gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

koca

Konu, 'J-K' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Koca Rüyada bir kadinin kendi kocasini görmesi, son derece sevindirici bir haber alacagina, bakire bir kizin evlenmis oldugunu ve bir kocasi bulundugunu görmesi, kisa zamanda evlenecegine; kocasini ölmüs görmek, ummadigi çok kiymetli bir hediye alacagina, kendisini iki kocali görmek, aile içinde bazi anlasmazliklarin bulunduguna delalet

2. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    herşeyim o benim canım kocam :)

koca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KOÇ

KOÇ

30 Mart 2008 Sağlığınızı kafanıza çok taktınız. Adeta hastalık hastası oldunuz. Dostlarınız bu durumdan çok şikayetçi. Sizin yanınızda rahat değiller. Bu huyunuzdan vazgeçin. İşlerinize dört elle sarılın. Yüzdünüz ve kuyruğuna geldiniz. Bundan sonrası başarı. Enerjinizi dikkatli kullanın. Bol paralı ve başarılı günler yakında. Duygusal alanda biraz sakinlik gerekiyor size. Bir süre...
  2. Hakiki Koç

Hakiki Koç

şenol ayyıldız Firma: Hakiki Koç Firma Gerçek Adı: Hakiki Koç Yurt İçi Ve Ulus. Oto. İşl. Tur. Tic. Ltd. Şti. Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Mehmet Niyazioğlu Genel Müdür: Şenol Ayyıldız Merkez Adresi: Mürsel Paşa Bul. No: 2 / 9 Basmane / İzmir İletişim Bilgileri Tel 1: 444 45 35 Tel 2: (212) 658 40 10-11 / (232) 472 05 05 Faks: (212) 658 40 12 Web: www.hakikikoc.com.tr Büyük İstanbul...
  3. Ben Koç Sevgilim Koç

Ben Koç Sevgilim Koç

koçla koç anlaşırmı koç burcu koçla anlaşırmı burcuyla burcu Bu beraberlik çok enerjik ve heyecanlı olacaktır. Koçların güçlü fikirleri vardır. Herşeyden önce ben diyerek hareket ederler. Aranızdaki güç savaşından kurtulabilirseniz, birlikte çok eğlenebilirsiniz. Birbirinizle yarışmayın ve rekabet duygunuzu dış dünyaya yöneltin. İki Koç'un beraberliğinden kıvılcımlar çıkabilir. Elele...
  4. kOCA TİPLERİ

kOCA TİPLERİ

yoğurtsuz elmalı kurabiye aldatan koca belirtileri koca tipleri yoğurtsuz elmalı kurabiye tarifi boynuzlu KOCA TİPLERİ Kadın akşam işten çıkar. Çocuğu yuvadan alır. Markete geçer ıspanak alır. Koştura koştura eve döner. Çocuğu soyar, elini yüzünü yıkar. Kendi üstünü değiştirir. Mutfağa koşar. KOCA TİPLERİ Kadın akşam işten çıkar. Çocuğu yuvadan alır. Markete geçer ıspanak...
  5. Koca..

Koca..

Bir kadının evlenmiş olduğu erkek, eş..

Sayfayı Paylaş