gebe
?

klomenle kaçıncı ayda hamile kaldınız ?

1. ilk ay

50,0%
  2. 2.ay

50,0%
  3. 3.ay

oy sayısı 0
    0,0%
  1. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0

klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında uyuzmuyum_neyim:) tarafından paylaşıldı.

klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ? bi istatistik oluşturalım dedim ... hadi bakalım oylayın :Dancing_angry:

2. bedriye kılıçkan

bedriye kılıçkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    çatlatma inesi kaç kez tekrarlanabilir arkadaşlar

3. Zişan Erhan

Zişan Erhan Forum Okuru

4. meryem curuk

meryem curuk Forum Okuru

merhaba doktora gttm 6aylk evliyimdoktor bana yumurtalrn biraz tembel bana klomen yazdi ilk ayim hamile kalblrmyim sizce tskrler

klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

klomen klomen tedavisi kullanımı klomenle hamile kalanlar kullananlar Melekler, aranızda Klomen kullanan ve/veya Klomen kullanarak hamile kalan var mı acaba? Varsa burada bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?
  2. kaçıncı ayda hamile kaldınız ? anket sorusu

kaçıncı ayda hamile kaldınız ? anket sorusu

Hamile kalmak için yapılması gerekenler adet döngüsü Merhaba kızlar kaçıncı denemenızde hamıle kaldınız?
  3. slm klomenle hamile kalanlar yazabilirler mi ?

slm klomenle hamile kalanlar yazabilirler mi ?

arkadaşlar ben bu ay ilk defa klomen kullandım adetimin5. günu başladım gnde 2 kez ve pazarrtesi gnu doktora gdcem inş gzel ve lumlu haberlerle karşılaşırım klomen % 90 1 gebelik oluşuyor inş olur tum iteyen arkadaşlarımızn klomnle hamile kalnlar var ise lutfen vep atın bekliyorum teşekkurler
  4. poc hastasıyım klomen kullanıyorum hamile kalanlar varmı?

poc hastasıyım klomen kullanıyorum hamile kalanlar varmı?

anne olmak istiyormsevgili melekler amma velakin ben yaklaşık 4 yıldır istiyorum ama olmadı olmadı klomen 2. ayım insallah hamıleyımdır adeıme 1 hafta var
  5. Klomenle hamile kalan varmı?

Klomenle hamile kalan varmı?

Klomen tedavisi, kısırlık (infertilite) şikayeti olan kadınların yumurtalıkların uyarılması amacıyla kullanılan ilaçtır. Genellikle tüp bebek tedavisi öncesinde kadınlarda yumurtlamayı sağlamak amacı ile yumurta çatlatma iğnesi ile birlikte kullanılır. Bu tedavi sonucunda kadınların %75’inde yumurtlama görülmekte ve bu kadınların da yaklaşık %35’i (Klomen tedavisi uygulan 100 kadından yaklaşık...

Sayfayı Paylaş