gebe
  1. kıvır kıvır

kıvır kıvır Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

koca göbişli olmak istiyorum

Konu, 'Gebelik' kısmında kıvır kıvır tarafından paylaşıldı.

herkeze selaaammm:) bu aydan itibaren heran bi bebiş haberi alabilirim korunmayı bıraktık güzel haberler almak istiyorum.. benim gibi bekleyenler varsa hadi birlikte bekleyelim):gathering:

2. fatoşşş

fatoşşş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    aramıza hoşgeldin canımm istersen burdan değilde hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı var biz ordayız senide oraya bekleriz

koca göbişli olmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. PaRiS KoCa İsTiYoR

PaRiS KoCa İsTiYoR

Paris hilton,artık kendisine düzen kurmak ve aile sahibi olmak istediğini söyledi Paris Hilton elle dergisine verdiği röportajda*artık kendisine bir düzen kurmak ve aile sahibi olmak* istediğini söyledi.Elle dergisi adına kendisiyle konuşan ünlü aşk romanı yazarı Jackie Collins'in sorularını yanıtlayan Hilton,*Benimle ilgili olarak yaratılan çılgın ve karikatürize karakter kesinlikle...
  2. anne olmak çok istiyorum

anne olmak çok istiyorum

merhaba arkadaslar benım bı sorum olacak benım son adetım 23 ekımdı.11. gunu bırlıkte olduk esımle sonrada esım nobetcıydı falan dı derken benım yumurtlama donemım bıttı buaya bole bı terslık oldu o donemde cok bısey yapamadık yanı yıkıldım.ama ben duydum spermlerın 3 gun canlı kalabılecegını bı umıt dıyorum ama ole bısey olabılırmı acaba 11. gunumde olması. yoksa bosa umıtlenmıyım mı.bı...
  3. bebek sahibi olmak istiyorum

bebek sahibi olmak istiyorum

merhaba bende bebek sahibi olmak istiyorum 2 aydır şuan regl dönemimdeyim kanamam var ama sırtımda ve kasıklarımda sancıda var hiç böyle olmazdı.çok merak ediyorum yardımmmmm
  4. Bende Anne Olmak İstiyorum :(

Bende Anne Olmak İstiyorum :(

Merhaba 3 senelik evliyim. Düzensiz adet ve hormon bozukluğum var. 1 senedir tedavi oluyorum. Ama sonuçlar hep aynı :( Hamile kalmam için önce tedavimi bitirmem gerekiyormuş. Polistik over rahatsızlığım var. 4 aydır regl olmuyorum. Geçen ay doktora gittim. GLANGE 850 mg ve DIANE 35 DRAJE verdi. Kullanımın 1. ayı bitmekte ve adet oldum. 3 ay boyunca kullanacağımı söyledi doktor...
  5. hamile olmak istiyorum

hamile olmak istiyorum

Kızlar ben 4 ay önce klomen kullandım ve catlatma iğnesi oldum maalesef adet oldum hayal kırıklığı oldu bir dahada doktora gitmedim geçen ay adetim 3 ,4 gün surdu birinci gün koyu kahve leke geldi 2 ,3 gün geldi gelmedi gibi birşey bu gün adet olmam gerekiyordu ama olmadım karnim sis ara ara ağrı giriyor sırtım belim agriyor sureklide hapsiriyorum cevap yazarsanız sevinirim

Sayfayı Paylaş