gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Koç Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

koç burcu 2009 günlük tarot açılımı [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Bu kartlar yolunuzda güvenilmez biri olduğunu, ruhsal olarak yenilenmen gerektiğini, Aşkınızın size üzüntü getireceğini, ve planlarının tehlikede olduğunu gösteriyor. Mal varlığında çoğalma olacak ve canım sadakatsizlikle karşılaşmak seni sarsabilir.

Koç Burcu
    Koç burcu meleği bu sene küçük kıskançlıklar yada gereksiz kıskançlıklarla kendini üzebilir. Siz gücünüzün farkındasınız. Elinizde değil biliyorum –sonra ben nasıl yaptım – dememek için sakin olmayı öneriyorum.. Kafa ve boyun kısmınıza dikkat etmeniz gerekiyor.. eklem yerlerinizde nazik olduğu için ufak kazalarda geçirebilirsiniz.
    Bekar koç melekleri; yeni bir ilişki için acele etmeyin derim. Yada düşünmeden evet deyip sonra daha derin düşüncelere gireceğinizi söylemeliyim. Tez canlısınız, acelecisiniz hemen olsun istersen sonrasını düşünmüyorsunuz.. Giyimde dikkatlisiniz. Kelimelerinizdeki gücünde farkındasınız..
    Evli Koç Melekleri; Belki aklınıza gelen başınıza geliyor. Lütfen iyi şeyler düşünün. İlgi beklerken ilgisiz kalmayın. Yuvanıza çok düşkün olduğunuzu düşünüp rahat olmayın, eliniz kulağınız gözünüz hep açık olsun. Sonradan duyacağınız şeyler sizi şok etmesin..
    Sevgili koç Melekleri olumsuz dar görüşlerinizden sıyrılın, Bir yere kafanızı takıp orda kalmayın.
    Sosyal etkinliklerinizi fazlalaştırın. Kendinizle yarışmayın Lütfen.
    Fazlasıyla fedakar olmanıza da gerek yok. Sonra çok üzülüyorsunuz.
    2008’den gelen bir üzüntü 2009’ da devam edebilir. Yada çok uğraştığınız emek verdiğiniz bir olay size beklediğiniz sonucu vermeyebilir. Yılın ortasına doğru alacağınız bir sevinç sizi çok sevindirecek.
    Toplu olarak bir harcama çıktı size.
    Bu arada bu yıl kilo problemi alma-verme işleri sizi meşgul edebilir.
    Koç’un sözleri; sıkılıyorum- sonunda oldu- nerde ne yaptım ben?

Küçük bir Not:
    Koç burcunun perisi PARADİSE; Paradise yani Cennet isimli perinin engelleri ortadan kaldıran Salamanderlerin (bir tür kertenkele, ejderha) ruhlarının prensesi olduğuna inanılır

Doğduğunuzda bu peri kulağınıza şunları fısıldar:
    • Çok canlı ve hayat dolu olacaksınız
    • Her şeye meydan okuyacacaksınız
    • Başkalarının cesaret edemeyecekleri şeylere cesaret edeceksiniz
    • Yardımsever olacaksınız
    2009 Tüm dileklerinizin gerçekleşmesi umuduyla...
    Melekler Mekanı Astroloji Uzmanı handanca

Son düzenleme: 30 Aralık 2008
Koç Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İkizler Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

İkizler Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

ikizler burcu 2009 aylık fal 2009 ikizler burcu tarot aylik fal Zafer ve başarı dolu bir yıl. Bir değişim yaşayacaksınız. Yıl güzel olduğu kadar bazı terslikleride yaşatabilir .. ama fazla kendinizi bırakmayın. Umut dolu bir yıl bu. Harcamalarınızdada dikkatli olun. gereksiz alışverişler sonra bunaltıcı durumlar yaratabilir. İkizler Burcu Artık verdiğiniz sözleri tutma zamanı gelmedimiJ...
  2. Aslan Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

Aslan Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

aslan burcu 2009 aslan burcu 2009 tarot öncelikle iyi haberler kapıda, çalışma dolu bir yıl olacak 2009. Başarı ve şans sizinle. Bu arada boşa zaman harcanan bir emeğiniz var. bence kıymet bilinmiyorsa fazla fedekar olmayın. üzülmeniz olasıdır. Yaşadığın evreni ve yaptığın işleri çok iyi biliyorsunuz.. şans sizinle olsun. Aslan Burcu Bu asil meleğimiz 2009 yaratıcılığını ön plana alacak....
  3. Terazi Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

Terazi Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

terazi burcu 2009 terazi yıldızname burcu yıldıznamesi burcunun yıldıznamesi yıldızname Ya yeni bir iş kapıda yada büyük bi iş halledeceksiniz. 2008 de ne yarım kaldıysa 2009 tamamlanacak bu iş. arada sırada kendinizi güçsüz hissetseniz bile üzülmeyin bereketli bir dönem yaklaşıyor. bu durum sizi fazlasıyla motive edebilir. Şansınız açık. Mutlu günler yakındır. Terazi Burcu; 2009 sizin...
  4. Yay burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

Yay burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

yay burcu 2009 2009 yay burcu tarot falı açılımı tarot fal açılımı falı Hayal gücünüz çok kuvvetli. ama iş yapma zamanıdır. ayağınıza gelen fırsatlarıda kaybetmeden silkelenin ve kendinize gelin. Bazı şeyler işinize gelmiyor sanki. unutmayın yanılıyor olabilirsiniz. dostlarınıza kulak verin. güzel sevinçler moralinizi yükseltecek. Yay Burcu Her koşula ayak uydurabilen tek burç sanki.....
  5. Kova Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

Kova Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

Kızgınsınız, ama fazla dert etmeyin nasıl olsa affedeceksiniz. sizin zaafınızı öğrenen bunu kullanmaya kalkıyor. Birden fazla sorunu halledeceğiniz bir yıl 2009. siz zaten bu konularda beceriklisiniz. 2009 size yeni bir iş olanağıda sunabilir. Ayağınıza gelen fırsatları iyice düşünmeden tepmeyin:) Kova Burcu: Fedakarlık yine 2009 da sizle sevgili kova meleğiJ Kova Meleği modern...

Sayfayı Paylaş