gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Koç Burcu melekler için dekorasyon örnekleri

Konu, 'Çöplük' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Burçlara göre dekorasyon
    Koç burcu dekorasyon önerisi

Ben ateş grubundanım. En iyi anlaştığım burçlardan biri de koç. Koç burcunun özelliklerinden liderlik özelliğini seviyorum. Çünkü ben liderlikten hoşlanmam. Burçların karakteri etkilediğinie inanıyorum. Her burcun dekorasyon zevkide farklıymış. koç burcu için dekorasyon bilgileri meleklerim;

Basit mobilyaları, çekici ahşap zeminleri, geniş camlardan içeriye giren bol ışığı severler. Evlerinde genellikle egzersiz odaları da bulunur. Modern, kullanışlı ve gösterişli eşyalarla antik değeri olan mistik objeler tercih edebilirler. Yönetici gezegenlerinin rengi kırmızıyı özellikle yatak odalarında kullanabilirler. Oldukça zevkli kişilerdir. Halı seçiminde de kırmızın hemen her tonunun kullanıldığı modern çizgiler beğenilerini kazanacaktır.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Haziran 2012
Koç Burcu melekler için dekorasyon örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İkizler burcu melekleri için dekorasyon. Buyrun melekler

İkizler burcu melekleri için dekorasyon. Buyrun melekler

Burçlara göre dekorasyon İkizler burcu dekorasyon önerisi İkizler burcunu nasıl bilirsiniz diye bana sorarsanız ikizler burcu melekler bana kızmasın ama biraz tutarsız buluyorum. Benim tanıdığım ikizler çok sabit fikirli değil bir gün kızdığını diğer gün sevebiliyor. Ama onun dışında çok iyi bir sırdaşlar, çok pratik insanlar. Bakalım ikizler burcunun dekorasyon zevki nasılmış? Çok...
  2. Yengeç burcunun dekorasyon zevki için buraya meleklerim

Yengeç burcunun dekorasyon zevki için buraya meleklerim

Burçlara göre dekorasyon İkizler burcu dekorasyon önerisi Yengeç burcu deyince aklıma birşey gelmiyor. Hiç yengeç tanıdığım yok sanırım. Demek kş yengeç burçları ile anlaşamıyorum. Ama yengeç burcu için dekorasyon önerileri ni görünce çok beğendim. Renk zaten benim rengim. Bakalım zaten siz de beğenecek misiniz? Opal rengi kişilikleri ile uyumludur. Deniz yeşili, gümüş ve altın da tercih...
  3. Oğlak burcunun dekorasyon zevki için burdan meleklerim

Oğlak burcunun dekorasyon zevki için burdan meleklerim

Burçlar göre dekorasyon önerisi Oğlak burcu dekorasyon önerisi Çevremde çok oğlak burcu yok. O yüzden kişiliklerini pek bilmiyorum. Ama dekorasyon zevkini beğendim. Çünkü siyahı bende severim. Buyrun meleklerim oğlak burcu dekorasyon önerileri. Oğlak Burcu’nda doğanlar her zaman bilinçli hareket ederler. Asla acele etmezler, ama her zaman tam vaktinde orada olurlar. Siyah, kahverengi, haki...
  4. Koç Burcu 2012 Temmuz Ayı Yorumu....Koç Meleklerimiz İçin...

Koç Burcu 2012 Temmuz Ayı Yorumu....Koç Meleklerimiz İçin...

Koç Burcu Temmuz 2012 Yorumu Koç Burcu Aylık Yorum Koç Meleklerimiz işte sizi Temmuz ayında neler bekliyor öğrenmek isterseniz buyrun...Size özel gelişmeler para sağlık başarı evlilik eş sevgili kısmet ne var hepsi burada yazıyor... Uzun zamandır sizler için aşktan, eğlenceden, hayatın keyifli yanından bahsedemez olmuştum. Nihayet o güzel dönem başlıyor ve büyük bir keyifle Temmuz...
  5. Koç Burcu 2012 Eylül Ayı Yorumu ..Koç Meleklerimiz İçin..

Koç Burcu 2012 Eylül Ayı Yorumu ..Koç Meleklerimiz İçin..

Koç Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumu Koç Burcu Aylık Burç Yorumu Koç Burcu Melekler buyrun bakalım eylül ayında sizi neler bekliyor merak ettikleriniz sağlık para aşk durumunuz nasıl olacak merak eden koç meleklerimiz buyursun gelsinler.... Yeni ay yoğunlukla geliyor. Kararlılıkla ilerlediğiniz ve aksiyonlarınızı aldığınız sürece, bu ay üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir şey...

Sayfayı Paylaş