gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Koç Burcu 2010 Yıllık Tarot Açılımı

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

aylık fal yıllık fal yıllık 2010 yillik 2010 yillik [​IMG]
    Koç Burcu 2010 Yıllık Tarot Açılımı
    Sevgili Koç meleği sizin adınızı “Kelime Oyuncusu “taktım. Neden mi? 2010 da işinize gelmediği zaman bu oyunları çok yapacağınız kanaatine vardım da ondan.
    Maddi sıkıntılardan kurtulabileceğin bir yıl 2010. Sevgili Koç Meleği 2009 belki maddi açıdan size gülmedi. Çok harcama yaptınız belki. Bunlardan ders almış olacaksınız ki 2010 da daha planlı harcamalar sizi daha rahat günlere hazırlayacak..

Karşınızda bulunan açık renkli yada kumral bir erkeğin sizi geçmişte üzdüğü görülüyor. Aslında çokta kötü niyetli olmayan biri bu insan. Bazı şartlardan dolayı aldığı olumsuz kararlar sizi bunaltmış..

Bu noktadanda bu kişinin her dediğine inanmamalı birazda kendi başınızın çaresine bakmanız gerekir.

2009 ve öncesi gereksiz tecrübelerinizde oldu. Sonucu bile bile aynı şeyleri yapıp aynı sonuçlar aldınız. Size tekrar bir şans veriliyor. 2010 da durumunuzu ve tutumunuzu daha iyi inceleyerek kararlarınızı verin. Gelecekteki Yıldıza bakılırsa olumlu alacağınız bir kararda hanenize çok faydanız olacak.

2010’da kafanızdaki bazı soru işaretlerine cevap alacaksınız. Karşınızdaki insandan emin olacaksınız.

2010 da bazı değişim kararlarıda alabilirsiniz. Yada 2009 da adım attığınız bir proje 2010 da gündeme gelip kesinleşebilir. Bu sizin için keyif verici bir dönemdir. Öyleki hemen akabinde gelecek bir teklifle bi an kararsızlıkta yaşamanız mümkündür.
    2010 da sınav tarzında bir gelişmede olabilir.

2010 uyanık olacağınız bir yıl. Fırsatlar yılı sanki.
    Kabul edin bazen cesaretiniz kırıldı. Yada otoritenizi kaybettiniz. Durumu kabullenmeyin hemen. Siz güçlüsünüz koç meleği.

Hanenizde ki hakimiyeti ele geçirin. Ama zorlukla değil. O konuşmalardaki kelime oyunlarınız var ya. İşte onlarla. Yoksa karşınızda ki insan aksine sizden uzak kalıp uyum içine girmeyecektir.

Kariyer: Gereksiz insanlara danışıp, alacağınız kararlar sizi sıkıntıya sokabilir. Öyle ki bazen bildiğinizi okuyorsunuz. Maaşınıza istediğiniz rakamı alamasanız da diretin..

Aile: Bu senede aileniz size ilaç olacak. Belki bazen fırtınada kopuyor ama, size sizden başka dost yok. Bunu unutmayın.

Sağlık: Strese dayalı sıkıntılar daha ağırlıkta olabilir. Bunun dışında diyet, rejim vs. bir uygulama yapmaya niyetiniz olursa dengeli beslenme şartını göz ardı etmeyin derim.

Cesaret en iyi özelliğiniz. Liderlikte. Ama ama kafayı takarsanız birine hayatını isterseniz zehir edersiniz. Bağlayıcısınız. Sizden zayıf karakterli bir erkeğe de hiç tahammülünüz yok . Bi şekli sizden üstün olmalıdır. Karar verirseniz bir erkek içinde sadık kalırsınız. Gözünüz dışarıda olmaz. İçinizdeki hisler açıktır. Sizde gizli işler olmaz. Yanlışınız varsa bununla yüzleşmesini de bilirsiniz.

