gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Koç Burçu Kadını ve Erkeği

Konu, 'Koç Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

koç burcu kadını GENEL ÖZELLİKLERİ Gurubunuz : Ateş
    Burcunuzun Cinsiyeti : Erkek
    Üstün Yeteneğiniz : Canlılık ve Hareket
    Özelliğiniz: Yeni girişimler, Cesaret ve atılganlık.
    Emeliniz: Öncülük, liderlik, yol göstericilik
    Amacınız : Başarı ve zafer
    Yenmeniz Gereken huyunuz : Kesinlikle sabırsızlık
    Uğurlu gününüz : Salı
    Uğurlu taşınız : Pırlanta
    Uğurlu renkleriniz : Kor Kırmızısı, Nar Çiçeği
    Uğurlu müziğiniz : Hızlı tempolu parçalar ve marşlar
    Muhtemel hastalıklariniz : Baş ve böbrek hastalıklari, yanıklar
    Uğurlu olan eş : Aslan ve Yay
    Başarılı olacağınız meslekler : Politika, organizatörlük, yöneticilik, endüstri, mühendislik, işletemecilik, komutanlık, kimyacı operator, demir ve çelik işleri, makine, mizah ve fıkra yazarlığı, eleştirmenlik, ressamlık, müzik, artist, konfeksiyonculuk.

KARAKTERİSTİK ÖZELLİKLERİ
    Son derece hareketli ve dinamiktir. İstekleri de fevkalade güçlüdür. Hatta yaşamını istekleri yönlendirir denilebilir. Bu insanda güçlü bir "ben" duygusu vardır. Bilimi ve bilimle uğraşanları sever hatta pozitif bilim onun da büyük ilgisini çeker. Çünkü kesin ve açık şeylerden hoşlanır. Davranışları ani, tepkileri ise serttir. O ayrıca bağımsızlığına çok düşkündür. Sık sık hiç düşünmeden eyleme geçer. Düşündüğü zaman susar, ama eğer konuşmamasını gerektiren bir durum varsa işkenceye bile karşı koyabilir. Herşeyin açık olmasından hoşlanır. Eğer bir konuda değişik düşünüyorsa bunu saklamanın sahtekarlık olduğuna inanır. Koç dünyaya savaşçılık, canlılık ve hayatta kalma güdüsü ile silahlanmış olarak gelir. Her türlü yıldırmaya, pürüze ve kuşkuya rağmen istek ve iradenin üstün gelebilmesi yeteneğini temsil eder.Dürüstlük, didişmecilik, heveslilik, bağımsızlık ve cesaret Koç'un kaynaklarıdır. Boş teorilere kafa yormayan, gereksiz duygusal inceliklerle vakit harcamayan, dışa dönük bir idealisttir.

KOÇ BURCU ERKEĞİ
    Koç burcunda doğan erkelerle kadınların müşterek tarafları bulunmakla beraber hiç benzemeyen yönleri de çoktur. Yıldızı Mars, Koç burcunda olan erkeğe cesaret, atılganlık, sevimlilik, etkileme gücü, hiddet, şiddet, enerji verir. Bu tip erkekle geçinmek pek kolay değildir. Zira Koç burcunun erkeği her şeyden önce kendi düşüncelerinin, fikir ve özelliklerinin doğru olduğuna inanır.

KOÇ BURCU KADINI
    Koç burcunda doğan kadınlarda tıpkı erkeler gibi kendilerini üstün gören, enerjik, cesur, kıskanç, cana yakın, cazibeli tiplerdir. Ayrıca çekicilikleride dillere destandır. Koç burcu kadını hırslıdır ve yükselmeyi kafasına koyduğu içinde çalışmayı kabul eder. Koç burcu kadınları için çalışma hayatı, biraz para getirecek ve kendilerini oyalayacak bir vasıta sayılmaz.Çalışma onların hayatta yükselmelerini, bol paraya kavuşmalarını ve isimlerini duyurmalarını sağlamalıdır. Hem bu tipler, cazibelerinden de yaralanarak eninde sonunda istedikleri mevkiye erişirler.

