gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Kocaeli!

Konu, 'Adım adım Türkiye' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Kocaeli! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kocaeli Üniversitesi

Kocaeli Üniversitesi

umuttepe tüp bebek merkezi kocaeli üniversitesi tüp bebek merkezi Tarihçe 1976 yılında Kocaeli Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisi adı altında Elektrik ve Makine Fakülteleri, Temel Bilimler Fakültesi ve Yabancı Diller Enstitüsü kurulmuştur. Kurulan bu kurumlar, 1982 yılında Yıldız Üniversitesi'ne Kocaeli Mühendislik Fakültesi olarak bağlanmış 3 Temmuz 1992 tarih ve 3837 sayılı kanun ile...
  2. kocaeli melekleri

kocaeli melekleri

ben kocaeli/izmitliyim.izmitli melekler varmı aranızda
  3. Kocaeli Tarihi

Kocaeli Tarihi

kocaeli tarihi kocaeli nin tarihi mekanları Marmara Bölgesi’nde yer alan Kocaeli, doğu ve güneydoğuda Sakarya; güneyde Bursa, batıda Yalova, İzmit Körfezi, Marmara Denizi ve İstanbul ili; kuzeyde de Karadeniz ile çevrilidir. Asya ile Avrupa’yı birleştiren önemli bir yol kavşağında yer almaktadır. Sakarya Irmağı’nın batı yakasından başlayarak Pamukova ve İznik Gölü’nün kuzeyinde Bozburun’a...
  4. haydi kocaeli...

haydi kocaeli...

pişmaniyesi , saat kulesi, körfezi, şirin kasabası kandırası , kerpesi , maşukiyesi, ve daha neler neler . eee izmitli arkadaşlarım nerde peki...:kiss::kiss::kiss::kiss:
  5. izmit /KOCAELİ

izmit /KOCAELİ

Merhaba melekler izmit kocaeli'den melekletimiz varsa buyrun tanisalim konusalim ben 22yasndaym 10aylk evliyim ve 7aydir cocuk istiyoruz :-)

Sayfayı Paylaş