gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

koca arama ilanı

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Aşağıdaki ilan bir kızın koca arama ilanıdır.Bakalım ne yazmış: 20 yaşında bir bayanım. Çok çekingenim. O yüzden bu yola başvurdum.Birçok sosyal aktiviteye katılmak istiyorum artık. Dünyayı tanıyıp her yeri görmek istiyorum ve bu amaçla koca arıyorum. Lütfen ciddi olanlar başvursun. Pişman olmayacaksınız [​IMG][​IMG]
    KIZI GÖRMEK İÇİN noktaları takip edin[​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. sade_soda

sade_soda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    amann Yarabbimm... bir daha çekinerek gülmemeye karar verdim..

3. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ayyyy çok değişik birşey bu gülim mi kendi halime şükürmü edeyim bilemiyorum yani bu foto gerçek mi?:):)

koca arama ilanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Koç, dünyaya yön veren 10 genç patron arasına girdi

Mustafa Koç, dünyaya yön veren 10 genç patron arasına girdi

İtalya’nın haftalık siyaset dergisi ’Panorama’nın yaptığı ’Dünya Ekonomisini Yönlendiren 10 Yeni Nesil Patron’ araştırmasında Türk işadamı Mustafa Koç’a da yer verildi. Mustafa Koç’tan ’Fiat ve Unicredit’in Türk dostu ve ortağı’ diye söz eden dergide Koç, ülkesinin en güçlü hanedanının üçüncü nesil temsilcisi olarak tanıtıldı. Mustafa Koç’un son olarak Tüpraş’ı satın aldığı ve Alman efsanesi...
  2. ilam

ilam

Bir mahkemeden sonra kendisine resmi hüküm sureti verildiğini görmek hacamat yaptırmaya (kan aldırmaya) delalet eder.Rüyada hakim tarafindan kendisine bir ilam yazildigini gören kimseye, doktor tarafindan kan aldirmasi emredilir
  3. koca

koca

Koca Rüyada bir kadinin kendi kocasini görmesi, son derece sevindirici bir haber alacagina, bakire bir kizin evlenmis oldugunu ve bir kocasi bulundugunu görmesi, kisa zamanda evlenecegine; kocasini ölmüs görmek, ummadigi çok kiymetli bir hediye alacagina, kendisini iki kocali görmek, aile içinde bazi anlasmazliklarin bulunduguna delalet
  4. Koca..

Koca..

Bir kadının evlenmiş olduğu erkek, eş..

Sayfayı Paylaş