YÜKSELEN BURCUNUZ KOÇ
    Eğer Astroloji haritanızda Koç Burcu yükseliyorsa o zaman çok hareketli ve enerjik bir insan olduğunuz şüphesizdir. Aceleci tavrınız ile işlerinizi hemen halledebilecek bir kapasite'ye sahipsiniz. Daima en önde olma isteği sizi adeta diğerleri ile yarışıyormuş gibi yapabilir. Fikirlerinizi özgürce ifade etme isteğiniz ve bu fikirleri son derece dinamik olarak hayata uygulamanız size hayatınızın her safhasında aşmanız gereken engeller ortaya koyacaktır.

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

koc kadını
    Nereden koc kadını olmusum cekıcılıgımden erkekler yuzunden basım beladan kurtulmuyor...

Koç Burçu Kadını ve Erkeği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkek ve kadın duası..

erkek ve kadın duası..

EVLi ERKEK DUASI Allahım... Karımı her türlü tehlikeden koru,gerekirse ben tehlikeye atlayayım.Onu hic yorma,gerekirse ben yorulayım O çalismasın,ben çalışayım O hasta olmasin,ben olayım... Allahım o aldatmasın,ben aldatayım Benim güzel karım dul kalmasın,ben kalayım... EVLi KADIN DUASI Allahım lütfen bana; Deniz kadar etkileyici bakişlari olan ve yakışıklı (Aliye), Ferit...
  2. Koç Kadını ve Aşk!

Koç Kadını ve Aşk!

koç kadını koç kadını nasıl etkilenir burcu kadınını nasıl etkilerim burcu nelerden etkilenir burcunun evlenebileceği burçlar Koç kadını, gurulu, kendini beğenen,canlı,çok çekici bir tiptir.Gözü epey yükseklerdedir.maddeye erkeklerde fazla önem verir.Sevgi de onun için son derece önemlidir.Koç erkeği gibi kadınıda kıskançtır.Ayrıca bu kadında hakim olma arzusu da vardır.Yani sevdiği erkek...
  3. Koç Burçu Çocukları

Koç Burçu Çocukları

burçular Çok erken konuşur ve yürürler. Doğduğu andan itibaren evin komutasını eline alır. Eğer karınları acıktıysa, doyana kadar deli gibi ağlarlar. Doyduktan sonra çehreleri değişir, etrafına gülücükler dağıtmaya başlarlar. Sevmediği mamayı yemeyecek kadar inatçıdırlar. Diğer burçlardaki bebeklere göre çok erken konuşur ve yürürler. Doğuştan itibaren müthiş enerjik davranırlar. Hareketli,...
  4. erkek ve kadin...

erkek ve kadin...

Cevaplar cok sert degilmi sizcede biraz Meleklerim :S:S yoksa : yooo ne alaka az bilemi diyorsunuz :D:D:D Erkek: Bana isminizi bağışlar mısınız? Kadın: Neden? Sizin yok mu? Erkek: Size bir içki ısmarlayabilir miyim? Kadın: Aslında içkinin parasını direkt alsam daha iyi olur Erkek: Ben bir fotoğrafçıyım ve ne zamandır sizinki gibi bir yüz arıyordum Kadın: Ben de estetik...
  5. Kadın ve Erkek İlişkileri!

Kadın ve Erkek İlişkileri!

Kadınlar erkekleri, erkekler de kadınları anlamıyor. Sanki bu dünyada birlikte yaşamıyoruz. Karşılıklı yalanlar üzerine kurduğumuz ilişkilerin içinde boğuluyoruz. Yaşama bakış açılarımız farklı, kadınlar detaycı, erkeler ise genele bakıyor. Kadınların üstünde titizlikle durduğu pek çok konu, erkekler için son derece gereksiz oluyor. Hepimiz şöyle biraz geri çekilip, objektif olarak bakmayı...

Sayfayı Paylaş