gebe
  1. seher54

seher54 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kocaeli'de oturanlar

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında seher54 tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar kocaeli değirmendere de oturuyorum ve çok sıkılıyorum eşimin işi için buradayız ama ben çok yanlızım hiç arkadaşım

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim Kocaeli de oturmuyorum,yinede okudum yazini.Orada yeni oldugun belli,zamanla arkadasin da olur,yeni bir sehir cok guzel olabilir.Ben halen Ankara yi ozluyorum.Birazzaman tani kendine,cik gez ,dolas,sehiri tani.

3. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    bende kocaelıde oturuyoerum halamda degırmenderede . bende kendımı yanlız hıssedıyorum kendı evımde sankı yurtta kalıyormusum gıbı gelıyor annemın yanını ıstıyorum beenn :(:(:( :'(

4. seher54

seher54 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba gamzecim kocaelide nerede oturuyosun. Evet sana aynen katılıyorum.annemler adapazarında her fırsat bulduğumda onların yanına gitmeye çalışıyorum.evlimisin _?

5. seher54

seher54 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    DİLARANİL teşekkür ederim canım ilgin için .dediğin gibi aslında ama burada bi türlü arkadaş edinemedim.:-(

6. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim,artik arkadas edinmek zor,hayat sartlari bizden cok seyi aliyor,zamansizlik oluyor,hele evli olanlarda coluk,cocuk vs derken bazen bazi seylere zaman kalmiyor sanirim,calisanlar icinde is,guc oluyor.Yinede mutsuz olma,eminim kafana gore arkadas bulabilirsin.

7. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    HAYIR CANIM evli degılım babamla yasıyorum acısuda oturuyorum

8. iremsuyum

iremsuyum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bende kocaelide oturuyordum evlenince ankaraya geldim ama kocaeli bambaşka çok güzel bence senede 2kez gidiyorum malesef keşke yine orda otursam imkan olsada çok özlüyorum izmiti ahhh ah

9. elisabetta

elisabetta Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pes etme canım daha yeni gitmişsiniz arkadaş yaparsın kısa sürede eminim

10. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim zamanla çevre edinirsin kendine..

11. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    İnşallah iyi ve hayırlı birileriyle tanışırsın hep arkadaş olarak kalırsın.Bu devirde kimseye güvenilmiyorda artık

12. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    canım alışırsın ya bizde eşimin işi sebebiyle ordan oraya tayin oluyoruz hep farklı ortamlar çeşit çeşit insanlar alışmaya çalış bu arada eşin asker mi

13. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    zamanla çevre edinirsin.Sıkıldığın anlarda sitemize takıl...Hiç sıkılmazsın.

kocaeli'de oturanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kocaeli'de 44 Kilogram Eroin Ele Geçirildi

Kocaeli'de 44 Kilogram Eroin Ele Geçirildi

Kocaeli'de Polis Tarafından Yapılan Operasyonda 44.5 Kilogram Eroin Ele Geçirilirken, 3 Kişi Gözaltına Alındı. Kocaeli'de polis tarafından yapılan operasyonda 44.5 kilogram eroin ele geçirilirken, 3 kişi gözaltına alındı. İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, alınan bir istihbaratı değerlendirerek alıcı kılığına giren sivil...
  2. istanbul,beykoz,kavacık,paşabahçe civarında oturanlar.

istanbul,beykoz,kavacık,paşabahçe civarında oturanlar.

beykoz paşabahçe kavacıkta iş arıyorum beykozda iş arıyorum beykoz kavacık kavacık resimleri merhaba arkadaşlar.ben istanbul beykozda oturuyorum.burada beykoz,kavacık,paşabahçede oturan var mı?tanişalım.
  3. Kocaeli'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Kocaeli'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Kocaeli'de Nerelerden Burs Bulabilirim? Arkadaşlar benim acilen Kocaeliden burs almam şart. bilirsiniz öğrencilerin maddi sıkıntılarını midelerinden gelen sesleri o yüzden lütfen bana yardım edin. Acaba Kocaeli'de Nerelerden Burs Bulabilirim?
  4. Kocaeli'de Bulunan Yüzme Havuzlarının İletişim Bilgileri

Kocaeli'de Bulunan Yüzme Havuzlarının İletişim Bilgileri

Kocaeli Yüzme Havuzları Kocaelide Bulunan Yüzme Havuzları Sevgli melekler, az önce sizlerle paylaştığımız Kırşehir'de ki yüzme havuzları bilgileri ardından bu konumuzda da Kocaelide Bulunan Yüzme Havuzları iletişim bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz... Kocaeli Yıldızlar Yüzme Havuzu İzmit'in ilk özel yüzme kursu olan kocaeli yüzme kursu 4.yılında spor merkezlerimizde , alanında...
  5. İstanbul'da Oturanlar İçin Piknik Yerleri

İstanbul'da Oturanlar İçin Piknik Yerleri

istanbulda piknik yapılacak yerler istanbulda piknik Sevgili melekler, yaz geldi, havalar ısındı, güneş o güzel yüzünü gösterdi. Dikkat eerseniz tüm marketler indirimli ürünler olarak piknik malzemelerini de piyasaya sürdü. Yani zaman piknik zamanı. KIş boyu dört duvar arasında kalan insanlarımız, kendilerini açık alanlara atmaya başladı. Piknik yapmanın tam zamanı. Eğer İstanbul'da...

Sayfayı Paylaş