gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

koca arayan kıza cevap gecıkmedı

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

Internet üzerinden arkadas arayan bir hatun ve ona cevap veren birisi.. Elizaa; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; Ülke:Yurtdışı

Bu yasa geldim ama hâlâ dogru durust bir beraberligim olmadı.Kendimi
    zorlamama ragmen sevgilim bazı kriterlere uymuyorsa iliskiye devam edemiyorum.
    1. Esmer, benden uzun ve gozleri guzel olmali.
    2. Yurt dışsında yaşaması ama Türkiye'de büyümüs olması
    gerekiyor.Türkçesi, Ingilizcesi, Almancası düzgün olmali.
    3. Üniversite mezunu olması sart.(Üstelik her üniversitede olmaz!)
    4. Dine hiç önem vermemeli.
    5. Elektrikli esyalardan, marangozluktan anlamalı.Hani olur da bir
    kitaplık alırsam kurabilmeli.
    6. Kitap, gazete okumalı,siir sevmeli,güzel sarkı söyleyebilmeli.
    7. Solcu olmalı.Ya da en fazla orta sag ama kesinlikle milliyetçi
    olmamalı.
    8. Hosgörülü olmalı.Ancak pasif,ezik karakterli de olmamali.
    9. Çok sosyal olmalı ki bütün arkadaslarımla anlasabilsin.
    10. ıç çamasırları temiz olmali.
    11. Ütüsünü kendi yapabilmeli.
    12. Bulasik için istemeden yardim etmeli.
    13. Gitar calmali.
    14. Scampili makarna ve manti yapabilmeli.
    15. Yatakta ii olmalı.Degisik seylere ilgi duymali.
    16. Haftada en az bir gün spora gitmeli.

Veeeeeeeeee Cevap

Elizaa ve onun gibi düsünenler için ögrencilik yıllarımdan kalan güzel
    bir atasözü var:!!!!!!!!!!!!!!!!! "Beyaz atlı prensini bekleme, seyise razı
    ol, yoksa ata kalırsın."

koca arayan kıza cevap gecıkmedı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koca arayan kız:))

Koca arayan kız:))

ben buket 20 yaşında genç ve güzel bir kızım. Fakat çok çekingenim. O yüzden bu yola başvurdum.Birçok sosyal aktiviteye katılmak istiyorum artık. Dünyayı tanıyıp her yeri görmek istiyorum ve bu amaçla koca arıyorum. Lütfen ciddi olanlar başvursun. Pişman olmayacaksınız KIZI GÖRMEK İÇİN noktaları takip edin . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ....
  2. Koca arayan kız :))‏

Koca arayan kız :))‏

20 yaşında bir bayanım. Çok çekingenim. O yüzden bu yola başvurdum.Birçok sosyal aktiviteye katılmak istiyorum artık. Dünyayı tanıyıp her yeri görmek istiyorum ve bu amaçla koca arıyorum. Lütfen ciddi olanlar başvursun. Pişman olmayacaksınız KIZI GÖRMEK İÇİN noktaları takip edin . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
  3. Eş Arayan Kız

Eş Arayan Kız

eş arayan kızlar eş arayan bayanlar koca kızlar 20 yaşında bir bayanım. Çok çekingenim. O yüzden bu yola başvurdum.Birçok sosyal aktiviteye katılmak istiyorum artık. Dünyayı tanıyıp her yeri görmek istiyorum ve bu amaçla eş arıyorum. Lütfen ciddi olanlar başvursun. Pişman olmayacaksınız KIZI GÖRMEK İÇİN noktaları takip edin . . . . . . . . . . . . . . . . . ....
  4. KIZLAR ACELE CEVAP LUTFEN......

KIZLAR ACELE CEVAP LUTFEN......

14 haziranda adet oldum doktor yumurta buyutmek icin ilac verdi kullandim iyi sonuc aldik ve 29 30 haziran da yumurtalar catladi ve sol kasigimda siddetli agrilar oldu 1 kac gun once gecti bu gunlerde tekrar basladi ama hafif sancilar. Birde yumurta catladigindan beri seffaf su gibi akinti geliyor ara ara belimdede agri ve asiri ates basmasi terleme oluyor.adetimede 2 gun var sizce bu durum...
  5. Kızlar acil cevap

Kızlar acil cevap

Kızlar adetime 6 gün var bugün pembe bi akıntı geldi kasıklarımda ara ara sızlama şeklinde ağrılar oluyor . İdrar testi yaptım negatif çıktı sizce hamilemiyim??

Sayfayı Paylaş