gebe
  1. kalem&yaprak

kalem&yaprak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kobay faresi

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında kalem&yaprak tarafından paylaşıldı.

kobay bakımı Kobay faresi aldım iki tane çok şirirn minnoşlar herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar çok güzel ses çıkartıyorlar

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Kobay faresi mi çok şekerlerdir yaa

3. Kayıtsız Üyeyim

Kayıtsız Üyeyim Forum Okuru

Ben de almayı düşünüyorum kobay faresi de, evde nasıl serbest bırakıyorsun hiç eve pisliyomu yoksa kafese mi yapıyo, elinde taşırken filan da pisliyor mu??

4. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43
    Kobay faresi mi besleyeceksiniz :D

5. must

must Forum Okuru

kobay fare bende de var 2 tane yavru çok zeki ve sevimli hayvanlardır toplumumuzca dışlanması saçma gerçek anlamda. hamster ile asla kıyaslanamazlar bile, neyse beslemeye karar verenlere yada çoktandır istanbulda arayıpta bulamayanlar varsa severek yardımcı olabilirim.

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

zamanla alıştırdıkça , eğittikçe tuvalet eğitimide edinebiliyorlar ,

Kobay faresi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Microsoft’un İlk Faresi 25 Yaşında

Microsoft’un İlk Faresi 25 Yaşında

Word programının çeşitli özelliklerinden daha iyi faydalanılması amacıyla geliştirilen bir fare ile faaliyete geçen Microsoft Donanım Grubu, 25. yılını kutladı.Kutlama dolayısıyla düzenlenen toplantıda, grubun 25 yıllık tarihi ve Microsoft Türkiye’nin donanımdaki vizyonu hakkında bilgi verildi. Microsoft Donanım Grubu Ürün MüdürüBarb Schwabe ve Ürün Pazarlama Müdürü Carla Forester’in de hazır...
  2. Microsoft'un ilk faresi 25 yasında...

Microsoft'un ilk faresi 25 yasında...

Word programının çeşitli özelliklerinden daha iyi faydalanılması amacıyla geliştirilen bir fare ile faaliyete geçen Microsoft Donanım Grubu, 25. yılını kutladı. Kutlama dolayısıyla düzenlenen toplantıda, grubun 25 yıllık tarihi ve Microsoft Türkiye’nin donanımdaki vizyonu hakkında bilgi verildi. Microsoft Donanım Grubu Ürün Müdürü Barb Schwabe ve Ürün Pazarlama Müdürü Carla Forester’in de...
  3. Kanguru Faresi (Dipodomys)

Kanguru Faresi (Dipodomys)

Çölün sevimli zıpzıpları Kangru Fareleri KANGURU FARESİ (Dipodomys) «Kanguru faresi», cüce bir kanguruya benzer. Küçük kemiricilerin en güzellerinden olan bu hayvanın fareye tek benzer tarafı cüssesidir. Ortalama 30 santim uzunluğundaysa da, bunun 17 -18 santimden fazlası kuyruktur. İri ve oval kafasında iri, yuvarlak ve kara gözleriyle minik kulakları dikkati çeker. Bu garip...
  4. Klavyesiz, faresiz bilgisayar

Klavyesiz, faresiz bilgisayar

Apple, bu yılın son çeyreğinde dokunmatik ekranlı masaüstü bilgisayarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Amerikan teknoloji devi Apple, cep telefonundan sonra PC sektöründe yeni bir adım atmaya hazırlanıyor. Firma, 2009'un sonuna doğru klavye ve fare kullanmaya gerek duyulmadan kullanılabilecek dokunmatik ekranlı bilgisayarı piyasaya sürecek. Apple'ın yeni dokunmatiği 10 inölik ekrana sahip...
  5. Rüyada Fındık Faresi Görmek

Rüyada Fındık Faresi Görmek

Rüyada Fındık Faresi Görmek ne anlama geliyor arkadaşlar rüya tabirini bilen varsa lütfen benimde rüyamı yorumlasın.

Sayfayı Paylaş