gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

knight onlinenin hikayesi...türkçe dublaj....

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

knight onlinenin hikayesi...türkçe dublaj.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sinsi oyun knight

sinsi oyun knight

Bu oyun çok sinsi bir oyun Türkiye’de giderek yaygınlaşan “Knight Online” adlı oyun, çocukları bilgisayar bağımlısı yapmakla kalmıyor, oyunda kullanılan silahları satın almak için yüklü miktarda para da harcatıyor. Belirli bir sonu olmadığı ve ustasına para kazandırdığı için çocuklar tarafından sürekli oynanan oyunun asosyalleşme gibi tehlikeleri de beraberinde getiriyor....
  2. Beverly Knight - Music City Soul

Beverly Knight - Music City Soul

Artist: Beverly Knight Title: Music City Soul Label: By AnDReRoSSa Genre: Pop/R&B Store Date: 07/05/2007 Source: CDDA Tracks: 15 DVD's: no Lenght: 00:55:15 Encoder: Jet Audio Quality: 192 kbps / VBR Channels: Joint Stereo / 44 khz Tags: ID3 v1.0, ID3 v2.3 Album Cover: only front Nonstop mix: no *.cue: no Archive size: 77 mb Recovery record: yes Tracklist 01- Every Time You See Me...
  3. Dublaj

Dublaj

Türkçe seslendirilmiş yabancı filmleri göstermeyen televizyon kanalımız yok Allah'a şükür! Buna itirazımız yok da, biliyorsunuz bu filimler sayesinde yeni bir Türkçe türedi: "Tercüme Türkçe'si!.." İşte, üşenmedim onlarca yabancı filmi izledim ve Tercüme Türkçe'sinde en sık geçen sözcüklerden bazılarını sizler için derledim. İşte size bir güldeste: - Kahretsin George!.. - Yapma...
  4. Yenilmezler Türçe dublaj Fragmanı

Yenilmezler Türçe dublaj Fragmanı

Orijinal adı: The Avengers uzun metrajlı film ABD . Tür: Aksiyon Yapım yılı: 2012 Dağıtımcı: UIP Türkiye Özet: SHIELD adıyla tanınan uluslararası barış örgütünün başındaki isim Nick Fury, tüm dünyanın güvenliğine karşı büyük bir tehdit oluşturan düşmanla karşı karşıya kalır. Fury, dünyayı yaklaşan bu felaketten kurtarmak için en cesur ve en 'süper' kahramanlardan oluşan bir ekip kurmak...

Sayfayı Paylaş