gebe
  1. samenta

samenta Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

klomenle hamile kalan var mı?

Konu, 'Gebelik' kısmında samenta tarafından paylaşıldı.

kalan varsa yardımcı olsun

2. samenta

samenta Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kimse yok mu

3. berna3572

berna3572 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben 2 kere klomen 1seferde gonal f ve çatlatma iğnesi ovitrell kullandım hala birşey
    yok.herkesde değişiyor kimi ilk kullanışta hamile kalıyor,kısmet.moralini bozma,denemeye devam.

4. okyantus

okyantus Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bende bu ay klomen ve ovıtrell çatlatma iğnesi kullandım bekliyorum bir hafta var adet tarihime

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar ben de bu ay ilk kez klomen kullanıyorum. umarım ilk ayda sonucu görürüz. 3 senelik evliyiz. 1,5 senedir korunmuyoruz ama pko dan dolayı adet düzensizliği var kısmet tabi bu işler. Nasip ne zamansa o zaman olacak. Klomenle hemen hemen herkes hamile kalmış. Motivasyonu yüksek tutmak lazım. Çünkü moralle stresle alakalı olduğunu söylüyorlar.

6. Bihter Çalışır

Bihter Çalışır Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çatlata iğnesi nereden yapılıyor ve ağrı yapıyor mu?

klomenle hamile kalan var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

klomen klomen tedavisi kullanımı klomenle hamile kalanlar kullananlar Melekler, aranızda Klomen kullanan ve/veya Klomen kullanarak hamile kalan var mı acaba? Varsa burada bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?
  2. Klomen yada Gonaphene ile Hamile Kalan var mı

Klomen yada Gonaphene ile Hamile Kalan var mı

Arkadaşlarım selamlar bende uzun yıllardır bebek bekliyorum doktorumun verdiği iki ilaçla hamile kalmaya çalışıyorum. Aranızda klomen ve gonaphene ile hamile kalanlar varmı paylaşabilirmisiniz lütfen
  3. Arkadaşlar Aranızda Klomen yada Ganaphene Kullanarak Gebe Kalan Var mı?

Arkadaşlar Aranızda Klomen yada Ganaphene Kullanarak Gebe Kalan Var mı?

klomenle hamile kalınır mı,klomenle hamilelik, Ben geçen sene klomenle yumurtlama tedavisi gördüm çok umutlanmıştım hamile kalabilirim diye ama olmadı:( Klomeni adetimin 5.günü kullanmaya basladım tam 5 gün kullandım.ardından doktor yumurtaların oluşmuş dedi ve bana çatlatma iğnesi verdi işte dedim tamam bu defa anne olabilcem..kaç senelik bebek özlemi son bulcak dedim okadarda umutlanmıstım...
  4. soğan kürü ile hamile kalan var mı?

soğan kürü ile hamile kalan var mı?

soğan kürü tarifi kür nasıl yapılır kızlar selam, sogan kürü yapıp hamile kalan varmı?
  5. tek tüple hamile kalan var mı?

tek tüple hamile kalan var mı?

tek yumurta tek tüp Selam kızlar, malesef bugun yengemın tek tupu alınmak zorunda kalındı tek tüple hamile kalan varmı?

Sayfayı Paylaş