gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Kocaeli'nde psikolojik sorunları olduğu belirtilen kişi, bıçakla kendini yaraladı

Konu, 'Çöplük' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Derince-Adnan Kahveci Caddesi'nde psikolojik tedavi gördüğü belirtilen A.S. çakı ile karnından kendini yaralayarak intihara kalkıştı.

Hayati tehlike arz edecek şekilde yaralandığı belirtilen A.S. tedavi altına alındı.

ensonhaber

Kocaeli'nde psikolojik sorunları olduğu belirtilen kişi, bıçakla kendini yaraladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuklarda psikolojik sorunlar

çocuklarda psikolojik sorunlar

4 yaş psikolojisi 3 yaş psikolojisi 3 4 8 çocuklarda psikolojik sorunlar Psikolojik sorunlar KORKULAR Bilinmeyen şeyler korkutucudur. Özellikle anne babadan ayrı kalmak küçük yaşlarda çocukta korku yaratır. Anne babalar bilmeyerek çocuklarında korkular oluştururlar. Anne çocuğunun yaramazlık yapmasını engellemek için "yaramazlık...
  2. Diyabetik Hastada Psikolojik Sorunlar

Diyabetik Hastada Psikolojik Sorunlar

Hastalığın sürekli tedavi gerektirmesi ve bunun sonucunda yaşamın belirli şekilde düzenlenmesinin zorunlu olmasından dolayı diyabetik hastalarda bazı ruhsal problemler görülebilir. Bu tür yakınmalarakronik hastalığı olan kişilerde sıkça rastlanabilir. Başedemediğiniz durumlarda bir psikiyatristten yardım almanız uygun olur.
  3. Paslı Bıçak Öldürsün Artık Kendini

Paslı Bıçak Öldürsün Artık Kendini

Bazen yazı yazmak oldukça zor oluyor, bazen insan istediğini bile yazmak istemiyor, bazen de bencilliğinden kendine saklıyor.. Bu aralar yazı yazmak benim için bir hayli zor. Evim de sanki daha bir soğuyor yazı yazmayınca, ellerim bana küs, kelimeler dökülmekte zorlanıyor... Şarkılar yetmiyor insanın kederini akıtmasına, oysa sadece kışın ikindisinde yazmak istiyorum ne olursa... Hiç bir...
  4. Aşırı Diyet Yapmaktan Kaynaklanan Psikolojik  Sorunlar

Aşırı Diyet Yapmaktan Kaynaklanan Psikolojik Sorunlar

Sevgili melekler sürekli farklı diyetler uygulayıp başarısız olarak sadece bedeninize değil ruhunuza da zarar veriyorsunuz.Yaptığınız diyetlere dikkat edin lütfen. Aşırı Diyet Yapmaktan Kaynaklanan Psikolojik Sorunlar İlk kez diyet yapan insanlar, yiyecekler hakkında özellikle de bundan sonra ne yiyecekleri ve neleri artık yemeyecekleri hakkında kaygılanarak çok fazla zaman ve enerji...
  5. Psikolojik sorunlar ve manevi sıkıntı için dua

Psikolojik sorunlar ve manevi sıkıntı için dua

Psikolojik Manevi Sikınti İcin Dualar sıkıntılar için dua Şüphesiz ki yer gök dualar üzerine kurulmuştur ve her kapının anahtarı dualardır. Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda sizlerle sıkıntılar için okunacak dualar hakkında merak ettiğiniz bilgileri paylaşıyoruz. Rahman ve Rahim Allah’ın adı ile. Elif lam mim. Rahman ve Rahim Allah’ın adı ile. Bu, kendisinde şüphe olmayan kitaptır. Allah’a...

Sayfayı Paylaş