gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Koca arıyorum.... !!!

Konu, 'Komik Resimler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

koca arıyorum koca ariyorum
    20 yaşında bir bayanım. Çok çekingenim. O yüzden bu yola başvurdum.Birçok sosyal aktiviteye katılmak istiyorum artık. Dünyayı tanıyıp her yeri görmek istiyorum ve bu amaçla koca arıyorum. Çok iyi yemek yaparım, çok hamaratımdır elimden her iş gelir.Müzik dinlemeyi,kitap okumayı çok severim.........Futboldan hoşlanıyorum... Beraber maç izleriz, mısır yeriz..Her ortama uyarım.Lütfen ciddi olanlar arasın. KOCA ARAYAN KIZ ;
    .ExternalClass .EC_hmmessage P{padding:0px;}.ExternalClass body.EC_hmmessage{font-size:10pt;font-family:Verdana;}

Pişman olmayacaksınız
    (gsm :0-006-41 41 41 41 41 41)

KIZI GÖRMEK İÇİN noktaları takip edin
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

Koca arıyorum.... !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. koca

koca

Koca Rüyada bir kadinin kendi kocasini görmesi, son derece sevindirici bir haber alacagina, bakire bir kizin evlenmis oldugunu ve bir kocasi bulundugunu görmesi, kisa zamanda evlenecegine; kocasini ölmüs görmek, ummadigi çok kiymetli bir hediye alacagina, kendisini iki kocali görmek, aile içinde bazi anlasmazliklarin bulunduguna delalet
  2. KOÇ

KOÇ

30 Mart 2008 Sağlığınızı kafanıza çok taktınız. Adeta hastalık hastası oldunuz. Dostlarınız bu durumdan çok şikayetçi. Sizin yanınızda rahat değiller. Bu huyunuzdan vazgeçin. İşlerinize dört elle sarılın. Yüzdünüz ve kuyruğuna geldiniz. Bundan sonrası başarı. Enerjinizi dikkatli kullanın. Bol paralı ve başarılı günler yakında. Duygusal alanda biraz sakinlik gerekiyor size. Bir süre...
  3. koca arıyorum............

koca arıyorum............

slm ben mesure nufüsta 38 yazıyo ama inanmayın 28 yasında bakımlı cekici biraz utangac ama fıstık gibiyim kendime uygun bir koca aramaktayım hiç özellik istemiyorum beni alsın yeter beni görmek iştiyorsan takip et........................................................................................... . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ....
  4. Koca..

Koca..

Bir kadının evlenmiş olduğu erkek, eş..
  5. Evde Kalmış Meleklerime Münasip Koca Arıyorum

Evde Kalmış Meleklerime Münasip Koca Arıyorum

Sevgili Melek Arkadaşlarım bu başlık altında bir konu açmak istedim eğlenelim diye..... Melekler Mekanında benim gibi bekar biçok bekar arkadaşlarımız var hadi burada eğlenelim bir erkekten beklentilerimiz nedir ne istiyoruz onları yazalım sayımız 50 ye ulaşırsa izdivaça çıkartıcam sizleri başı ben çekicem tabii :piha: Maddeler(im) 1.Evi olsun 2.sağlam bi işi olsun 3.araba istemiyorum...

Sayfayı Paylaş