Koç Burcu 2012 Temmuz Ayı Yorumu....Koç Meleklerimiz İçin...

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Koç Burcu 2012 Temmuz Ayı Yorumu....Koç Meleklerimiz İçin...
Koç Burcu Temmuz 2012 Yorumu
Koç Burcu Aylık Yorum

Koç Meleklerimiz işte sizi Temmuz ayında neler bekliyor öğrenmek isterseniz buyrun...Size özel gelişmeler para sağlık başarı evlilik eş sevgili kısmet ne var hepsi burada yazıyor...

koc%20burcu-198.jpg

Uzun zamandır sizler için aşktan, eğlenceden, hayatın keyifli yanından bahsedemez olmuştum. Nihayet o güzel dönem başlıyor ve büyük bir keyifle Temmuz ayının etkilerini anlatmaya başlıyorum.

Bu ay belki de tatil planlamak için en güzel ayınız. Aşk, eğlence, kahkaha, rahatlama, dost sohbetleri ile doldurun ayınızı. Artık fazlası ile hak ettiniz hayatın tadını çıkartmayı.

Önceliği aşk konularına vermek istiyorum. Bekar Koç burçlarının yüzünün güleceği etkiler var bu ay. Yepyeni bir aşk kapınızı çalabilir. Artık aşk için çok pozitif bir dönemdesiniz. Üzerine gidin. Kalbinizi titreştiren o insana yakın olun. Karşıdan bakınca sohbetinizle, kahkahalarınızla, enerjinizle çok çekici göründüğünüzü bilin. Son aylarda bahsettiğim o yüzeysel ilişkiler,
ilişkiler dönemi bitti. Bunu en çok kutlayacak olan belki de sizsiniz.

Kalabalıklarda olun ve size hayranlıkla bakan o kişiye titreşiminizi gönderin. Belki de hayat partnerinizle karşılaşmış olacaksınız.Bir yandan da eski ilişkiler, aşklar tekrar gündeminize girebilir. Eskiden oluşmuş bir yakınlaşma, bir arkadaşlık aşk ilişkisine dönüşebilir.

İlişkisi olan Koç’ların, ilişkilerini bir sonraki aşamaya taşımaları için de bu aşk dolu, tutkulu ayı kullanmalarını tavsiye ederim. Belki evleniyorsunuz, belki evlilik hazırlarına girişiyorsunuz, belki de evlenme, birlikte yaşama süreçlerinin kapısında bekliyorsunuz. Artık bekleme ve sıkıntı dönemi bitti. Mutluluğun tadını çıkarın.

Kariyere değinmeden de olmaz. Günlük rutin işlerinizi, projelerinizi, seyahatlerinizi yoluna sokmuş olmalısınız. Uzun süredir hakim olan o yavaş ilerleme, patinaj çekme temaları artık sizden uzaklaşıyor.

Kariyerinize dair beklediğiniz haberleri alacağınız bir döneme giriyoruz. Üstlerinizle konuşun. Mücadelede ödül var, bunu bilin. Bu ödül bir günde gelmiyor. Bugüne kadar adım adım kurduklarınızın sayesinde geliyor. Temmuz ayının bir diğer etkisi de çocuklara dair. Hayatınıza girecek olan bir çocuğun haberini alabilirsiniz. Belki bu yönde ilerliyorsunuz ve beklediğiniz haber geliyor. Belki de aileniz, yakın dostlarınızdan bir çocuk haberi alıyorsunuz. Haber nereden gelirse gelsin, sizi mutlu edeceğini tahmin ediyorum.

Mutluluğunuz beklediğinizden çok daha bol olsun diliyorum.

Geri