gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Koc Burcu 2012 Yorumu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 Koc Burcu Yorumu Koc Burcu Yorumuz 2012 Koc Burcu Yorumu Koc Burcu 2012 Yorumu varmı kızlar teşekkürler.

Koc Burcu 2012 Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Oğlak Burcu Yorumu

2012 Oğlak Burcu Yorumu

2012 oğlak burcu yorumu, buncunu neler bekliyor hakkında bilgiler... Evet meleklerim oğlan burcu olan melişlerimizi unuttuk sanmayın. Bakın sizleri önümüzdeki yılda neler bekliyor. Sonra vay haberim yok vay şöyle oldu demeyin :) Sayın oğlak Küçük yaşlardan beri yükselmenin, başarı kazanmanın hayalini kuruyordunuz. 2012 yılı sizin yılınız olabilir. Emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz...
  2. 2012 Aslan Burcu Yorumu

2012 Aslan Burcu Yorumu

2012 Aslan burcunu neler bekliyor burç yorumları hakkında detaylı bilgiler... Aslan Burcu 2012 Yorumu Satürn gezegeni 2012 yılında, kişisel değerler, maddi ve manevi kaynaklarınız, mallarınız, yetenekleriniz, fiziksel ihtiyaçlarınız kısaca finansal güvenliğiniz konularında eğitici olmak adına dersler vererek, engellerle karşılaştırarak ve zorluklar vererek sabırlı olmanız için baskıda...
  3. 2012 Balık Burcu Yorumu

2012 Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu Yorumlarınız 2012 Balık Burcu Yorumu 2012 Balık Burcu 2012 Yorumu hakkında bilgiler varsa paylaşın lütfen bakalım bu sene beni neler bekliyor olacakmış :D:D inanmıyorum ama yinede bakmak istiyorum kendimi iyi hissederim belki 2011 çok kötüydü çünkü :)
  4. Boğa Burcu - 2012 Yorumu

Boğa Burcu - 2012 Yorumu

Sevgili Boğa'lar. ben de boğa burcu insanı olarak tüm merak eden arkadaşlara 2012de boğa burcunu bekleyenleri paylaşıyorum Jüpiter Boğa burcunda ilerliyor, şu anda hala Boğa burcunda. Ocak Şubat gibi daha da hızlı hareket edecek. Ancak boğalar çok derinleşmiş ve hayatı sorgulamış olabilirler. O zamanda şans ve fırsatları tabii ki kaçırırsınız. Çok detay, çok ayrıntı, çok derin ve özellikle de...
  5. ikizler Burcu - 2012 Yorumu

ikizler Burcu - 2012 Yorumu

İşte ikizler burcunu 2012'de neler bekliyomuş görelimmm:) İkizler için ilginç bir sene çünkü hem duygusal hem zihinsel hem fiziksel olarak büyük bir değişim dönüşüm süreci içinde bulunuyorsunuz. Bir süredir zaten böyle bir süreç içindesiniz ve 2012 yılı boyunca da bu süreç devam edecek. Yükselen burcu ikizler olanlar ay burcu ikizlerde duranlar doğum anında Merkür Venüs ya da mars kişisel...

Sayfayı Paylaş