gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Klüp Sandviç

Konu, 'Sandviç - Kanepeler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

MALZEMELER ince dilimlenmiş çedar peyniri hardal
    1 adet soyulmuş ince dilimlenmiş domates
    1-2 dilim kızartılmış jambon ya da pastırma
    marul
    krema
    2 adet yuvarlak sandviç ekmeği

HAZIRLANIŞI

Sandviç ekmeklerini ikiye bölün ve her iki tarafını da kızartın. Bir parçasının üzerine peynir ve hardal sürün. en üste domates dilimleri koyun. Üstüne sandviç ekmeğinin ikinci parçasını koyun. Bunun da üzerine biraz krema sürün, jambon ve marul yapraklarını koyun. En üste de diğer sandviç ekmeğinin öteki yarısını koyun.

Klüp Sandviç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sandviç hamuru

sandviç hamuru

mayalı sandviç sandviç hamuru hamuru nasıl yapılır tarifi tarifleri Malzemeler 1 tatlı kaşığı şeker (1 fincan ballı su) 500 gr un 1 çorba kaşığı sirke 2 yumurta sarısı 1 tatlı kaşığı mahlep 2 yemek kaşıgı sıvı yağ 1 çorba kaşığı kuru maya (7 gr) 2 yumurta çırpılmış 1 tatli kasığı tuz Hazırlanma Şekli Bir kapta ılık su, maya, şeker karıştırın ve 5-10 dakika bekletin. *Un ile mayayı, iki...
  2. yumurtalı sandviç

yumurtalı sandviç

MALZEMELER 2 adet sandviç ekmeği hardal 1 dilim jambon yada pastırma 1 adet katı yumurta mayonez tuz biber HAZIRLANIŞI Sandviç ekmeklerini ikiye bölün ve bir parçasına jambonu koyup üzerine hardalı sürün. Ekmeğin ikinci parçası ile üstünü kapatın. Yumurtayı küçük küçük kesin ve mayonez ile karıştırıp arzuya göre istenilen baharatlardan biraz karıştırın. İkinci ekmek parçasının üstüne sürüp...
  3. Demir Demirkan - Erkekler Klübü

Demir Demirkan - Erkekler Klübü

taraf seç artık ortada kaldın sağını solunu şaşırır oldun erkekler kulübüne hoşgeldin oğlum güzel kadınlar evde karın var özgürlüğü aşka kaptırır oldun erkekler kulübüne hoşgeldin oğlum çiğne hayatı sakız gibi tadı kaçınca tükür ağzından erkek gibi öl,erkek doğdun erkekler kulübüne hoşgeldin oğlum sarhoş geceler ayıktı günler hayatın kanını içip doydun erkekler kulübüne hoş geldin oğlum...
  4. tombişler fan klüp

tombişler fan klüp

tombişler merhaba melekler her şeyin, herkesin fan klubü var bizim neyimiz eksik,hatta fazlamız bilem:orkide: var yani değilmi,ama her ne kadar bundan bazen şikayetçi olsak da olsun.yinede memnunuz halimizden.eeeeee haydi tombiş melekler bekliyorum sizi:d015:
  5. Fenerbahçe Spor Klübü

Fenerbahçe Spor Klübü

Bir kadın olarak futbol şaşılacak derecede hayatımın bir parçasıdır. Fenerbahçeli olmak benim için her zaman ayrıcalıktır. Her maçını izler , sabahlara kadar da yorum yapabilecek kadar futboldan anlarım.Eşimlede zaten Fenerbahçe sayesinde tanıştık. Bu sayfa da takımımızın her türlü sportif faaliyetlerini yazmak istedim. Katılan olursa sevinirim.Hiç anlamıyor iseniz bile gelin eşinizin neden...

Sayfayı Paylaş