor dedi, geriye bu uzun bekleyiş kalıyor canım.. keşke bende de bikaç tane yumurta olsaydıı, çok şanslısııın :)

kızlar birbirimiz için dua edelim nolur, inşallah hayırlısıyla güzel haberleri alalım bu ay :) bu ay olmassada önümüzde başka aylar var, Allahım en kıssa zamanda nasip etsin bu duyguları.aminnnnnn

kızlar birbirimiz için dua edelim nolur, inşallah hayırlısıyla güzel haberleri alalım bu ay :) bu ay olmassada önümüzde başka aylar var, Allahım en kıssa zamanda nasip etsin bu duyguları.aminnnnnn

rabbım hepımız ıcın hakkımızda hayırlısını versın ıns
ben bugun calısmaya baslıcam hayırlısı sana bı sey dıcem sana yazıldıysa bıtane yumoslada olur banada yazılmamıssa 5 yumos la bıle olmaz benım doktorum cok umutlu ben hayırlısı dıyorum kendımı fazla adapte etmemeye calısıyorum hayal kırıklıgı cok kotu oluyo canım

kızlar merhaba.1haftadır yoktum tatildeydik bu sabah döndüm direkt siteye baktım.bende adetin 3.günü doktora gittim yumurtam çatlamamış bu ay o yüzden hamile kalamamışım yani.yaa çatlatma iğnesi oldum bu ay hemde geçen ay iğne olmadan çatladı hamile kaldım bu sefer iğne olduğum halde çatlamamış bide kiste dönüşmüş:( ben bu ay ara verdim yasmin doğum kontrol hapı kullanıyorum bakalım adet olayımda 3.gün gidicez bakılacak kist gitmiş mi diye.gittiyse tedaviye devam edice z önümüzdeki ay yine.

Kızlaar selam, tatil yaptım geldim. Maalesef tüp bebekte de sınıfta kaldık:( Nasip değilmiş, annemlerin orda fal baktırdım, tarot (işim nelere kaldı düşünün:))))) Dedi ki çocuk: evlisin sen, eşini seviyorsun, her şeyim tam bir şeyim eksik diyorsun.. Oğlun olacak senin, bir kaç aya hamile kalacaksın. Kartları çektikçe hep oğlan çıktı:)) Her şeyi söyledi benle ilgili, üstüne oğlan diyince gülümsetti beni. Hayırlısı hakkımızda, ama artık çok bekleyenler sıralarını savsada yenilere bıraksak yerlerimizi di mi ama? Gelen gidiyor, ben ve benim gibi bir kaç arkadaş burda kalakaldık:(
Neyse bakalım, Kasım 2. denememi yapacam, azcık ara verdim. Doğal yolla bebişim olmucakmış, allah bana da böyle nasip etmiş demek, napalım, sabretcez artık

kozacım sıkma canını güzelim rabbim kararlamıştır.hepimiz kavuşucaz bebişlerimize günü gelince .bak benimde bu ay yumurta çatlamamış kiste dönüşmüş bende beklemedeyim yani.sakın umudunu yitirme her işte bir hayır vardır.vakti değilmiş demek ki.içime öyle doğuyor ki sende bende birkaç aya hamile kalıcaz hayırlısıyla.

eyessçim maaşallah 5 yumurta çok güzel ama benim doktorum en fazla 2 tane büyütelim diyo hep yumurta sayısı çoğaldıkça rahim duvarı inceliyormuş tutunması zorlaşıyormuş yumurtanın.sen kaç tane klomen kullandın bu ay.benimki çok kullandırmak istemiyo.senin ilk ayın mı klomende bnece bu kadar yumurtayla hamile kalırsın bu ay.ilişkiden sonra hemen kalkma yarım yada bir saat yat bence. hayırlısı oldun canım.

Geri