gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kobe Bryant twitter adresini bilen varsa yazsın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kobe Bryant takipçisi olmak istiyorum ama sahte hesaplar çok.Kobe Bryant twitterını bilen varmı yazarsa çok sevaba girer valla..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Dünyada en çok kullanılan sosyal paylaşım ağlarından biri olan Twitter'a bir ünlü isim daha katıldı. Dünyaca ünlü basketbolcu Kobe Bryant Twitter hesabını açtı.
    @kobebryant isimli Twitter hesabından şimdiye kadar tek bir tweet atıldı. 2 saat önce atılan o tweet'te de 'anti-sosyal, sosyal oldu' denildi. Öte yandan bu tweet sadece 2 saat içerisinde 25 binin üstünde retweet ve 6 bini aşkın da favori aldı. Kİmseyi takip etmeyen Twitter hesabı çok kısa bir sürede 200 bine yakın takipçiye ulaşmış durumda.

Kobe Bryant'ın Twitter hesabı için tıklayın:

Kobe Bryant Twitter adresi

Kobe Bryant twitter adresini bilen varsa yazsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. NBA - Kobe BRYANT

NBA - Kobe BRYANT

kobe bryant sevgilisi kobe shaq kavgası bryantın sevgilisi YENİ NESLİN -FAZLA SEVİLMEYEN- SÜPER STARI, KOBE BRYANT #8 Lise yıllarında efsane Wilt Chamberlain’in 4 yıllık toplam sayı rekorunu kıran, NBA’e girdiği yıllarda oynadığı oyunla herkesin taktirini toplayan 18 yaşındaki ufaklık, aradan geçen yıllarda önce Shaq ile takımın en önemli gücü kim tartışmasını başlattı, ardından bu...
  2. lastik zinciri nasıl takacaz bilen varsa yazsın

lastik zinciri nasıl takacaz bilen varsa yazsın

Havalar kötü kar bastırdı ve biz de kısa bir yolculuğa çıkacaz arkadaşlarla.Yalnız lastik zinciri nasıl takılır bilmiyoruz buraya kısaca yazabilecek biri var mı ?
  3. Murat Bozun twitter adresini bilen var mı ?

Murat Bozun twitter adresini bilen var mı ?

Acilen murat boz un twitter adresini bulmam lazım.Melekler ne olur mutlaka biriniz biliyorsunuzdur, murat bozun twitter adresi nedir ? :S
  4. Nurgül Yeşilçayın twitter adresini bilen varsa yazarmı ?

Nurgül Yeşilçayın twitter adresini bilen varsa yazarmı ?

Nurgül Yeşilçaya bayılıyorum ve sürekli onu takip ediyorum.Yeni filmine de gidecem inş ama twitter adresini bilmiyorum.Çok fazla var acaba hangisi ?
  5. larissa gacemerin twitter adresini biliyormusunuz?

larissa gacemerin twitter adresini biliyormusunuz?

Merhaba arkadaşlar, duyduğuma göre Larissa Survivoras katılıyormuş acayip sevindim.Çok sempatik bir kız çok şeker.Acaba twitter adresi varmı ?Ona yazmak istiyoruz :)

Sayfayı Paylaş