gebe
  1. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Kocacığım İstersem Kölem Olursun (İnci yeşilyurt)

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında semazen tarafından paylaşıldı.

inci yeşilyurt inci yeşilyurt yazıları kocacım şiir ayak kölem kocacığım istersem kölem olursun oku

Özellikle evli çiftlerin ilgisini toplayan bu kitapta herşey anlatılıyor.Kadın isterse kocasını kendine köle yapabilir. Bu kitap, yaşanmış örneklerle bunun yollarını anlatıyor.
    Güzellik, kariyer ve paranın mutlu bir evlilik için yeterli olmadığına, gerçekte çiftlerin ihtiyaçlarının çok farklı olduğunu tanıklık etmişsinizdir. Kim bilir, belki sizin ilişkiniz de böyle bir kırılma noktasından geçmekte.

Evliliklerde iletişim sorunlarının yaşanması doğaldır. Önemli olan, sorunları küçükken çözmenin yollarını bilmektir. Çözülemeyen iletişim sorunları çiftleri ayrılığa dek sürükleyebilir. Bu aşamaya gelmeden iletişim sorunlarına müdahale etmek evlilik kurumuna gösterilen saygının göstergesi olup, huzurlu birliktelikler yaşanmasını sağlar. Çünkü evlilikte huzur ve mutluluğu korumanın yolu başarılı iletişim kurmaktan geçer.

İşte bu kitap tüm okurlara bu benzersiz öğretinin püf noktalarını göstererek, iletişim sorunlarının sonuçlarını ve çözüm yollarını anlatıyor.

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Kocacığım İstersem Kölem Olursun (İnci yeşilyurt)
    pylaşım için sağol

3. semiramis

semiramis Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Çok merak ettim doğrusu ilk fırsatta almayı düşünüyorum bu kitabı. Paylaşımın için teşekkür ederim arkadaşım.

4. Jale_Gencturk

Jale_Gencturk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ellerinize sağlık,okumak lazım,Teşekkürler

Kocacığım İstersem Kölem Olursun (İnci yeşilyurt) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnci

İnci

Yüzyıllardır masumiyetin ve zarafetin simgesi olan inci, bu yıl da kadınların en şık aksesuarı olacak. Her zaman gözde olan beyaz inci, tahtını siyah inciye bırakacak. Grace Kelly, Jacqueline Kennedy Onasis, Elizabeth Taylor, Sophia Loren ve Prenses Diana gibi zarafet abidelerinin, unutulmaz birer moda ikonuna dönüşmesinde onun rolü inkâr edilemez. Onların hafızalarımıza kazınan görüntüleri,...
  2. Bu köleyi kim satın alır ?

Bu köleyi kim satın alır ?

Resulallahın [a.s.m.], Zâhir isimli bir sahabesi vardı. Zahir, çölde yaşardı. Ara sıra Allah Resûlüne, çöl çiçek ve meyvelerinden hediyeler getirir, Peygamberimiz de onu çölde lazım olabilecek hediyelerle sevindirirlerdi. Efendimizin şakalaştığı sahabelerden biri de Zâhir idi. Onun için Peygamberimiz: "Zâhir, bizim çölümüz, biz de onun şehriyiz," buyururlardı. Ticaretle uğraşan...
  3. Hakan Yeşilyurt - Aşk Kazanır

Hakan Yeşilyurt - Aşk Kazanır

Kardelenin beyazı adın dağlara yazılır Kardeşliğin vaktidir, dünya aşka bezenir Gözlerin, gözlerin Çoban yıldızı gibidir Gözlerin ince sızıdır Denizler kurusa bile ( nakarat ) Kutuplar çözülse bile Tarih yeniden yazılır Her zaman aşk kazanır Bir küçük kız çocuğu bebeğine ninni söyler Avucunda evreni tutar, evcilik oynar öylece Gülümser, gülümser Güller açar gül yüzünde Savaş biter yer...
  4. Sevgili Kocacığım...

Sevgili Kocacığım...

Sevgili Kocacığım Sevgili Kocacim, Avrupadaki iş gezisinden donmeden sana haber vermek istedim, arabamla cok ufak bir kaza gecirdim,kotu bir kaza degil ve canim yanmadi,bana birsey olmadi onun icin endiselenmeni istemedim...marketten geri donerken tam evin garajina girecekken ayagim kaydi ve yanlislikla gaz pedalina basiverdim sonuna kadar...garaj kapisi hafif arizalandi...
  5. ***inci***

***inci***

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş