kocam evi terketti...

busonolsun

Yeni Üye
Üye
kocam evi terketti...
arkdaslar bir coğunuzun bildiği gibi 15 gün önce 3. bebeğimi kaybettim hem de doğumdan sadece 10 dakka önce, sezeryanla doğum yaptım yani hala lohusayım, ben üzüntüden psikiyatrislere giderkeen kocam biri arkdasım diğeri de baska bir kızla bulusmus beni fiziken olmasa da gene de aldatmıstı. neyse buğün annem babam evdelerdi, anneme eşim ali demişki kızın biri bana mesaj attığı için özlem yani ben bana kızmıs demiş,bosanmak istiyor benden demiş, mesaj atan kızda eşime aylar önce aaskını itiraf etmiş evime gelen yemeğimii yiyen benle dısarı cıkan kızın biri,gel de delirme yani, neyse ben derdimdeyim eşimde utanmadan o kızı baska bir isimle teline kaydetmiş ve gecenin 1inde ölen kızımla ilgili mesajlasmıslar sanki o kız zerre üzülmüş gibi beni en cok deli eden de bu, benim yavrumun acısını kız resmen kullanıyor,eşimde buna izin veriyor, neden baska isimle kkaydettin deyince de ne yapayımm cok rahatsız edior sen kızma die yaptım dior. neyse kocam evin anahtarlarını bırakmıs, annem babam evdelerken eşyalarını toplamıs ve sanki suclu benmişim gibi evi terketmiş, psikiyatristim suan bekle dava acma dedi en az 1 ay acın bi sakinlesin sonra karar ver dedi, bu kadarı ayıp değil mi ya bana, hem aldatıldım hem terkedildim

canımm Allah yardımcın olsun Allah sabır versin.sen sukunetinle sakinliğinle otur bekle yaptığı çok yanlış ama belki oda yaşadığı üzüntüden şuan ne yaptığının farkında değildir.bencede hemen dava falan açma biraz bekle sen bi toparlan kendinle ilgilen daha sonra oturur düşünür sağlıklı bi karar verirsin.gelişmelerden haberdar et canım.

Allah yardımcınız olsun,şu mübarek günlerde bol bol dua edin.elden başka ne gelir ki :( Rabb'im veriyorsa bi sıkıntı vardır bi bildiği.. okuyunca gerçekten çok üzüldüm.inşallah bu günlerinizi hayırlısıyla atlatırsınız..

BUSON CANIM ARKADASIM SENIN KOCAN YAG GIBI USTE CIKIYOR ONU takma bıel gıden kaybettı senı senın gıbı akıllı ne yapacagın bılen efendı terbılyelı bır kızı kaybettıbsver pısman olup donucek o zamanda sen kapını kapat madem o senın en yakın arkadasın kızla konusmus ara o kızı sen ne yapıyosun dıyerek agzından lafı al sert konus ulan utanmadınmı de ıcını dok bak nasıl rahatlıyosun bakalım kım dogru solıyo uzulme sen tadavını ol canım allahım yardımcın olsun kıb

aynen öyle yaptım mavi kız en yakın arkdasım değil de arkdasımdı, kıza öyle bir msj attımki baya içine dokunur tabi utanması varsa, kocamdan da 2 gündür ses yok, aynen dediğin gibi yapıcam dönene bu saatten sonra kapım kapalı şimdiye kadar affettim hep, acıdım,dayak yedim sustum,aldatıldım defalarca sustum, ama bebeğimin acısı tazeyken su yaptıklarını kabul edemiyorum, ama artık gerçekten ona karsı nefret var içimde, mavi Allah yardımcımız olsun şu mübarek günde, acım biraz azalsın, sacımı ne kestirmiştim ne boyatmıstım hamileyken, sacımı boyatcam kestircem, zayıflıcam, işimin basına gecicem, o da sürünsün bekar zibidi arkadaslarıyla, vicdansız içime sinmiyor yaptıkları, yavrumun acısıyla beni bıraktı gitti, baska kızlarla geziyor beyfendi, Allahım görsün ne diyeyim

eve canım ole yap esın unutmus hayatını yasıyo bıle sen yasını bıle tutma ne tutucan verdıgı degerın yasınımı
aynen sacını boya dık dur arkadasım kendıne gel zayıfla kurtull bu yasından allaahım bak bı bıldıgı varmıs kurban oldugum sana acımıs kı bole olmus yanı bıde sole dusun bebegın olsaydı bıde onunla ortalıkta kalıcaktın kafanı topla busonum guclu bı kadınsın sen bellı oluyo masallah cok hıdayetlısın yanı kımse katlanamaz senın katlandıgına yıne de fedakarlık yapmıssın olsun ama artık yeter bence kendıne gel ozlemım topla artık yanı hemen kıyafer alısverıse falan cık dık dur unut herseyı sukret allahıma oh valla aılen bak sana destek cıkıyomus oh valla ıyıkı degıtmıs canım ben olsam ustunede gobek atardım onun yaptıkları yetmıyo pıslık kendın daha ıyı bılıyosun busonum kendını toplaman lazım ama hayat devam edıyo

buson canım çok ama çok üzüldüm gerçekten Rabbim şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine sana sabırlar versin inşallah arkadaşım psikiyatrini dinle sen şuan için fevri davranıp yanlış kararlar alma kocan da hatasını anlayıp geri dönecektir şuan ikinizde hiç iyi değilsiniz ve o ahlaksız kızda bundan yararlanmaya çalışıyo Allah ıslah etsin inşallah Rabbime sığın canım bütün dertlerin ilacı onda dualarım seninle Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah:kiss:

cok sağol asim ama ben her gece aglarken uyumazken yanlız bırakılmayı hiç haketmedim, şimdi nerde kimle ne yapıyor belli bile değil, ama ben kararımı zaten verdim sadece doktorumu dinlicem beklicem ama ayrılık hakkımda hayırlı olanı artık buna eminim, insanın lohusalı acılı halde yanlız bırakılması cok acı hem de sucluyken yazık yazık sadece, yavrumun acısını baska kızlarla gidermeye calısmasına tahammül edemiyorum

tatlım saol ama ben dogruları soluyorum bu bole baska bısey olsaydı veya normal bı zamanda esını bole yakalasaydın dıyecektımkı bı bosluguna geldı adamın ama sen lohusayken acını paylasıyoken ne bılıyım ya ınankı aklımdan hıc cıkmıyon allahım yardım etsın keske yakın olsaydık canım ya benımde senın gıbı bı arkadasa ıhtıyacım var anlatıcak dert cok allahım bıze yardım etsın

Geri