gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

knight oynayan çocuğun msn nicki

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    maaslf buda çok trajik bişey... ülkemzde bu oyun yüzünden kaç çocuk kaç yetşkn gerçk hayattn kopuo..
    bence bu olaya biri artk dur demeli....
    saol canım paylşm için....

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha hahaha hahaha...

biliyorum bu oyun böyle bağımlılık yapıyor yaa:):):)

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
knight oynayan çocuğun msn nicki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güzel sozler..msn nicki olarakta kullanılabilir.

güzel sozler..msn nicki olarakta kullanılabilir.

+°+ DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir °+° (h) BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi (h) (%) SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim (%) (l) SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin, SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN, aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin? (l) Bir deniz düsün susuz,...
  2. msn nicki için harika sözler...

msn nicki için harika sözler...

harika sözler facebook *gerçekler kapalı rüzgarlarla avunur... *uymak yenilmekti senin yasana,yenilgiyi seçtim hayatım kaydı. *hayat alışılır ama unutulmaz... *ne yazık ki her yükselişin bir düşüşü vardır... *sanma serseri sevmez,serseri severse araya kimse giremez... *hayat acımasızdır.çünkü ders vermeden sınav yapar... *sen gülerken yanındakilerde güler.ama ağladığında yalnız...
  3. oynayan resımler:D

oynayan resımler:D

oynayan resimler oynayan resımler telefon resimleri resım resimle :kızılötesi::kızılötesi::kızılötesi::kızılötesi:
  4. Çocuklar için msn ifadeleri

Çocuklar için msn ifadeleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Birsuru Msn Nicki

Birsuru Msn Nicki

Manasız sözden horoz sesi daha güzeldir. Hiç olmazsa o ne zaman öteceğini bilir. Zirvelerde kartallar da bulunur, yilanlar da. Ancak birisi oraya süzülerek, digeri ise sürünerek gelmistir Katira cilve yap demisler,katir çifte atmis Yilan bile dogrulmayinca,deligine giremez. DURMUS SAAT BILE GUNDE IKI KEZ DOGRUYU GOSTERIR (V.I.LENIN) BASIM DIYE OGUNMEYIN NE GELIRSE BASA GELIR DIZ...

Sayfayı Paylaş