gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kocam Beni Çıldırtıyor deli ediyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yahu ben bu kocamla ne yapacam allaşkına ya, yahu iyi bir adam iyi olmasına evinede bağlı ama beni inanılmaz çıldırdıyor ya, kim bu adamın akıl hocası bu adam böyle değildi neden beni bu kadar eleştiriyor anlamıyorum ya. Sizin kocalarınız nasıl allaşkına benim gibi çıldıran varmı help meeeee

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, İnsanları hele de bir yaştan sonra değiştirmek mümkün değildir.Siz de eşinizi değiştirmeye çalışmayın.Ünlü yönetmen Sinan Çetin'in kulaklara küpe olacak çok güzel bir lafı vardır;''Eşinizden birşey beklemeyin,beklemeyin ki o size 1 bardak çay getirdiğinde mutlu olasınız.''

Aslında insanlar bu şekilde düşünüp davransalar hiç sorun olmaz evliliklerde.

Bizim size tavsiyemiz, onunla bu konuda düşündüklerinizi sakince paylaşmanız,duygularınızı dile getirmenizdir.Unutmayın tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. :)

Sizi biraz olsun gülümsetebilmek için Koca Pişirme Rehberi konumuzu okumanızı tavsiye ediyoruz :tik:

Kocam Beni Çıldırtıyor deli ediyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...nefret ediyorum-deli gibi seviyorum ...

...nefret ediyorum-deli gibi seviyorum ...

aşk ve nefretin hikayesi ...nefret ediyorum-deli gibi seviyorum ... senin gidişlerin benim susuşlarım olacak artık ve ağlamayacağım gözümden akan her damla yaş senin içinse eğer... unutmayacağım..ama konuşmayacağım suskunluğum anlatacak bundan sonra sana olan nefretimi de...unutmak istediğim sadece senden nefret etmemi gerektiren hususlar o kadar... ben seni artık sevmeyeceğim-ki...
  2. Benim Kocam Yapmaz

Benim Kocam Yapmaz

benim kocam bir melek benim kocam yapmaz bir melek yarışması bi Uluslararası ölçekte bir kadın araştırması yapan sosyolog, dünyanın çeşitli ülkelerinde kadınlara bir soru sormuş: "Kocanızı başka bir kadınla yakalarsanız ne yaparsınız?" Soruya ülkelere göre verilen yanıtlar ise şöyleymiş: İsveçli: "Neyimi beğenmediğimi sorarım" Rus: "Evi terk ederim" Fransız:...
  3. Benim Deli Sevdam...

Benim Deli Sevdam...

Nice güzellikler gördüm, hiç biri senin gibi değildi.. Nice a$klar gördüm, hiç biri sana olan sevdam kadar yüce değildi.. Nice dü$lere yolculuk yaptim ama hiç biri seninle olan sevda yolculuğum gibi değildi.. Sen; bakmaya doyamadiğım, içimi titreten sevgilim, Sen; yüreğime nakış nakış işlediğim deli sevdam, Sen; en büyük düşüm, vaz geçilmezim! Nice ateşler gördüm, hiç biri...
  4. Kocam beni seviyor mu?

Kocam beni seviyor mu?

eşim beni seviyormu testi kocam beni seviyormu kocam testi eşim esim Bazen kocanızın sizi ilk günkü gibi sevmediğini ilgilenmediğini düşünürsünüz?O zaman kafanızda acabalr ve cevapsız sorular meydana gelmeye başlar hatta bazen kendi kendinize olmadık senaryolar çizersiniz kafanızda.şte bunun için sizlere bir test öneriyorum kızlar bu testin sonunda bakalım bu düşünceleriniz sadece boş bir...
  5. Beni deli ediyosun

Beni deli ediyosun

huysuz, çekilmez, hiç bir şeyden mutlu olmayan, kızgın agresif adamın tekisin.. bir gün olsun duymak istediğimi söylemezsin, bir kere teşekkür ederim demezsin, yaptığım ve senin beğendiğin ne var desem ina bilmiyorum.. sürekli gerginsin, sürekli söylenip şikayet diyorsun.. ama beni ne kadar çok sevdiğini biliyorum.. vazgeçemeyecek kadar çok sevdiğini de.. söylenirken bile.. hiç söylemesen de...

Sayfayı Paylaş