gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Koca dayak hizmetinde

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Koca dayak hizmetinde Eşini döven M.C. beş ay boyunca bir okulda çay dağıtıp temizlik yapma cezasına mahkûm edildi.

AA - HATAY - Eşini dövdüğü için beş ay kamuda çalışma cezası verilenT.C. okulda çay dağıtıp temizlik yapıyor.
    Hataylı T.C., iddiasına göre 23 yıllık eşi M.C'yi, 'bir tartışma sırasında kendisini tutamayarak' dövdü. Kocaya, 'Denetimli Serbestlik Uygulaması' kapsamında kamuya yararlı bir işte beş ay çalıştırılma cezası verildi. Bu kapsamda bir ilköğretim okulunda çay servisi ve temizlik işleri yaptığını ifade eden T.C, "Okulda günde dört saat çalışıyorum. Kalan zamanda kendi işim olan hamallığı sürdürüyorum. Eşimi dövdüğüm için pişmanım, cezaevine konulmadığım için de şanslıyım" dedi.

20/12/2007

kaynak: radikal.com.tr

Koca dayak hizmetinde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dayak

Dayak

Dayak yemek sevince, bir vesileyle gelecek rızka yahut iyiliğe, Birine dayak atmak ona iyilikte bulunmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Kavga Etmek.)Rüyasında dayak yediğini gören kimse, iyilik alır. İşinde ve gelirinde artış olur.Rüyada dayak görmek yardima isarettir. Rüya-sinda dayak yedigini görmek, bir isi için birisinden yardim görecegine; kendisinin bir baskasina dayak attigini görmek,...
  2. koca

koca

Koca Rüyada bir kadinin kendi kocasini görmesi, son derece sevindirici bir haber alacagina, bakire bir kizin evlenmis oldugunu ve bir kocasi bulundugunu görmesi, kisa zamanda evlenecegine; kocasini ölmüs görmek, ummadigi çok kiymetli bir hediye alacagina, kendisini iki kocali görmek, aile içinde bazi anlasmazliklarin bulunduguna delalet
  3. KOÇ

KOÇ

30 Mart 2008 Sağlığınızı kafanıza çok taktınız. Adeta hastalık hastası oldunuz. Dostlarınız bu durumdan çok şikayetçi. Sizin yanınızda rahat değiller. Bu huyunuzdan vazgeçin. İşlerinize dört elle sarılın. Yüzdünüz ve kuyruğuna geldiniz. Bundan sonrası başarı. Enerjinizi dikkatli kullanın. Bol paralı ve başarılı günler yakında. Duygusal alanda biraz sakinlik gerekiyor size. Bir süre...
  4. Koca..

Koca..

Bir kadının evlenmiş olduğu erkek, eş..
  5. Koca dayağı yiyen kadın nereyi aramalı ?

Koca dayağı yiyen kadın nereyi aramalı ?

Şiddet gören, koca dayağı yiyen, eşinden şiddet ve hakaret gören kadın nereyi aramalı, Şiddet gören kadının hakları nelerdir, Şiddet uygulayan erkeklere nasıl bir ceza verilir, Şiddet uygulayan eş nereye şikayet edilir, Kadının hakları nelerdir, Şiddet gören kadın için kadın sığınma evleri ve destek telefonları. Koca dayağı yemek kader değil. Eşiniz size şiddet uyguluyorsa lütfen bu...

Sayfayı Paylaş