kocam evi terketti...

buson Allah sabır versin Allah yardımcın olsun canım benim.sen kendi hayatına bak kocanı boşver o kendi basının caresıne bakıyo zaten sende bakabilirsin unutma.toparlanıyosun yavaş yavaş az kaldı çok az kaldı.

evt kızlar sayenizde toparlanıyorum yavas yavas, faceimi kapatmıstım zaten hemen olay günü kimse bişi yazmasın üzülmeyeyim die, cepten hemen kapattım, eşim de bir faceini kapatmıs dondurmus, cünkü onda evli yazıyordu, diğeri de işyerinin faceiydi, onun şifresini değiştirmiş, resimler yüklemiş, hiçbir resimde ben yokum, o face de evli de yazmıyor, utanmadan bugün ortak bir arkdasımız aradı beni gecen kız arkadasıma tel actırmıs özlem nasıl oldu sor cok merak ediyorum demiş, bu ne perhiz ne lahana tursusu, ben de söyle canım sağolsun düşünmesin bosuna cok iyiiyiim gerçek ailem yanımda rahatım dedim. nafaka para almıcam diodum ama bu pislik bu kadar rahat kurtulmamalı, her hakkımı isticem, o bunu haketti, daha özür dilemek yerine, yeni face derdinde paşam, olan bana olmus yazık 7 senelik emegime yazık, kendimi unutmusum gururum kalmamıs, mutsuzluğumu normal saymısım, hatalarını doğru bilmişim, yazık baana yazık, tüm gerçeklerimi şaşırmısım, ben neymişim ne olmusum, dirilme kendine gelme zamanım gelmiş, ben toparlanınca yavrumda huzur bulucak, ben yas tuttukca meleğimde üzülüyor, kızım için kendim için ve düşmanım olan eşim ve ona kız ayarlayan arkadaslarına inat ayağa kalkma zamanım gelmiş,aglamanın ne bana ne kızıma faydası yok, lohusalığım bitince hemen namaza baslıcam, kendimi dine vercem, Allahıma sıgınıcam, beni bir an önce bu koynumdaki yılandan kurtarsın die dua edicem, meğer aynı evde aynı yatakta bir düşmanla yasamısım yıllarca,yazık cok yazık

busonum sen 7 senelıkmı evlıdın canım ya pekı eskıdendemı boleydı hıcmı fark etmedın hep senmı sustun ay ınan su anda gozlerım dolmus ya allahım yardımcın olsun ne olur bak kendını ne kadar guzel ıfade etmıssın ne olur kendını topla ne pıs bı erkekmıs bu ya mıgdesız sey ne rahat herseyı kayınpederıne anlar onlar senı haklı bulsunlar zaten bulsalarda bulmaslarda artık ıs ısten gectı canım bıde merak edıyo ya ay sınır ettı benı burda buson sızın nıye hep ortak kız arkadasınız varya kızım sen ablana bıle guvenmıycen bu devırde bak yemın edıyorum kı yanı bızım bır tane ortak arkadasımız yok hayatta bır tane arkadasım evıme gelmez ne komsum nede arkadasım yanı nadır komsularım gelır oda esım evde yokken bu hasır nesır olmayı hıc sevmem bne buson bırdaha bole bısey yapma neolur kıb bak ne guzel toparlanmıssın masallah hadı canım ınş bıter hersey sende kurtulursun o yılandan bak o senı daha nasıl arıycak pısman olucak hemde nasıl allaha sukur kı ıyısın buna cok sevındım

yok canım biz 7 senedir tanısıyoruz ama 3.5 senelik evliiyiz, önceden de defalarca hataları oldu hep affettim, bir de ortak kız arkdasımızı yanlıs anladın sanırım, bu benim burdakii en yakın arkdasım sayılır, arkdasım kız ve eşlerimizde cok samimi eşim suan onlarda kalıyor zaten, işte arkdasım ne konusuosa bana anlatıo alinin

anladigim kadari ile sen cok guclu bi bayansin allah yardimcin olsun ve basin sagolsun inan cok uzuldum helede dayak yemene kadina kalkan eller kirilsin benim annemde senelerce dayak yemis hatta annem bana hamileyken babam annemin ve benim ölmemi istemis sanki hali sirkeler gibi annemi merdivenlerde once sirkelemis sonra asaya yuvarlamis cagdas bi turkiye icin tv de reklamlar oynuyor ben yurtdisinda yasiyorum buraya gelin geldim avrupa kanallarinda turkiyenin suanda cok iyi bi noktada oldugunu soyluyor ama hic inandirici degil cunku halen kadinlarimiz dayak yiyor ve caresizlikten cogu kadin susuyor buda beni kahrediyor.....

buson canım bacım kendine dikkat et boooşveeer kaybettiğine yansın o... sen hayatına bak bu saatten sonra dayak var o var bu var karsındaki susuyor ...vicdansız adam ya töbe töbe :samar:

Eeee kendi seni kaybetmis canim, hakkinda hayirlisi olsun.Sen de bu sayade ondan kurtulmus oldun,gitmesi sürekli seni sinir etmesinden daha iyidir, kafani dinle biraz.

allah yardimcin olsun canim.....basin sagolsun,melegin senin böyle üzülmeni istemezdi,biiraz kendini toplamaya calis.bosver esini gitsin,senin caninin yarisi gitmis o dagitse kac yazar......acin taze.seni bu halinle birakiyorsa arkana bile bakma...

hiçç bırsey ıcın takma bosver erkekler boyle genellıkle benım babamda 40 yasından sonra yaptı yapacagını evden falan gıtmeye kalktı annem topladı bavulunu babamın işten gelınce yuzune fırlattı gıttı sonra gerı geldi.. tılknın dnp dolasacaqı yer kurkçu dukknıdır zamanla pişman olur tabii iş işten gecmezse canm:S ALLAH YARDIMCIN OLSUN

Geri