gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kocam İçin Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kocam İçin Sözler istiyorum sizden lütfen çok güzel sözler biliyorsanız yazın.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kocam İçin Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kocanızı evde tutmak için dua

Kocanızı evde tutmak için dua

Kocalar için yapılası yedi dua 1. Allah'ım, biliyorum ki Sen rahmetinle İbrahim'in [as] tenini ateşe yaktırmadın. Ben de İbrahim [as] gibi Sana teslim olmaya niyetlenmiş bir kulunum.Besbelli ki nefsimin Nemrutluğu ile İbrahim [as] kadar başa çıkabilmiş değilim, görünen o ki kolayca başa çıkamayacağım. Nefsim, içimde sık sık inatçılığın ateşini körüklüyor, kalbimi kıskançlığın alevlerine...
  2. Kocalar için yapılası yedi dua

Kocalar için yapılası yedi dua

1. Allah'ım, biliyorum ki Sen rahmetinle İbrahim'in [as] tenini ateşe yaktırmadın. Ben de İbrahim [as] gibi Sana teslim olmaya niyetlenmiş bir kulunum.Besbelli ki nefsimin Nemrutluğu ile İbrahim [as] kadar başa çıkabilmiş değilim, görünen o ki kolayca başa çıkamayacağım. Nefsim, içimde sık sık inatçılığın ateşini körüklüyor, kalbimi kıskançlığın alevlerine savuruyor. Nasıl ki İbrahim [as]...
  3. Kocama aşk sözleri mesajları şiiri yazmak istiyorum.

Kocama aşk sözleri mesajları şiiri yazmak istiyorum.

Kızlar ben kocama aşığım :D:D iyide bizene diyeceksiniz biliyorum. Ben kocama aşk sözleri mesajları ve şiirleri yazmak istiyorum. Bu konuda da beceriksizim kabul ediyorum. Bari dedim hani güzel sözler vs var ise yada mesajlar sizden sizin yazacağınız özgün ve daha önce duyulmamış harika sözleri ben yazıyormuş gibi yazayım :D:D ha ne dersiniz bu dediğim olayda bana yardımcı olabilecek bi melek...
  4. Kocama doğum günü mesajları ve sözleri göndermek istiyorum.

Kocama doğum günü mesajları ve sözleri göndermek istiyorum.

Kızlar benim kocamın bugün doğum günü, ona doğum günü mesajlarımı göndersem yada bir hediye mi alsam nasıl bir süpriz yada süprizleri yapsam karar veremedim. bana güzel bir msj vs yazmanız mümkün mü sevinsin garip :D:D Yani garip derken ismi Garip yanlış anlamayın yoksa garip değil kocam :D:D:D
  5. 2012 Kocam İçin Güzel Sözler Mesajlar

2012 Kocam İçin Güzel Sözler Mesajlar

Kocam İçin Sözler 2012 Kocam İçin Sözler Kocam İçin Güzel Sözler Sizin olduğunuz kadar eşinizin de güzel sözler duymaya ihtiyacı var melekler :) Biz de bunu düşünerek, eşlerinize söyleyebileceğiniz güzel sözleri biraraya getirdik. İşte eşlerinize güzel sözler :) Bir genç kız evlendiği zaman birçok erkeğin ilgisini, tek bir erkeğin ilgisiyle değiş tokuş eder. (HELEN ROWLAND)...

Sayfayı Paylaş