gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Klozet ( Gülümseten Bir Öykü)

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Bu hikayeyi okuyunca yüzümde öyle kocaman bir gülümseme oluştu ki sizlerle paylaşmadan edemedim meleklerim. [​IMG]

Anne dışarıda alış-verişteydi. İki buçuk yaşındaki bebeğe babası gözkulak oluyordu.Aslında bu pek de zor bir şey değildi. Yavrucak halının üzerinde 'çay seti' oyuncağıyla oynarken baba da koltuğunda gazetesini okuyor, ara sıra da bebeğinin kendisine -çay seti oyuncağının minik plastik fincanlarıyla- ikram ettiği suları çay niyetine içerek oyuna iştirak ediyordu.

Derken anne eve geldi. Baba anneye sus işareti yapıp, bebeği izlemesini istedi. Bu çok şirin hareketini annenin de görmesini istiyordu.

Anne, bebeğin elinde çay fincanıyla salondan çıkıp, biraz sonra içi su dolu olarak babasına getirmesini ve babanın da onu çaymış gibi içmesini seyretti.Sonra gayet sakin bir tavırla elindekilerle mutfağa geçerken eşine seslendi:

'Uzanabildiği tek su kaynağının klozet olduğunu biliyorsun, değil mi?'

Sonuç-1: Anneler evlatlarını çok sever ve onlara dair her şeyi bilir.

Sonuç-2: Babalar evlatlarına dair bir çok şeyi bilmez ama onları çok sever:

'Babalar en son duyar' boşuna söylenmemiştir

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bunu daha öncede okumuştum ama şimdi bana bu gülümseme inan yeni okumamdan çok çok daha iyi geldi :)
    Paylaşım için tşkler kardeşlik :kiss:

3. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    cok güzel bir paylasim canım ellerine sağlık..

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    vay eşşek sıpası vay :D

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha gülümsetme deil bu hayalim kahkahayı bastım walla..
    ya analık işte böyle bişeyy... tahmin deil resmen bilmek ...

6. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    okumuştum daha önce gerçekten çok güzel:)

7. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Anneler boşuna baş tacı yapılmıyor. Çünkü onlar gerçekten dünyadaki en değerli varlıklar. Annemi özledim.((:)
    Çok güzeldi Belene katılıyorum tam bir kahkaha tufanı yaşadım buralarda :D:D:D

8. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    daha önceden de okumuştum çok güzle. emeğine sağlık :)

9. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
Klozet ( Gülümseten Bir Öykü) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir gülümsemedir hayat

bir gülümsemedir hayat

Yeni bir gülümsemedir hayat,içten ve samimi.Hekese sevginin kutsal gülümsemesiyle bak ki meçhul olmasın hayat. Sevdiğin ve saygı duyduğun bir insana senelerini vermek ya da hayatını adamak.Yokuşlardan esen rüzgarın rengini avucumuzla yakaladığımızda,zamanın o pembemsi yüzüne biraz makyaj yaparak güzelleştirmek hayatımızı ne kadar değiştirecek.Güzellik ruhta olmayınca,kalbe...
  2. bir gülümseme....

bir gülümseme....

gülümseme mesajları Bir gülümseme; sevginin ve insan olmanın anahtarıdır. Bir gülümseme; iç dünyamızın güzelliklerini, dışa yansıtır. Bir gülümseme; bir külfeti yoktur, fakat çok şey kazandırır. Bir gülümseme; evde saadet, iş yerinde muvaffakiyettir. Bir gülümseme; başkalarına ikramda bulunmak demektir. Bir gülümseme; vereni fakirleştirmeden, alanı zenginleştirir. Bir gülümseme; bir an...
  3. **bir gülümseme**:)**

**bir gülümseme**:)**

Bir gülümseme ; sevginin ve insan olmanın anahtarıdır. Bir gülümseme ; iç dünyamızın güzelliklerini , dışa yansıtır. Bir gülümseme ; bir külfeti yoktur , fakat çok şey kazandırır. Bir gülümseme ; evde saadet , iş yerinde muvaffakiyet. Bir gülümseme ; başkalarına ikramda bulunmak demektir. Bir gülümseme ; vereni fakirleştirmeden , alanı zenginleştirir. Bir gülümseme ; bir an...
  4. bir gülümseme:)...

bir gülümseme:)...

Bir gülümseme ; sevginin ve insan olmanın anahtarıdır. Bir gülümseme ; iç dünyamızın güzelliklerini , dışa yansıtır. Bir gülümseme ; bir külfeti yoktur , fakat çok şey kazandırır. Bir gülümseme ; evde saadet , iş yerinde muvaffakiyet. Bir gülümseme ; başkalarına ikramda bulunmak demektir. Bir gülümseme ; vereni fakirleştirmeden , alanı zenginleştirir. Bir gülümseme ; bir...
  5. Bir Elif Miktarı Gülümseme

Bir Elif Miktarı Gülümseme

gülümseme Hiçbir filiz kendi gölgesinden öte bir yerde ölümü tatmamıştır..” Ey gözlerime bahşedilmiş mucize, Ey yüreğime hediye edilmiş Cennet kokusu, Ey nefesime serpiştirilmiş bir yudum taze hayat, Kan ter içinde susuz dudaklarıyla ve semâya dönen dualarıyla “ bir avuç deryâ’yı “ dileyen bir Haziran Cumartesi vaktinden düşüyorum sen kokan bu satırları..Vaveylâ eden bir öğle...

Sayfayı Paylaş