2010 yılının sağlık mutluluk getirmesini diliyorum.
    MM Tarot Danışmanı
    handanca

2. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim zahmete girdiniz emeğinize yüreğinize sağlık

3. nazemel

nazemel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eline sağlık handancam hepsi doğru benim için özel bakmışsın sanki meleğim eminim 2010 da olacaklar doğru çıkacak.büyük bir umut verdin bana sağolasın canım handancam

4. wwwözlem

wwwözlem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb benimde falıma bakarmısınız lütfen ben özlem 11 nisan 1982 sevdigim kişi hakan 15 ocak 1982 biz bir aydır ayrıyız barışacakmıyız ve evlilik görünüyomu lütfen bakarmısınız

5. wwwözlem

wwwözlem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet ablacım bu açılım tam beni anlatıyo 2009 benim için hiç iyi geçmedi inş 2010 yılı bu açılımda dedigi gibi benim yılılm olur

6. ilk_türk

ilk_türk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok tşk ederim bende koç burcuyum dilerim herşey güzel olur

7. Sema0735

Sema0735 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ederim umarım bu yıl biz koçlar umduklarımızı buluruz :)

8. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    paylaşım için teşekkürler..

Koç Burcu 2010 Yıllık Tarot Açılımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarot Koç Burcu Mart 2010 açılımı

Tarot Koç Burcu Mart 2010 açılımı

koç burcu mart 2011 Tarot Koç Burcu Mart açılımı Sevgili Koç melekleri gerektiği gibi olmadığınızı kabul edin. Karşınızdaki sizden bir şeyler bekliyor. Sevgide bencil olmak sizi üzebilir. İsteklerinizin olmamasıda sizi üzüyor. Bence inancınızı kaybetmeyin ve olumlu düşünün. Yoksa stres sizi hasta edebilir. Yanlış anlaşılıyorsunuz. Bence olduğunuz gibi davranın. Keyifsizliğe kendinizi...
  2. Koç Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı

Koç Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı

koç burcu nisan 2010 koç burcu nisan mayıs 2010 Koç Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı Sizin için çekilen ayın Kartı Büyücü: Bu kart büyük bir değişim yaşanacağını gösterir. Celtic Açılım: Yaşam tarzınızı gözden geçirmeniz gerekiyor. Bu ay yararınıza güzel gelişmeler olacak.. Sevgili Koç melekleri engel olarak gördüğünüz şeyler ise şuan için olmayacak. Atama bekleyenler seyehate çıkmak...
  3. Koç Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

Koç Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

koç tarot mayıs 2010 koç burcu burcu mayıs 2010 haftalık tarot açılımı Koç Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı Koç Melekleri ikili İlişkilerde şanslı bir aydalar. Birlikteliği olanlar daha iyi bir uyuma, Bekarlar yeni İlişkiye adım atabilirler. Bu arada ilişkilinden memnun olmayan meleklerimizde var. inat eden melekler ilişkinize sevginizi katmazsanız karşınızdakini olumsuz düşünmeye...
  4. Koç Burcu  Ağustos 2010 tarot Açılımı

Koç Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı

koç burcu ağustos 2010 ağustos 2010 koç burcu Koç Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı Sorumluluklarınızı ihmal ettiğinizi itiraf edin. Unutmayın onları görmemezlikten gelmeniz çözümde katkı değil sorun oluşturacaktır. Bu atmosferde olmayı tercih edecekseniz bazı fırsatlarıda göremeyeceğinizi bilmelisiniz. Bazı alışkanlıklarda sağlık sorunları oluşturma aşamasında.. Sağlığınıza dikkat...
  5. Koç Burcu 2011 Tarot Açılımı

Koç Burcu 2011 Tarot Açılımı

koç burcu tarot koç burcu 2011 koc 2011 Koç Burcu 2011 Tarot Açılımı 2011 Yılında Koç Meleklerinin görüşlerini biraz daha değiştirmek için gayret göstermeleri gerekiyor. Gereksiz inatlar, Stresler sizi yıpratabilir. Kendinizi lütfen tekrar elden geçirin. Psikolojik olarakta çok etki altında kalıyorsunuz. Bu konuda da kendinize dikkat edin. Aldığınız tavsiyelerin hepsi doğru yolu...

Sayfayı Paylaş